Pisma bralcev
Ponedeljek, 07. januar 2008, ob 16:04
TINA
Jaz sem zadnje case tudi zelo zadovoljna z njihovim programom. Prej ga nisem poslusala, zdaj je vsaj nekaj ur z mano v druzbi. Super ste, danes sploh!
Ponedeljek, 07. januar 2008, ob 14:41
NIKA
Tud men je vÄasih Å¡el radio odmev na k... Sam pol sm pa v službi nonstop posluÅ¡ala radio94 sem pa presneto pogreÅ¡ala radio odmev,tako da sedaj posluÅ¡am kar redno Äe le uhitim v avtu je pa non stop z mano,tako da le tako naprej:):)
Nedelja, 06. januar 2008, ob 22:46
JUNIOR
Gašper, radio Sora je pa res zakon hja. Tam ne rabjo narodne, je že v programu dost velika kmetija. Kar tist radio poslušaj, boš zihr zadovoln.
Nedelja, 06. januar 2008, ob 16:57
TINE
Vrtite super glasbo, imate super programsko shemo vse je super. Res mi polepšate dan.
Nedelja, 06. januar 2008, ob 15:29
POSLUSALEC RADIA ODMEV
Ja na radiu Odmev me moti le tole da vrtite bolj tuje skladbe in upam da boste V PRIHODNJE VRTELI TUDI KAJ METALA MAIDNE ipd. Fajn se mejte
Nedelja, 06. januar 2008, ob 15:24
POSLUSALEC
Živjo! Nova stran radia Odmev je res carska.Tudi radio mi je cool in ga skoraj ves Äas posluÅ¡am. NiÄ mejte se fino:(
Četrtek, 03. januar 2008, ob 18:36
POSLUšALEC GLASBE
draga ena..., nisem napisal da sem proti vrtenju goveje glasbe, napisal sem toÄno to kar piÅ¡e, preberi Å¡e 1x.
glasba mora biti za vse in okusi so tudi razliÄni,
bi bilo pa vseeno fajn, Äe bi bili posluÅ¡alci bolj izvirni in manj dolgoÄasni pri svojih željah kot so, in to je tisto kar me moti (seveda to ni krivda radia). in morda bi potem tudi jaz vzljubil govejo;)
Sreda, 02. januar 2008, ob 18:11
IVAN SELJAK
Bom skuÅ¡al na kratko odgovoriti: Nekaj rubrik nam zaradi pomanjkanja Äasa Å¡e ni uspelo prenesti s stare strani, nikakor pa Å¡e niso izgubljene (foto galerije, posnetki oddaj ipd.) Trenutno delamo na nadgradnji, ki bo za mnoge Å¡e posebej zanimiva. Bralci strani bodo lahko pobrskali po naslovih oddaj v vsej zgodivini radia, ki bodo na njihovo željo tudi dosegljive. Prav jutri praznujemo 37 letnico delovanja in morda bomo Å¡e kakÅ¡no rekli na to temo. Kar pa se imena tiÄe, je mnogo zahtevnejÅ¡a zgodba, kot se zdi. Usodo spremebe lokalnega imena v programu so doživeli vsi radijski programi (Kobarid, Brežice, Žiri, TržiÄ, Trbovlje, Sevnica,Jesenice, Cerkno, Å marje pri JelÅ¡ah itd.) Verjamem, da se posluÅ¡alci, ki živijo izven kraja, radi identificirajo s svojim gnezdom, žal pa to ne velja za oglaÅ¡evace, ki nam dajejo kruh. OglaÅ¡evalski trg se je globaliziral in ni zainteresiran za lokalne oglaÅ¡evalce. Mediji so tako prisiljeni, da Å¡irijo sliÅ¡nost na veÄje centre, hkrati pa se pojavjajo z nelokalnimi imeni. PrepriÄan pa sem, da nam tega ne morete oÄitati po programski plati, ki pa je vendarle naravnana na tisti del sliÅ¡nosti, ki ga kadrovsko, finanÄno in vsebinsko zmoremo obvladovati.
Sreda, 02. januar 2008, ob 12:04
TINKA
Povabite župana na radio odmev in dajte 2 uri Äasa,da bodo ljudje spraÅ¡evali in povedali kaj si mislijo o njem.
Torek, 01. januar 2008, ob 12:57
NEZADOVOLJNEž
Mene pa prav zanima, Äe bo nedavna 25 odstotna podražitev naroÄnine brez obrazložitve kaj pripomogla k boljÅ¡emu delovanju sistema kabelske TV. Ali bomo na koncu (tisti, ki imamo to možnost) res primorani prestopiti k raznim ponudnikom internetne TV, ki so sicer malenkost dražji, nudijo pa neprimerno veÄ...
Torek, 01. januar 2008, ob 12:55
ANDREJ
še velik zdravja in dobrega dela na radiu odmev
Torek, 01. januar 2008, ob 11:46
DUšAN
SREÄŒNO & USPEÅ NO 2008 VSEM NA RADIU ODMEV IN VSEM DRUGIM!
Torek, 01. januar 2008, ob 11:42
*LOLLIPOP*
GLOBOKO V DUŠAH PRAVLJICE SPIJO, A VČASIH SE PRAVLJICE TUDI ZGODIJO...POVALJAJTE SE V SNEGU, SKRIJTE SONČNI ŽAREK V DLAN IN NARIŠITE NASMEH NA OBRAZ VSEM VAM LJUBIM LJUDEM.SREČNO NOVO LETO! :)
Torek, 01. januar 2008, ob 00:08
SILVESTRSKA RADIJSKA EKIPA
Ponedeljek, 31. december 2007, ob 09:35
CEKLAN
Kabelska TV
Saj glede kabelske TV sploh ni problema, Laharnarja bi blo treba zamenjat. Mislim pa, da to v teh Äasih res ni problem! Eden bi mogel stopit v akcijo pa bi bilo.
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!