Kam danes - napovednik dogodkov

Petek, 18. oktober 2019

KAPITAN MORTEN IN KRALJICA PAJKOV

Tolmin, Kinogledališče, ob 15.00

Petek, 18. oktober 2019

DEŽEVNI DAN V NEW YORKU, DRAMA

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Petek, 18. oktober 2019

USTVARJALNA DELAVNICA: PRIPRAVA BUŠKIH KRAFOV

Kobarid, Dom Andreja Manfrede, ob 9.00

Petek, 18. oktober 2019

OSREDNJA PRIREDITEV OB PRAZNOVANJU 60. LETNICE LJUDSKE UNIVERZE AJDOVščINA

Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 18h

Petek, 18. oktober 2019

POTOPISNA PREDAVANJA : POVRATNA VOZOVNICA

Predava Katja Jarc, Nova Zelandija

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Petek, 18. oktober 2019

V SPOMIN ANDREJKI JEREB

Ob 18. uri v Galeriji Magazin (nad Mestno knjižnico in čitalnico Idrija).  

Petek, 18. oktober 2019

KINO PO šOLI Z MALO HIšO

Tolmin, Center za otroke Mala hiša, Dijaška 12C, ob 15.30

Sobota, 19. oktober 2019

PREDSTAVA STRIPTIZ IZVEDBA MATJAžA JAVšNIKA

Kobarid, Kulturni dom Kobarid, ob 20.00

Sobota, 19. oktober 2019

PASJI SMISEL ŽIVLJENJA, DRUžINSKI

Tolmin, Kinogledališče, ob 18.00

Sobota, 19. oktober 2019

DVOJNIK, ZF TRILER

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Sobota, 19. oktober 2019

DAN KOBARIšKEGA MUZEJA

Kobarid, Kobariški muzej, od 15.00 do 00.00

Sobota, 19. oktober 2019

MATJAž JAVšNIK V KOMEDIJI STRIPTIZ

Tolmin, Kulturni dom, ob 20.00

Sobota, 19. oktober 2019

KMEčKA TRžNICA 2019

Idrija, Mestni trg, med 8.00 in 12.00 uro.

Sobota, 19. oktober 2019

PRAZNIK KOSTANJA VITOVLJE

Večerna zabava, od 21h dalje:
Ines Erbus in Dejan Vunjak.

Sobota, 19. oktober 2019

BRUCOVANJE

Nova Gorica, Klub Marco Polo ob 22.00h.

Sobota, 19. oktober 2019

ŽENSKE šTORIJE

Nova Gorica, SNG veliki oder, ob 20.00

Sobota, 19. oktober 2019

SPOMINSKA SLOVESNOST OB STOLETNICI ROJSTVA ALOJZA RAKUščKA

Drežnica, ob 18.00

Sobota, 19. oktober 2019

PREKLETSTVO VALBURGE, SLOVENSKA GROZLJIVKA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.

Nedelja, 20. oktober 2019

MALI JETI (3D), DRUžINSKI

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Nedelja, 20. oktober 2019

LAŽI IN KRAJA, KRIMINALNA DRAMA

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Nedelja, 20. oktober 2019

WILLIAM SHAKESPEARE - MACBETH

Nova Gorica, SNG veliki oder, ob 20.00

Nedelja, 20. oktober 2019

A JE TO! PAT IN MAT ZNOVA V AKCIJI, SINHRONIZIRANI ANIMIRANI DRUžINSKI FILM

Filmsko gledališče Idrija ob 17. uri.

Nedelja, 20. oktober 2019

PREBOJ, SLOVENSKI VOJNI FILM

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.
Ponedeljek, 21. oktober 2019

USTVARJALNA DELAVNICA: PRIPRAVA BUŠKIH KRAFOV

Tolmin, Trg Tigrovcev 1, ob 9.00

Ponedeljek, 21. oktober 2019

DELAVNICA »KAKO POSTATI SOBODAJALEC IN PREDSTAVITEV OKOLJSKEGA ZNAKA GREEN KEY – ZELENI KLJUČ.«

Kanal, Gotska hiša, ob 17.00

Ponedeljek, 21. oktober 2019

PEPEL JE SNEŽNO BEL, KRIMINALNA DRAMA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.

Ponedeljek, 21. oktober 2019

LONčEK KUHAJ – T'MINSKA FRIKA

Tolmin, Center za otroke Mala hiša, ob 15.30

Torek, 22. oktober 2019

NAPOLNIMO žIVLJENJE - JOGA ZA žENSKE

Livek, v telovadnici bivše šole, ob 18.00.

