Pisma bralcev
Nedelja, 30. december 2007, ob 16:57
PRFARC
KRAJE
Verjetno že vsi veste, da se v zadnjem Äasu dogaja v naÅ¡ih krajih neverjetno veliko Å¡tevilo tatvin ( v zadnjem tednu kar tri ). PriÄakovati bi bilo, da policija odkrije tudi povzroÄitelje teh dejanj, Äeprav vse skupaj deluje že malo Äudno za normalnega državljana ( 2 zaporedna ropa v sosednjih trgovinah )! Vsi pa tudi vemo da se roparjev ne ujame na alkotestih in radarjih.
MISLIM, DA JE NA POTEZI ŽUPAN g. SEVER, DA SE POZANIMA NA P.P. KAKO SE TO LAHKO DOGAJA V TAKEM ŠTEVILU V NAŠI OBČINI.
Lp - zaklepajte vrata!
Sobota, 29. december 2007, ob 10:29
TIHOMIR
To je problem Total Tv paketa, ki pa se v sistemu deljenja sploh ne bi smel uporabljati saj je namenjen posamezniku. Ob doloÄeni uri se sprejemniki avtomatsko resetirajo. Naj opozorim, da na teh kanalih (Pop tv, Kanal A in Tv3) ni stereo signala, pri Kanalu A in Tv3 pa tudi teleteksta ne. Bo v Cerknem kdaj to sploh urejeno tako kot je treba, ali bo treba oblast poduÄiti o tem, da na tem podroÄju potrebujemo drugega kavbojca, ki se spozna na te stvari?
Sobota, 29. december 2007, ob 08:34
JANEZ
kabelska tv
obvestilo vsem ljubiteljem priljubljene srbske tv postaje happy.danes,tako kot že neÅ¡tetokrat doslej in že drugiÄ ta teden imate priložnost,da si jo ogledate na kar treh programih lokalne televizije,predvsem pa bi ogled priporoÄil tistim,ki so odgovorni za delovanje tega sistema in vsak mesec brez najmanjÅ¡e napake prejemajo plaÄilo za njeno delovanje,kar je tudi edino,ki brezhibno deluje,saj tudi teletekst na nekaterih programih ne deluje.
Četrtek, 27. december 2007, ob 12:00
DAVID B.
Če pa ne gre za osemdeseta, gre pa za novejšo priredbo Katy Perry - Use Your Love. V obeh primerih je skladba podobna. LP
Sreda, 26. december 2007, ob 16:45
ALEÅ¡
Ali bi lahko rekli vaÅ¡emu snemalcu da se na koncertih pihalne godbe ne skaÄe pred pred publiko! To tudi glasbenikom pokvari nastop, Å¡e posebaj Äe jim kdo s kamero stoji za hrbtom.
Nedelja, 23. december 2007, ob 09:29
Sobota, 22. december 2007, ob 12:50
EVA
Zakj pa Miranda govori skoz skladbica? Sej nismo otroc, a je treba res vse v pomanjševalnicah?
Petek, 21. december 2007, ob 11:36
ADIEMUS
Dragi Dušan, smem vprašat kaj je tvoja profesija, da tako umno ocenjuješ radijsko vodenje?
Petek, 21. december 2007, ob 11:08
DUšAN
Vidim da so komentarji o programu na Radiu Odmev dosegli, da ima spletna stran forum oz. klepetalnico kamor lahko poslušalci pišejo svoja mnenja. Zelo pohvalno! Lepo, da se Radio zaveda in spoštuje pomembnost povratne informacije s strani poslušalstva.
Naj pa Å¡e povem o Maji FilipiÄ ; ona ima kilometrino, vsaj kaže jo, ker res govori zelo tekoÄe in dobro zveni. Ampak drugaÄe pa niÄ posebnega. Sem jo zadnjiÄ posluÅ¡al eno dopoldne in vse kar je govorila razen obiÄajnega- obvestil, novic... je bilo to kaj Å¡e sledi v programu tisto dopoldne. Se mi zdi, da je Sanja Rejc v tem pogledu boljÅ¡a, le kilometrine ji manjka.
