Pisma bralcev

Nedelja, 30. december 2007, ob 16:57
PRFARC
KRAJE
Verjetno že vsi veste, da se v zadnjem času dogaja v naših krajih neverjetno veliko število tatvin ( v zadnjem tednu kar tri ). Pričakovati bi bilo, da policija odkrije tudi povzročitelje teh dejanj, čeprav vse skupaj deluje že malo čudno za normalnega državljana ( 2 zaporedna ropa v sosednjih trgovinah )! Vsi pa tudi vemo da se roparjev ne ujame na alkotestih in radarjih.
MISLIM, DA JE NA POTEZI ŽUPAN g. SEVER, DA SE POZANIMA NA P.P. KAKO SE TO LAHKO DOGAJA V TAKEM ŠTEVILU V NAŠI OBČINI.
Lp - zaklepajte vrata!
Sobota, 29. december 2007, ob 10:29
TIHOMIR
To je problem Total Tv paketa, ki pa se v sistemu deljenja sploh ne bi smel uporabljati saj je namenjen posamezniku. Ob določeni uri se sprejemniki avtomatsko resetirajo. Naj opozorim, da na teh kanalih (Pop tv, Kanal A in Tv3) ni stereo signala, pri Kanalu A in Tv3 pa tudi teleteksta ne. Bo v Cerknem kdaj to sploh urejeno tako kot je treba, ali bo treba oblast podučiti o tem, da na tem področju potrebujemo drugega kavbojca, ki se spozna na te stvari?
Sobota, 29. december 2007, ob 08:34
JANEZ
kabelska tv
obvestilo vsem ljubiteljem priljubljene srbske tv postaje happy.danes,tako kot že neštetokrat doslej in že drugič ta teden imate priložnost,da si jo ogledate na kar treh programih lokalne televizije,predvsem pa bi ogled priporočil tistim,ki so odgovorni za delovanje tega sistema in vsak mesec brez najmanjše napake prejemajo plačilo za njeno delovanje,kar je tudi edino,ki brezhibno deluje,saj tudi teletekst na nekaterih programih ne deluje.
Četrtek, 27. december 2007, ob 12:00
DAVID B.
Če pa ne gre za osemdeseta, gre pa za novejšo priredbo Katy Perry - Use Your Love. V obeh primerih je skladba podobna. LP
Sreda, 26. december 2007, ob 16:45
ALEÅ¡
Ali bi lahko rekli vašemu snemalcu da se na koncertih pihalne godbe ne skače pred pred publiko! To tudi glasbenikom pokvari nastop, še posebaj če jim kdo s kamero stoji za hrbtom.
Nedelja, 23. december 2007, ob 09:29
jej jej jej
Sobota, 22. december 2007, ob 12:50
EVA
Zakj pa Miranda govori skoz skladbica? Sej nismo otroc, a je treba res vse v pomanjševalnicah?
Petek, 21. december 2007, ob 11:36
ADIEMUS
Dragi Dušan, smem vprašat kaj je tvoja profesija, da tako umno ocenjuješ radijsko vodenje?
Petek, 21. december 2007, ob 11:08
DUšAN
Vidim da so komentarji o programu na Radiu Odmev dosegli, da ima spletna stran forum oz. klepetalnico kamor lahko poslušalci pišejo svoja mnenja. Zelo pohvalno! Lepo, da se Radio zaveda in spoštuje pomembnost povratne informacije s strani poslušalstva.
Naj pa še povem o Maji Filipič ; ona ima kilometrino, vsaj kaže jo, ker res govori zelo tekoče in dobro zveni. Ampak drugače pa nič posebnega. Sem jo zadnjič poslušal eno dopoldne in vse kar je govorila razen običajnega- obvestil, novic... je bilo to kaj še sledi v programu tisto dopoldne. Se mi zdi, da je Sanja Rejc v tem pogledu boljša, le kilometrine ji manjka.
