Pisma bralcev
Sreda, 20. februar 2008, ob 23:26
RADIO
Vsekakor ima posluÅ¡alec z imenom LUDE povsem prav. Z vso pravico piÅ¡e na naÅ¡i spletni strani, ne glede kako obvlada pravila o nekih afnah itd..., ki so si jih izmislili tisti, ki v življenju ne znajo drugega poÄeti, kot pa postavljati nore omejitve. Rubrika je namenjena razumnim ljudem, ki želijo podati svoja mnenja. V teh dneh se naÅ¡e novinarke že trudijo, da bi z mnenji okrog cestnega odseka priÅ¡le do odgovornih. Grobo poznam stvari in sem prepriÄan, da se Äez noÄ ne bodo postavile na glavo. Gre za državno cesto, kjer obÄina ne igra glavne vloge, in verjetno bodo tudi tu priÅ¡li na svoj raÄun tisti, ki jih bolj zanimajo afne na zaÄetki stavka, kot pa hiter poseg v prostor. Vsekakor bodo pobude obÄanov Å¡e kako pomembne, in se jim za sodelovanje zahvaljujemo.
Sreda, 20. februar 2008, ob 22:58
MARIJA
Prehoda ne bo.Bodo pa se prebivalci doma lahko rekreirali po novi stezi.ÄŒe bodo imeli sreÄo da pridejo živi Äez cesto bodo lahko tekli do idrije na plac in nazaj.
Sreda, 20. februar 2008, ob 20:15
DULE
@LUDE: Teza ni moja in se je nisem sam izmislil, prav tako kot se nisem izmislil afne na zaÄetku mojega teksta, kar pomeni, da odgovarjam samo Vam, spoÅ¡tovani LUDE!
Kar se tiÄe prehoda na Marofu, je res, da se nekatere stvari ne premikajo v pravo smer in se verjetno tudi ne bodo. Je pa veliko že to, da so se uvedli znaki z omejitvami hitrosti 60 prav na tem koncu, zdaj ko se gradi Hofer, celo na 40. Takih odeskov je Å¡e veliko. Nekateri inženirji, ki naj bi imeli izkuÅ¡nje in znali graditi ceste, imajo prej skisane možgane kot pa zdravo kmeÄko pamet. Žalostno je samo to, da velikokrat nasrkajo prav preprosti ljudje. Nažalost.
Sreda, 20. februar 2008, ob 19:30
SPITFIRE
Se ne reÄem de imate muska za an drek sam kodaj pa ris ma pretiravate, ka se keÅ¡n pism sliÅ¡ tut 3x na 2 ure. Pa tiste vaÅ¡e uganke dejte ma težji ka skaraj vsaku jutre vim odgovor.
Pa kar tak naprej furajte pa bo
Ajde
Sreda, 20. februar 2008, ob 17:24
LUDE
V kulturi interneta je Å¡e mnogo stvari nedoloÄenih. Å e posebej pa niprepriÄljiva VaÅ¡a teza, da so velike tiskane Ärke vpitje. ÄŒe bi pri tem omejevali ljudi, kam bi priÅ¡li. Pa naj zakljuÄim z VaÅ¡im vsemogoÄnim: TOLIKO V VEDNOST.
Sreda, 20. februar 2008, ob 11:28
SOSED
Effe je Maja Filipic, kot lahko preberete pod sliko.
Torek, 19. februar 2008, ob 20:39
ENA...
Glede Roka KosmaÄa:niÄ nimam proti njemu, in niti ga ne obožujem...mislim, da besed Gregorja ne gre jemati tako resno. sicer pa ni rekel, da ne sodi na radio! cviljenje najbrž ponazarja bolj ženski glas in ne tako zelo izrazito globok moÅ¡ki glas. Vse pohvale Gregorju. zakaj ga, na naÅ¡o žalost, lahko posluÅ¡amo samo ob ponedeljkih dopoldne?
Torek, 19. februar 2008, ob 18:29
MARJO
ŽALOSTNO,RES NI NOBENEGA ZNAKA DA JE TAM DOM UPOKOJENCEV.TUDI SAM SEM KMALU POVOZIL ŽENSKO KI JE PREČKALA PROTI BENCINSKI.
PRED GODOVIÄŒEM JE TRAVNIK KODER SO KRAVE IN JE ZNAK ,DA SO KRAVE NA CESTI .
Ponedeljek, 18. februar 2008, ob 08:34
UROÅ¡
Sobota, 16. februar 2008, ob 17:41
JEST
Radio odmev je zakon.The best so pa oglasi ob 11:30.
Sreda, 13. februar 2008, ob 20:57
RADIO
SpoÅ¡tovani GaÅ¡per! Pri tako samozavestnih kritikah se je vÄasih dobro oborožiti s podatki, predvsem pa biti bolj dosleden pri posluÅ¡anju programa. ÄŒe bi ga, ne bi presliÅ¡al novice, ki smo jo objavili že ob 15. uri, torej pred nacionalnim radijem. Oboji pa smo se sklicevali na isti vir - servis STA, za katerega je podatke podal Älan komisije Samo Bevk. Tako je bila ta sploÅ¡na informacija preko naÅ¡ega informativnega programa (tudi Dogodki in odmevi so njegov del, saj so obravnavani kot zakupljena zunanja produkcija) podana v zadovoljivi obliki. Drži pa, da informacija ni bila objavljena na naÅ¡i spletni strani, saj nam ponatis servisa STA v 24 urah ne dovoljuje naÅ¡a pogodba. To pa ne pomeni, da bomo pri tem ostali. V okviru naÅ¡e lastne produkcije nastaja mnogo bolj podrobna informacija, ki bo vkljuÄevala tudi izjave tistih ljudi, ki bodo skrbeli za realizacijo te obnove. Morda boste ocenili, da je moj odgovor aroganten in prikriva naÅ¡e napake. Na mnoge pripombe v tej rubriki ne odgovarjam, ker menim, da so upraviÄene, in jih preprosto posredujem programskim sodelavcem. ÄŒe pa gre za nenaÄelne in neosnovane kritike mojih podrejenih, pa bo verjetno veÄini jasno, da jih bom branil z vsemi argumenti. Ivan Seljak
Sreda, 13. februar 2008, ob 17:37
GAšPER
Danes popoldan je nacionalni radio objavil prispevek o bolniÅ¡nici Franja,v katerem posluÅ¡alec izve,kaj se bo s tam kulturnim spomenikom v bodoÄe dogajalo.Vi pa,kot regijski radio to novico gladko presliÅ¡ite,ter v Regijskih novicah ob sedemnajstih objavite npr.novice o tolminski obÄini.Jutri ko boste(Äe boste)novico o PB Franjaobjavili,bo le ta za marsikoga že stara Halo............
Četrtek, 07. februar 2008, ob 12:19
KATJA
Program je super in odliÄen.
Prosila bi za glasbeno željo Heleneo Blagne z naslovom Reci mi.
Pesem je noro dobra da se vsa naježim
Hvala
Ponedeljek, 04. februar 2008, ob 11:11
RADIO
Recept vam je na voljo v rubriki Aktualno.
Ponedeljek, 04. februar 2008, ob 10:42
KATARINA.STEFANCIC@GOV.SI
Ker se je recept o vaÅ¡ih peÄenih pustnih krofih v soboto razÅ¡iril od ust do ust oziroma v usta, nihÄe pa mi ga ni znal toÄno obnoviti vas, lepo prosim, Äe mi ga posredujete na moj e-mail!
Hvala in lep pozdrav
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!