Pisma bralcev

Sreda, 20. februar 2008, ob 23:26
RADIO
Vsekakor ima posluÅ¡alec z imenom LUDE povsem prav. Z vso pravico piÅ¡e na naÅ¡i spletni strani, ne glede kako obvlada pravila o nekih afnah itd..., ki so si jih izmislili tisti, ki v življenju ne znajo drugega početi, kot pa postavljati nore omejitve. Rubrika je namenjena razumnim ljudem, ki želijo podati svoja mnenja. V teh dneh se naÅ¡e novinarke že trudijo, da bi z mnenji okrog cestnega odseka priÅ¡le do odgovornih. Grobo poznam stvari in sem prepričan, da se čez noč ne bodo postavile na glavo. Gre za državno cesto, kjer občina ne igra glavne vloge, in verjetno bodo tudi tu priÅ¡li na svoj račun tisti, ki jih bolj zanimajo afne na začetki stavka, kot pa hiter poseg v prostor. Vsekakor bodo pobude občanov Å¡e kako pomembne,  in se jim za sodelovanje zahvaljujemo.
Sreda, 20. februar 2008, ob 22:58
MARIJA
Prehoda ne bo.Bodo pa se prebivalci doma lahko rekreirali po novi stezi.Če bodo imeli srečo da pridejo živi čez cesto bodo lahko tekli do idrije na plac in nazaj.
Sreda, 20. februar 2008, ob 20:15
DULE
@LUDE: Teza ni moja in se je nisem sam izmislil, prav tako kot se nisem izmislil afne na začetku mojega teksta, kar pomeni, da odgovarjam samo Vam, spoštovani LUDE!

Kar se tiče prehoda na Marofu, je res, da se nekatere stvari ne premikajo v pravo smer in se verjetno tudi ne bodo. Je pa veliko že to, da so se uvedli znaki z omejitvami hitrosti 60 prav na tem koncu, zdaj ko se gradi Hofer, celo na 40. Takih odeskov je še veliko. Nekateri inženirji, ki naj bi imeli izkušnje in znali graditi ceste, imajo prej skisane možgane kot pa zdravo kmečko pamet. Žalostno je samo to, da velikokrat nasrkajo prav preprosti ljudje. Nažalost.
Sreda, 20. februar 2008, ob 19:30
SPITFIRE
Se ne rečem de imate muska za an drek sam kodaj pa ris ma pretiravate, ka se kešn pism sliš tut 3x na 2 ure. Pa tiste vaše uganke dejte ma težji ka skaraj vsaku jutre vim odgovor.
Pa kar tak naprej furajte pa bo
Ajde
Sreda, 20. februar 2008, ob 17:24
LUDE
V kulturi interneta je še mnogo stvari nedoločenih. Še posebej pa niprepričljiva Vaša teza, da so velike tiskane črke vpitje. Če bi pri tem omejevali ljudi, kam bi prišli. Pa naj zaključim z Vašim vsemogočnim: TOLIKO V VEDNOST.
Sreda, 20. februar 2008, ob 11:28
SOSED
Effe je Maja Filipic, kot lahko preberete pod sliko.
Torek, 19. februar 2008, ob 20:39
ENA...
Glede Roka Kosmača:nič nimam proti njemu, in niti ga ne obožujem...mislim, da besed Gregorja ne gre jemati tako resno. sicer pa ni rekel, da ne sodi na radio! cviljenje najbrž ponazarja bolj ženski glas in ne tako zelo izrazito globok moški glas. Vse pohvale Gregorju. zakaj ga, na našo žalost, lahko poslušamo samo ob ponedeljkih dopoldne?
Torek, 19. februar 2008, ob 18:29
MARJO
ŽALOSTNO,RES NI NOBENEGA ZNAKA DA JE TAM DOM UPOKOJENCEV.TUDI SAM SEM KMALU POVOZIL ŽENSKO KI JE PREČKALA PROTI BENCINSKI.
PRED GODOVIÄŒEM JE TRAVNIK KODER SO KRAVE IN JE ZNAK ,DA SO KRAVE NA CESTI .
Ponedeljek, 18. februar 2008, ob 08:34
UROÅ¡
Huda muska danc!Še,še!
Sobota, 16. februar 2008, ob 17:41
JEST
Radio odmev je zakon.The best so pa oglasi ob 11:30.
Sreda, 13. februar 2008, ob 20:57
RADIO
Spoštovani Gašper! Pri tako samozavestnih kritikah se je včasih dobro oborožiti s podatki, predvsem pa biti bolj dosleden pri poslušanju programa. Če bi ga, ne bi preslišal novice, ki smo jo objavili že ob 15. uri, torej pred nacionalnim radijem. Oboji pa smo se sklicevali na isti vir - servis STA, za katerega je podatke podal član komisije Samo Bevk. Tako je bila ta splošna informacija preko našega informativnega programa (tudi Dogodki in odmevi so njegov del, saj so obravnavani kot zakupljena zunanja produkcija) podana v zadovoljivi obliki. Drži pa, da informacija ni bila objavljena na naši spletni strani, saj nam ponatis servisa STA v 24 urah ne dovoljuje naša pogodba. To pa ne pomeni, da bomo pri tem ostali. V okviru naše lastne produkcije nastaja mnogo bolj podrobna informacija, ki bo vključevala tudi izjave tistih ljudi, ki bodo skrbeli za realizacijo te obnove. Morda boste ocenili, da je moj odgovor aroganten in prikriva naše napake. Na mnoge pripombe v tej rubriki ne odgovarjam, ker menim, da so upravičene, in jih preprosto posredujem programskim sodelavcem. Če pa gre za nenačelne in neosnovane kritike mojih podrejenih, pa bo verjetno večini jasno, da jih bom branil z vsemi argumenti. Ivan Seljak
Sreda, 13. februar 2008, ob 17:37
GAšPER
Danes popoldan je nacionalni radio objavil prispevek o bolnišnici Franja,v katerem poslušalec izve,kaj se bo s tam kulturnim spomenikom v bodoče dogajalo.Vi pa,kot regijski radio to novico gladko preslišite,ter v Regijskih novicah ob sedemnajstih objavite npr.novice o tolminski občini.Jutri ko boste(če boste)novico o PB Franjaobjavili,bo le ta za marsikoga že stara Halo............
Četrtek, 07. februar 2008, ob 12:19
KATJA
Program je super in odličen.
Prosila bi za glasbeno željo Heleneo Blagne z naslovom Reci mi.
Pesem je noro dobra da se vsa naježim
Hvala
Ponedeljek, 04. februar 2008, ob 11:11
RADIO
Recept vam je na voljo v rubriki Aktualno.
Ponedeljek, 04. februar 2008, ob 10:42
KATARINA.STEFANCIC@GOV.SI
Ker se je recept o vaših pečenih pustnih krofih v soboto razširil od ust do ust oziroma v usta, nihče pa mi ga ni znal točno obnoviti vas, lepo prosim, če mi ga posredujete na moj e-mail!
Hvala in lep pozdrav
« Nazaj Stran: 81 Naprej »



Pozabljeno geslo?