Sreda, 23. oktober 2019

ALICE IN ŽUPAN, DRAMA

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Sreda, 23. oktober 2019

GLEDALIšKA PREDSTAVA ČUDNA BOLEZEN

Kobarid, Kulturni dom, ob 19.00

Sreda, 23. oktober 2019

JEAN-YVES, PATRICK IN CORINNE

Nova Gorica, SNG veliki oder, ob 20.00

Sreda, 23. oktober 2019

DELAVNICA KITAJSKIH PISMENK

Filmsko gledališče Idrija ob 17. uri.

Sreda, 23. oktober 2019

DELAVNICA TRADICIONALNEGA PITJA ČAJA

Filmsko gledališče Idrija ob 17.30.

Sreda, 23. oktober 2019

KJER SE SKRIVA TIGER, IŠČI PREŽEČEGA ZMAJA, PREDSTAVITEV KNJIžICE DR. KATJE KOLšEK

Filmsko gledališče Idrija ob 18. uri.

Sreda, 23. oktober 2019

VRNITEV DOMOV, DRAMA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.

Četrtek, 24. oktober 2019

OKROGLO IN OGLATO, LIKOVNA RAZSTAVA

Tolmin, Kinogledališče, ob 18.00

Četrtek, 24. oktober 2019

VELIKI MOJSTER, AKCIJSKA DRAMA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.
Petek, 25. oktober 2019

BAKALINA VELIKA – PRVI KRAJEC

 koncert, predstavitev albuma                                  

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Petek, 25. oktober 2019

USTVARJALNA DELAVNICA: POLSTENJA-FILCANJA 1

Kobarid, Dom Andreja Manfrede, ob 9.00

Petek, 25. oktober 2019

NUNE V AKCIJI!

Gledališka predstava.

Deskle, Kulturni dom, ob 20.00

Petek, 25. oktober 2019

ZELENA KNJIGA, GLASBENA DRAMA, DEL CIKLA FILMOV O GLASBI "PAGLEJ"

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.
Petek, 25. oktober 2019

TEMATSKI DAN OB DNEVU čAROVNIC

Tolmin, Center za otroke Mala hiša, Dijaška 12C, ob 15.30

Sobota, 26. oktober 2019

SKUPINA KARAMELA, KONCERT

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Sobota, 26. oktober 2019

LIWKFEST 2019

Livek, ob 18.00

Sobota, 26. oktober 2019

VIRTUALNA ARENA: DRAGON BALL FIGHTERZ

Tekmovanje s konzolo Nintendo Switch na velikem platnu v Filmskem gledališču Idrija. Filmsko gledališče Idrija ob 17. uri.
Sobota, 26. oktober 2019

SUSPIRIA, GROZLJIVKA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.
Sobota, 26. oktober 2019

GLEDALIšKA DELAVNICA ZA MLADE (OD 15 LETA NAPREJ)

Tolmin, Mladinski center, Gregorčičeva ul. 2, ob 16.00

Nedelja, 27. oktober 2019

RAMBO – DO ZADNJE KAPLJE KRVI, AKCIJSKI TRILER

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Nedelja, 27. oktober 2019

SREčANJE KROGA PRIJATELJEV BRUNA GRÖNINGA

galerija

Tolmin, Kinogledališče, ob 15.00

Nedelja, 27. oktober 2019

LOTI IN SKRIVNOST MESEČEVEGA KAMNA, SINHRONIZIRANI ANIMIRANI DRUžINSKI FILM

Filmsko gledališče Idrija ob 17. uri.

Nedelja, 27. oktober 2019

[112], KRIMINALKA

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.

 

 

Ponedeljek, 28. oktober 2019

MALI JETI (3D) SINHRONIZIRAN

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Ponedeljek, 28. oktober 2019

FRANKENŠTAJNČEK, ANIMIRANI DRUžINSKI FILM

Filmsko gledališče Idrija ob 10. uri.
Torek, 29. oktober 2019

LEVJI KRALJ (3D) SINHRONIZIRAN

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Torek, 29. oktober 2019

HOTEL TRANSILVANIJA 3, SINHRONIZIRANI ANIMIRANI DRUžINSKI FILM

Filmsko gledališče Idrija ob 10. uri.

Torek, 29. oktober 2019

PREKLETSTVO VALBURGE, GROZLJIVKA

Filmsko gledališče Idrija, ob 19. uri.

