Pisma bralcev
Sobota, 02. februar 2008, ob 19:00
V RAZMISLEK
Dragi GaÅ¡per, Äe boÅ¡ v življenju tako jemal druge, boÅ¡ Å¡e marsikdaj razoÄaran. Eden za drugega smo in eden brez drugega verjetno ne moremo biti. Razmisli!
Sobota, 02. februar 2008, ob 15:23
TONE
men osebno je slaba glasba na radiju odmev-prevec se ponavlja!
Petek, 25. januar 2008, ob 18:28
NEžA
Dragi Boris, smsi so cenovno zelo ugodna mobilna storitev in menim, da zaradi poÅ¡iljanja glasbenih želja potom le-teh, ne bo nihÄe obubožal. In ker vidim, da uporabljaÅ¡ tudi splet, preko strani najdi.si lahko poÅ¡iljaÅ¡ Äisto zastonjske smse....
In nenazadnje: BERAÄŒK nima niÄ opraviti z beraÄi... beraÄk je namreÄ cerkljanska nareÄna beseda za pleteno koÅ¡arico, koÅ¡ek...
Toliko v vednost, pa brez zamere.
Lep pozdrav.
Petek, 25. januar 2008, ob 11:25
BORIS
Spoštovani poznavalec.
Na žalost NMT dela samo da smo dobili sim kartice od mobitela pod idtim pogojem kat je bilo prej dokler je delal star sistem drugaÄe pa na mobitel info pa vse izveste.Kar se pa tiÄe želja prek tel. se veÄina popoldne na žalost sem jaz veÄina v dopodanskem cajti na doseglivosti radia Odmev posluÅ¡am samo radio v avtu in nisem Å¡e tako intezivnega SMS beraÄa zaslediv na drugih radio postajah.
Četrtek, 24. januar 2008, ob 18:54
KNJIGOLJUB
Piscu iz Sigad:
Ste že kdaj kje sliÅ¡ali, da branje Å¡iri obzorja in pomaga Äloveku razmiÅ¡ljato z lastno glavo!? Seveda, ljudje naj ne berejo in ne mislijo , naj le molÄijo in delajo!
Četrtek, 24. januar 2008, ob 08:24
IVAN SELJAK
PISMA BRALCEV - PROSTOR ZA ARGUMENTIRANA STALIÅ ÄŒA
Najprej piscu iz Sigad: Kako pa veste, da knjige ne uporabljajo za kakÅ¡ne bolj koristne namene in ne za branje. Postaviti jih je mogoÄe pod majavo posteljo, z njimi lahko obtežimo Å¡ebreljski želodec v Äasu suÅ¡enja, Äe pa listi niso preveÄ gladki, pa Å¡e za kak drug namen. Ostalim, ki ste prav presneto krenili iz smeri, pa priporoÄam, da vaÅ¡e opazke in mnenja na tekoÄe dogodke pripisujete pod novicami s pripadajoÄo vsebino. To rubriko želimo ohraniti kot mesto, kjer na argumentiran in kulturni naÄin bralci strani lahko izrazijo svoja staliÅ¡Äa do najrazliÄnejÅ¡ih problemov, pod katere se zlahka tudi podpiÅ¡ejo. Rubrika pisma bralcev je uvedena tudi kot pomoÄ naÅ¡emu uredniÅ¡tvu, ki lahko iz nje Ärpa teme za obravnavo v aktualnih oddajah. Za žaljivke in neokusne Å¡ale boste paÄ morali poiskati kakÅ¡no drugo spletno stran. Na strani Radia Odmev bomo te stvari zlahka pogreÅ¡ali, pa zaradi tega verjetno ne bo niÄ manj obiskana.
Sreda, 23. januar 2008, ob 18:59
OBÄAN
e
Vse bolj in bolj mislim in se mi zdi da se naÅ¡emu župano zmiraj bolj in bolj slabo piÅ¡e v danaÅ¡njih Äasih in za naprej.
Sreda, 23. januar 2008, ob 18:05
CRKLAN
Ali kdo ve, ob katerih urah bo zdaj odprta knjižnica?
Sreda, 23. januar 2008, ob 16:19
JANEZ
ob 1300 evrih neto plaÄe zaposlenih v knjižnici,se bo pa ja naÅ¡el tudi denar za nove knjige.
Sreda, 23. januar 2008, ob 07:56
BRALEC
bravo
Knjižnica je odprta. Bravo. Ministrstvo je vsem skupaj ukinilo sredstva za nabavo novih knjig.Bravo.Sedaj bomo lahko, ne samo ob torkih, ampak tudi preostale dni v tednu poslušali stare pravljice našega župana.
Sobota, 19. januar 2008, ob 23:19
JULKA
obup pod goro porezen-lajše
TanaÅ¡a buga mati cerklajnske,ka nam dajeÅ¡ kroh,krepirje mpa ma vade.(ka blezu tu je za prežvit dast...)Zla radi be pa imil Å¡e za keÅ¡n brbonÄk mpa Å¡e ,ki bulžga za ZRAVN!De nama sampasluÅ¡al, de boma imil tud ki vat tega gurbajne vad tome da tome.
P.S. Visi vima za katero firma se gre.
Petek, 18. januar 2008, ob 17:17
ALJAž
Radio Odmev je radio ob katerem ne moreš biti slabe volje še naprej tako naprej.
Četrtek, 17. januar 2008, ob 20:46
NAJBEL DE FORUM ZRIHTATE patle nav benih problemav veÄ!
Četrtek, 17. januar 2008, ob 19:13
RADIJSKA
Dragi obiskovalci in obiskovalke klepetalnice!
V tej rubriki naj bi klepetali o programu Radia Odmev, v pismih bralcev pa o aktualnih zadevah, problemih, ki vas tarejo, žulijo in jih želite deliti z drugimi, pa naj bodo politiÄne, kulturne, zabavne ali kakÅ¡ne povsem tretje narave.
Četrtek, 17. januar 2008, ob 18:52
MILAN
KS
V vseh teh pismih ste se veÄinoma kritiÄno odzvali na ne-delo župana obÄine.V veÄini primerov se s kritikami strinjam.Vsi skupaj pa pozabljamo,da obstaja tudi Krajevna skupnost Cerkno.Pozabljamo,da imamo tudi tam predsednika,ki je ravno tako voljen in plaÄan.Ob problematiki urejenosti samega Cerkna , modro stoji za županovim hrbtom in si verjetno misli svoje.Pravimo, da se po vaseh veÄ naredi kot v mestu.Seveda se!Toda vedeti moramo ,da so to KS z sposobnimi in delovnimi predsedniki,ki jim napredek in
ureditev svoje vasi veliko pomeni.Zato imajo tudi podporo pri so krajanih.V slogi pa je moÄ.Žal take delavnosti,za dobrobit krajanov,pri naÅ¡em predsedniku ni opaziti,Äeprav je sposoben in priden možak.ÄŒe se bo kdaj odzval na to pismo in z dejanji dokazal ,da nimam prav,se mu bom iskreno opraviÄil. Lep pozdrav Milan
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!