Gregor Maver je pa itak v vseh pogledih najboljši.
lp
Četrtek, 20. december 2007, ob 13:02
IVAN SELJAK
Uvedba nove podstrani
Verjetno je sedaj vendarle Äas, da se tudi sam oglasim. Kot glavni snovalec te strani sem si rubriko predstavljal drugaÄno: namenjena naj bi bila sploÅ¡nim temam, ki navadno žulijo obÄane, pa tudi pohvalam. V tej rubriki naj bi tudi, kot sem nekje že zapisal, naÅ¡a novinarska peresa Ärpala Ärnilo. Ker pa je oÄitno dovolj zanimanja za kritiko radijskega programa, bomo od jutri dalje uvedli novo rubriko. Pa Å¡e na kratko o tem. PrepriÄan sem, da so vaÅ¡e kritike dobronamerne, sicer verjetno niti ne bi brskali po naÅ¡i spletni strani, Å¡e manj pa posluÅ¡ali programa. Zdi pa se mi, da se tudi pri teh ocenah vÄasih premalokrat zavedamo nekaterih dejstev, ki omejujejo Å¡tevilne dejavnosti. Radio Odmev iÅ¡Äe operativne kadre (voditelje, tehnike ipd) na ožjem obmoÄju sliÅ¡nosti. Ste morda že pomislili, da, na primer, prebivalstvo treh obÄin: idrijske, cerkljanske in logaÅ¡ke skupaj predstavlja le 1,3 % slovenskega prebivalstva. Poleg tega je med tednom veÄina Å¡tudirajoÄe mladine izven teh krajev. Med to populacijo moramo najti dovolj ljudi, ki jih ta dejavnost zanima, ki so se pripravljeni dodatno izobraževati in se po dolgotrajnih uvajanjih preizkusiti pred mikrofonom. Ni vsaka letina najboljÅ¡a. Mladi prihajajo in odhajajo, saj se navadno izobražujejo za druge poklice. Redno zaposleni so mnogo bolj obremenjeni kot drugii s podobno izobrazbo v državnih službah. In upam biti samozavesten – imamo boljÅ¡e sodelavce, kot v mnogih medijih z zveneÄimi imeni. Verjemite mi, da sem že vseh devetindvajset let, odkar živim s to hiÅ¡o, med najbolj kritiÄnimi in zahtevnimi sodelavci. Redko ali celo nikoli ne hvalim, zanesljivo pa vselej branim mlade ljudi (lahko se jih tudi ogledate na tej strani), ki skÅ¡ajo biti dobri, izvirni, pa tudi drugaÄni. Zavedam pa se omejitev, ki so neobhodne v naÅ¡i dejavnosti. Program, ki ga ustvarjamo, mora biti po informativnosti in po glasbeni plati primeren za najÅ¡irÅ¡i krog posluÅ¡alcev. Mislim, da nam kljub veliki konkurenci to Å¡e vedno uspeva. Seveda pa program tu in tam zahteva temeljito prenovo, v katero smo pred kratkim zagrizli. Nekateri ste naÅ¡a prizadevanja tudi opazili in smo vam za to Å¡e posebej hvaležni.
Četrtek, 20. december 2007, ob 11:54
Razen pri svetlih izjemah, ki pa so žal preredke:)
Četrtek, 20. december 2007, ob 10:57
PERO
Je že tako, da vsak paÄ ni za pred mikrofon. Ni samo dog. urednica tista, ki bi morala odloÄiti. Ljudje bi morali biti rahlo bolj samokritiÄni.
Četrtek, 20. december 2007, ob 10:53
Dragi Pero, Äe bi bilo to res, kar si navedel spodaj: se ti ne zdi, da bi potem pljuval vsepovprek, kako je vse zaniÄ na radiu in ne da bi branil novinarje in radijce? Samo zdravo pamet rabiÅ¡, da seÅ¡tejeÅ¡ vse skupaj. Lep dan ti želim
Četrtek, 20. december 2007, ob 07:47
ADIEMUS
Bravo Maja, bravo Gregor! Že zdavnaj sta prerasla lokalne okvirje. Upam, da se vodstvo tega zaveda in vaju temu primerno tudi ceni.
Četrtek, 20. december 2007, ob 07:24
POSLUšALKA
Pozdrav.
Ja tako, Äe ga posluÅ¡aÅ¡ iz dneva v dan, preveÄ enoliÄen,voditeljice premalo spontane, neizvirne. Vse pohvale pa voditelju Maverju- take rabimo! Ima vse, kar mora radijski voditelj imet.Glas fenomenalen, spontanost, sproÅ¡Äenost, humor.
Vse preveÄ ponavljanja nekaterih komadov. Naprimer najdete od Faraonov eno starejÅ¡e (trenutno se ne spomnim naslova) in ga sliÅ¡iÅ¡ vsaj teden dni enkrat dnevno...
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!