Gregor Maver je pa itak v vseh pogledih najboljši.
lp
Četrtek, 20. december 2007, ob 13:02
IVAN SELJAK
Uvedba nove podstrani
Verjetno je sedaj vendarle čas, da se tudi sam oglasim. Kot glavni snovalec te strani sem si rubriko predstavljal drugačno: namenjena naj bi bila splošnim temam, ki navadno žulijo občane, pa tudi pohvalam. V tej rubriki naj bi tudi, kot sem nekje že zapisal, naša novinarska peresa črpala črnilo. Ker pa je očitno dovolj zanimanja za kritiko radijskega programa, bomo od jutri dalje uvedli novo rubriko. Pa še na kratko o tem. Prepričan sem, da so vaše kritike dobronamerne, sicer verjetno niti ne bi brskali po naši spletni strani, še manj pa poslušali programa. Zdi pa se mi, da se tudi pri teh ocenah včasih premalokrat zavedamo nekaterih dejstev, ki omejujejo številne dejavnosti. Radio Odmev išče operativne kadre (voditelje, tehnike ipd) na ožjem območju slišnosti. Ste morda že pomislili, da, na primer, prebivalstvo treh občin: idrijske, cerkljanske in logaške skupaj predstavlja le 1,3 % slovenskega prebivalstva. Poleg tega je med tednom večina študirajoče mladine izven teh krajev. Med to populacijo moramo najti dovolj ljudi, ki jih ta dejavnost zanima, ki so se pripravljeni dodatno izobraževati in se po dolgotrajnih uvajanjih preizkusiti pred mikrofonom. Ni vsaka letina najboljša. Mladi prihajajo in odhajajo, saj se navadno izobražujejo za druge poklice. Redno zaposleni so mnogo bolj obremenjeni kot drugii s podobno izobrazbo v državnih službah. In upam biti samozavesten – imamo boljše sodelavce, kot v mnogih medijih z zvenečimi imeni. Verjemite mi, da sem že vseh devetindvajset let, odkar živim s to hišo, med najbolj kritičnimi in zahtevnimi sodelavci. Redko ali celo nikoli ne hvalim, zanesljivo pa vselej branim mlade ljudi (lahko se jih tudi ogledate na tej strani), ki skšajo biti dobri, izvirni, pa tudi drugačni. Zavedam pa se omejitev, ki so neobhodne v naši dejavnosti. Program, ki ga ustvarjamo, mora biti po informativnosti in po glasbeni plati primeren za najširši krog poslušalcev. Mislim, da nam kljub veliki konkurenci to še vedno uspeva. Seveda pa program tu in tam zahteva temeljito prenovo, v katero smo pred kratkim zagrizli. Nekateri ste naša prizadevanja tudi opazili in smo vam za to še posebej hvaležni.
Četrtek, 20. december 2007, ob 11:54
Razen pri svetlih izjemah, ki pa so žal preredke:)
Četrtek, 20. december 2007, ob 10:57
PERO
Je že tako, da vsak pač ni za pred mikrofon. Ni samo dog. urednica tista, ki bi morala odločiti. Ljudje bi morali biti rahlo bolj samokritični.
Četrtek, 20. december 2007, ob 10:53
Dragi Pero, če bi bilo to res, kar si navedel spodaj: se ti ne zdi, da bi potem pljuval vsepovprek, kako je vse zanič na radiu in ne da bi branil novinarje in radijce? Samo zdravo pamet rabiš, da sešteješ vse skupaj. Lep dan ti želim
Četrtek, 20. december 2007, ob 07:47
ADIEMUS
Bravo Maja, bravo Gregor! Že zdavnaj sta prerasla lokalne okvirje. Upam, da se vodstvo tega zaveda in vaju temu primerno tudi ceni.
Četrtek, 20. december 2007, ob 07:24
POSLUšALKA
Pozdrav.
Ja tako, če ga poslušaš iz dneva v dan, preveč enoličen,voditeljice premalo spontane, neizvirne. Vse pohvale pa voditelju Maverju- take rabimo! Ima vse, kar mora radijski voditelj imet.Glas fenomenalen, spontanost, sproščenost, humor.
Vse preveč ponavljanja nekaterih komadov. Naprimer najdete od Faraonov eno starejše (trenutno se ne spomnim naslova) in ga slišiš vsaj teden dni enkrat dnevno...
« Nazaj Stran: 86 Naprej »



Pozabljeno geslo?