Pisma bralcev

Sobota, 02. februar 2008, ob 19:00
V RAZMISLEK
Dragi Gašper, če boš v življenju tako jemal druge, boš še marsikdaj razočaran. Eden za drugega smo in eden brez drugega verjetno ne moremo biti. Razmisli!
Sobota, 02. februar 2008, ob 15:23
TONE
men osebno je slaba glasba na radiju odmev-prevec se ponavlja!
Petek, 25. januar 2008, ob 18:28
NEžA
Dragi Boris, smsi so cenovno zelo ugodna mobilna storitev in menim, da zaradi pošiljanja glasbenih želja potom le-teh, ne bo nihče obubožal. In ker vidim, da uporabljaš tudi splet, preko strani najdi.si lahko pošiljaš čisto zastonjske smse....
In nenazadnje: BERAČK nima nič opraviti z berači... beračk je namreč cerkljanska narečna beseda za pleteno košarico, košek...
Toliko v vednost, pa brez zamere.
Lep pozdrav.
Petek, 25. januar 2008, ob 11:25
BORIS
Spoštovani poznavalec.
Na žalost NMT dela samo da smo dobili sim kartice od mobitela pod idtim pogojem kat je bilo prej dokler je delal star sistem drugače pa na mobitel info pa vse izveste.Kar se pa tiče želja prek tel. se večina popoldne na žalost sem jaz večina v dopodanskem cajti na doseglivosti radia Odmev poslušam samo radio v avtu in nisem še tako intezivnega SMS berača zaslediv na drugih radio postajah.
Četrtek, 24. januar 2008, ob 18:54
KNJIGOLJUB
Piscu iz Sigad:
Ste že kdaj kje slišali, da branje širi obzorja in pomaga človeku razmišljato z lastno glavo!? Seveda, ljudje naj ne berejo in ne mislijo , naj le molčijo in delajo!
Četrtek, 24. januar 2008, ob 08:24
IVAN SELJAK
PISMA BRALCEV - PROSTOR ZA ARGUMENTIRANA STALIÅ ÄŒA
Najprej piscu iz Sigad: Kako pa veste, da knjige ne uporabljajo za kakšne bolj koristne namene in ne za branje. Postaviti jih je mogoče pod majavo posteljo, z njimi lahko obtežimo šebreljski želodec v času sušenja, če pa listi niso preveč gladki, pa še za kak drug namen. Ostalim, ki ste prav presneto krenili iz smeri, pa priporočam, da vaše opazke in mnenja na tekoče dogodke pripisujete pod novicami s pripadajočo vsebino. To rubriko želimo ohraniti kot mesto, kjer na argumentiran in kulturni način bralci strani lahko izrazijo svoja stališča do najrazličnejših problemov, pod katere se zlahka tudi podpišejo. Rubrika pisma bralcev je uvedena tudi kot pomoč našemu uredništvu, ki lahko iz nje črpa teme za obravnavo v aktualnih oddajah. Za žaljivke in neokusne šale boste pač morali poiskati kakšno drugo spletno stran. Na strani Radia Odmev bomo te stvari zlahka pogrešali, pa zaradi tega verjetno ne bo nič manj obiskana.
Sreda, 23. januar 2008, ob 18:59
OBčAN
e
Vse bolj in bolj mislim in se mi zdi da se našemu župano zmiraj bolj in bolj slabo piše v današnjih časih in za naprej.
Sreda, 23. januar 2008, ob 18:05
CRKLAN
Ali kdo ve, ob katerih urah bo zdaj odprta knjižnica?
Sreda, 23. januar 2008, ob 16:19
JANEZ
ob 1300 evrih neto plače zaposlenih v knjižnici,se bo pa ja našel tudi denar za nove knjige.
Sreda, 23. januar 2008, ob 07:56
BRALEC
bravo
Knjižnica je odprta. Bravo. Ministrstvo je vsem skupaj ukinilo sredstva za nabavo novih knjig.Bravo.Sedaj bomo lahko, ne samo ob torkih, ampak tudi preostale dni v tednu poslušali stare pravljice našega župana.
Sobota, 19. januar 2008, ob 23:19
JULKA
obup pod goro porezen-lajše
Tanaša buga mati cerklajnske,ka nam daješ kroh,krepirje mpa ma vade.(ka blezu tu je za prežvit dast...)Zla radi be pa imil še za kešn brbončk mpa še ,ki bulžga za ZRAVN!De nama sampaslušal, de boma imil tud ki vat tega gurbajne vad tome da tome.

P.S. Visi vima za katero firma se gre.
Petek, 18. januar 2008, ob 17:17
ALJAž
Radio Odmev je radio ob katerem ne moreš biti slabe volje še naprej tako naprej.
Četrtek, 17. januar 2008, ob 20:46
NAJBEL DE FORUM ZRIHTATE patle nav benih problemav več!
Četrtek, 17. januar 2008, ob 19:13
RADIJSKA
Dragi obiskovalci in obiskovalke klepetalnice!
V tej rubriki naj bi klepetali o programu Radia Odmev, v pismih bralcev pa o aktualnih zadevah, problemih, ki vas tarejo, žulijo in jih želite deliti z drugimi, pa naj bodo politične, kulturne, zabavne ali kakšne povsem tretje narave.
Četrtek, 17. januar 2008, ob 18:52
MILAN
KS
V vseh teh pismih ste se večinoma kritično odzvali na ne-delo župana občine.V večini primerov se s kritikami strinjam.Vsi skupaj pa pozabljamo,da obstaja tudi Krajevna skupnost Cerkno.Pozabljamo,da imamo tudi tam predsednika,ki je ravno tako voljen in plačan.Ob problematiki urejenosti samega Cerkna , modro stoji za županovim hrbtom in si verjetno misli svoje.Pravimo, da se po vaseh več naredi kot v mestu.Seveda se!Toda vedeti moramo ,da so to KS z sposobnimi in delovnimi predsedniki,ki jim napredek in
ureditev svoje vasi veliko pomeni.Zato imajo tudi podporo pri so krajanih.V slogi pa je moč.Žal take delavnosti,za dobrobit krajanov,pri našem predsedniku ni opaziti,čeprav je sposoben in priden možak.Če se bo kdaj odzval na to pismo in z dejanji dokazal ,da nimam prav,se mu bom iskreno opravičil. Lep pozdrav Milan
« Nazaj Stran: 82 Naprej »



Pozabljeno geslo?