Sreda, 30. oktober 2019

KOŠARKAR NAJ BO 2, KOMEDIJA, SLO

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Sreda, 30. oktober 2019

VRNITEV V DEŽELO ZOMBIJEV, GROZLJIVKA

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Sreda, 30. oktober 2019

PREKLETSTVO VALBURGE, SLO. GROZLJIVKA

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.30

Sreda, 30. oktober 2019

PREDBOŽIČNA MORA, ANIMIRANA DOMIšLJIJSKA KOMEDIJA

Filmsko gledališče Idrija ob 10. uri.

 

Četrtek, 31. oktober 2019

STRAŠILA, GROZLJIVKA

Tolmin, Kinogledališče, ob 18.30

Četrtek, 31. oktober 2019

ZLOHOTNICA, GROZLJIVKA

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.10

Četrtek, 31. oktober 2019

BRIGHTBURN, GROZLJIVKA ZA NOč čAROVNIC

Filmsko gledališče Idrija ob 19. uri.
Sobota, 09. november 2019

PREDSTAVA GRENKI SADEžI PRAVICE, GLEDALIšKA SKUPINA ZVONKO

Kobarid, Kulturni dom, ob 18.00

Sobota, 09. november 2019

DOBRI ODNOSI - KLJUč DOBREGA POčUTJA

Predava Sanela Banović dr. med.

Tolmin, Kinogledališče, ob 12.00

Petek, 15. november 2019

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA AZORI

Predava Renata Mavri

Bovec, Kulturni dom, ob 18.00

Sobota, 16. november 2019

5. MI-DO

Tolmin, Športna dvorana, ob 16.00

Torek, 19. november 2019

PREDAVANJE -POIŠČIMO NARAVNE POTI D ZDRAVJA

Predava etnologinja in naturopatinja Katja Kogej.

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Petek, 22. november 2019

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA CAMINO DEL NORTE

Predava Lenka Raspet

Kobarid, Dom Andreja Manfrede

Sobota, 23. november 2019

GLEDALIšKA PREDSTAVA ČUDNA BOLEZEN, GLEDALIšKA SKUPINA KAMBREšKO

Kobarid, Kulturni dom, ob 19.00

Sobota, 23. november 2019

Z ANSAMBLOM BISERI V VESELI DECEMBER

Gasilski dom Zavratec, od 20. ure dalje

Nedelja, 24. november 2019

PONOVITEV DOKUMENTARNEGA FILMA PROSTI ČAS NEKOČ

Črni Vrh, dvorana KUD Sloge. Ob 18.30.   

Petek, 29. november 2019

GLEDALIšKA PREDSTAVA GLEDALIšKE SKUPINE DREžNICA

Kobarid, Kulturni dom, ob

Petek, 29. november 2019

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA AZORI

Predava Renata Mavri

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Torek, 17. december 2019

GLEDALIšKA PREDSTAVA LE KDO šE VERJAME V PRAVLJICE?

Kobarid, Kulturni dom, ob 18.00

Torek, 17. december 2019

PREDAVANJE - DIHALNICA

Predava, dr. Milan Hosta, športni pedagog, filozof, licenciran dihalni terapevt

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Petek, 20. december 2019

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA CAMINO DEL NORTE

Predava Lenka Raspet

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Ponedeljek, 23. december 2019

24. OBLETNICA BARA PR' GABRIJELU

Veseljaški knap'n'roll z Orleki. Bar Gagrijel od 21. ure dalje

Torek, 31. december 2019

STALNE RAZSTAVE IN DOGODKI

Petek, 10. januar 2020

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA NOVA ZELANDIJA

Predava Katja Jarc

Bovec, Kulturni dom, ob 18.00

Petek, 17. januar 2020

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA COLORADO TRAIL

Predava Marjan Moderc

Kobarid, Dom Andreja Manfrede

Torek, 21. januar 2020

PREDAVANJE - KAKO PREPOZNATI BOLEZNI ŠČITNICE

Predava Dejan Fabčič, dr. med., spec. intern. med.

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Petek, 24. januar 2020

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA COLORADO TRAIL

Predava Marjan Moderc

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Torek, 18. februar 2020

PREDAVANJE - DA S KRIŽEM NE BO KRIŽ

Predava Špela Koren

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Petek, 28. februar 2020

POTOPISNO PREDAVANJE-POVRATNA VOZOVNICA V DEžELI SAMIJEV

Predava Radovan Lipušček

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00



Pozabljeno geslo?

 

petek
18.10.2019
10°C / 21°C
sobota
19.10.2019
13°C / 20°C
nedelja
20.10.2019
13°C / 21°C