Pisma bralcev
Torek, 15. januar 2008, ob 12:01
MARE
Odkar Janez Podobnik ni veÄ Å¾upan obÄine Cerkno, je na tem mestu že vsa leta njegov strankarski kolega Jurij KavÄiÄ. In bodimo odkriti: kaj se v Cerknem dogaja zadnja leta? NiÄ. Pred leti so obnovili sedanjo obÄinsko stavbo, kar je v redu, v njej je prostore dobila tudi poÅ¡ta. Obnovili so stavbo muzeja, kjer je prostore naÅ¡la glasbena Å¡ola, nekoliko so uredili zdravstveni dom.
Sicer se v Cerknem, ki ga tako opevajo, kakÅ¡no turistiÄno srediÅ¡Äe da to je, ne dogaja niÄ. Zimski turizem »cveti«, a se ponudba (ki jo vrhunsko izvajajo izkljuÄno delavci hotela in smuÄiÅ¡Äa), tu tudi konÄa.
Slavna neandertalÄeva piÅ¡Äal, ki jo tako radi omenjajo, je v cerkljanskem muzeju shranjena v spodnjem predalu ene od pisalnih miz v pisarni vodje muzeja (govorim seveda o kopiji, original je shranjen v Ljubljani).
BolniÅ¡nico Franja je nesreÄno odneslo neurje leta 2007, kaj torej Å¡e ostane?
Ravenska jama z aragonitnimi ježki?
Divje babe?
Laufarija, ta pijanska procesija, ki je tako ali tako zanimiva zgolj za nekaj osamljenih domaÄinov?
TeniÅ¡ka igriÅ¡Äa, ki jih bo vsak Äas prerasla trava?
Å portna dvorana, ki jo obljubljajo že desetletje (poglejte obÄino Gorenja vas-Poljane, denimo, kako hitro so zgradili dvorano z osvetljenim zunanjim igriÅ¡Äem)?
Važno, da imamo TuristiÄno-informacijski center. Tam izveste vse o stvareh, ki se jih v Cerknem ne da videti.
Mislim, da je Äas, da ljudje (volivci) spoznajo, da gre obÄinska politika v napaÄno smer. Prireditev tako rekoÄ ni (z izjemo dvodnevne veselice poleti), vse, kar se dogaja, se dogaja zaradi interesov druÅ¡tev. Jazz Cerkno, koncerti Pihalnega orkestra Eta, uliÄna gledaliÅ¡Äa, dogajanje v CMAK-u, nekatere Å¡olske prireditve itd.
Tudi Å¡portne dejavnosti se izvajajo zgolj zaradi ljubezni do posameznih Å¡portov, a o uspehih, ki jih dosegajo cerkljanski Å¡portniki, in tem ni malo, zaposleni na obÄini ne vedo niÄesar. ÄŒe bi, potem bi se gradila ali vsaj obnavljala obstojeÄa infrastruktura, druÅ¡tva bi dobila sredstva za obstoj.
Mislim, da je nastopil Äas, ko si morajo vodilni pogledati v oÄi, pomesti pred lastnim pragom, spoznati, da jim je zmanjkalo idej ali pa so preprosto nesposobni. ObÄina rabi na Äelu sposobne, zanesljive, iznajdljive, zainteresirane ljudi. In dokler jih ne bo, bodo mladi Å¡e naprej odhajali drugam, kot je to napisal že nekdo pred mano.
In po vsem napisanem zdaj Å¡e bolj trdno verjamem, da za zaplete okoli knjižnice in zdaj Å¡e odvažanja odpadkov nikakor ni kriva samo idrijska obÄina.
Pa nisem IdrijÄan, da ne bo pomote!
Ponedeljek, 14. januar 2008, ob 19:17
TOMI
ja, Å¡e veÄ takih dni kot je bil v soboto. vsa ta elektronika in razliÄne naprave. res smo izvedeli vse o ustvarjanju programa, od studia, tehnike, skoraj vsake naprave posebej. pa stari arhiv ploÅ¡Ä na katerega ste res lahko ponosni oz. kakor je rekel Matjaž - je pravi zaklad. Å¡e tako naprej želim vsem skupaj. res zanimivo dopoldne. mi sploh ni žal, da sem si vzel Äas dopoldne in vas obiskal. lep pozdrav!
Sreda, 09. januar 2008, ob 20:47
METKA
Moram vas pohvaliti, saj ste se takoj odzvali na mojo proÅ¡njo glede posnetka. Ste super, kljub nekaterim kritikam, ki jih na vaÅ¡ raÄun dobivate. Jaz bi vas vse po vrsti pohvalila, saj vas odlikuje izjemna prijaznost ( od direktorja naprej). Bodite taki Å¡e naprej.
Lp Metka
Sreda, 09. januar 2008, ob 18:20
MEšTER
Tudi jaz se strinjam , da je trenutni glasbeni izbor odliÄen.Dodal bi pa Å¡e ,da je res zadnji Äas , da se polemika okrog Maje konÄa,ker je in deluje zelo profesionalno .
Sreda, 09. januar 2008, ob 10:20
SE POPOLNOMA STRINJAM! Pustite Majo že enkrat pr gmah, ka je praktiÄno edina, ki obvlada svoj posel na tem radiu.
Sreda, 09. januar 2008, ob 10:13
Kar se Maje FilipiÄ tiÄe mislim, da je daleÄ najboljÅ¡a med novinarkami radia Odmev. Ne vem, zakaj nekateri vedno iÅ¡Äete oz. vidite samo napake. Sicer jaz temu ne bi rekla napaka ampak vendar...nekateri ljudje paÄ ne razumejo oz. noÄejo razumet heca. Poglejte raje druge zaposlene na radiu - noÄem kritizirat doloÄenih. Maja, le takoj naprej!!!!
Sreda, 09. januar 2008, ob 10:04
se strinjam!!! Maja pa Gregor sta ena redkih ki vnaÅ¡ata malo popestritve v naÄeloma resen program. Hvala bogu za take!!
Sreda, 09. januar 2008, ob 10:01
DUšAN
Hvala bogu, da voditelji poskuÅ¡ajo biti tudi duhoviti, naj bo Å¡e veÄ tega.
Sreda, 09. januar 2008, ob 09:48
GaÅ¡per, Å¡e ena zate: veÅ¡ kako se reÄe moÅ¡kemu, ki butasto gleda v kuhinji? Da je v drobnem razkoraku s pametjo:) Le zasmej se malo noo:)
Sreda, 09. januar 2008, ob 08:59
MAJA FILIPIÄ
Sreda, 09. januar 2008, ob 08:40
GAšPER
ga.Maja vÄeraj tisto o umazanih spodnjih hlaÄkah ,danes pa o predjamskem gradu.Kako okusno
Sreda, 09. januar 2008, ob 06:48
MATJAž KOSMAÄ
Oddaja Mladi val v kateri smo gostili OÅ Rovte je dodana na stran pod rubriko POSNETKI ODDAJ. lp
Sreda, 09. januar 2008, ob 06:37
METKA
Kdaj bo možno med posnetki oddaj dobiti posnetek o obisku OŠRovte na radiu Odmev?
Oddaja je bila 12.12.2007.
Lp Metka
Torek, 08. januar 2008, ob 18:07
JURE
Mene pa zanima, Äe je možno, da bi bili kje posnetki vsakodnevnih opoldanskih oglasov?
Čez dan jih nikakor ne morem poslušati in vem, da nisem edini. Pri vsej ti tehnologiji to verjetno ne bi bil problem saj že imate tak dostop do nekaterih oddaj!?
LP
Torek, 08. januar 2008, ob 10:48
DUšAN
Radio Odmev je v redu, predvsem je zelo dobro to, da je oÄitno, da ne stojijo na mestu, ampak se stalno trudijo Å¡e izboljÅ¡ati svoj program. So seveda pomankljivosti, ki jih opaziÅ¡, Äe dnevno spremljaÅ¡ program, kot naprimer nekatere slabÅ¡e moderatorke, ali pa obÄasno ponavljanje glasbe, sicer pa sploÅ¡na ocena; zelo dobro. In pohvalno, da tudi voditeljice, kot npr. Maja FilipiÄ, opozarjajo posluÅ¡alce naj bodo bolj izvirni pri svojih glasbenih željah, ker si res želijo eno in isto.
Sicer pa; le tako naprej, mi vas opazujemo oz. poslušamo:)
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!