Pisma bralcev
Petek, 29. februar 2008, ob 21:13
Bravo najveÄja tovarna na Cerkljanskem,ki v celi zimi ne najde pravega datuma za smuÄarki dan zaposlenih. Sicer ga je doloÄila za 1. marec in prav tako odpovedala domnevno zaradi napovedi slabega vremena.Zakaj je Äakala do zadnjega trenutka? Kdo bi vedel? ÄŒudno Kolektor, Hidria, HIT....in Å¡e mnogi drugi so ga dobili, samo za svoje delavce na svojem smuÄiÅ¡Äu ga ni.Lepa gesta ni kaj od vodilnih.
Petek, 29. februar 2008, ob 19:06
SPITFIRE
Ne kar mi pride pod roko. Kar je totalnu defektnu, zj****u, modernu. De bi pa ker daw kešn dobr komad iz 80h ga pa ni razn Aleša, ka je pa tak al tak totalna faca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petek, 29. februar 2008, ob 19:00
GAšKO
A ta gospodiÄna danes izbira glasbo po principu 'kar mi pade pod roko?! Jojmene!
Petek, 29. februar 2008, ob 18:39
žIGA
Gorazd,jaz sem jo tudi dostikrat pobral. LuÅ¡n glas in stas:).Ime ji je pa Vesna, ampak se mi zdi da ne dela veÄ, vsaj sliÅ¡at je ni veÄ. Å koda, meni je bla tud simpatiÄna za posluÅ¡at.LP
Petek, 29. februar 2008, ob 12:59
MAJA
Absolutno problemi ostajajo. Samo za lažje branje v prihodnje...
Petek, 29. februar 2008, ob 12:11
SPITFIRE
ToÄn tak kot si napisaw.
Petek, 29. februar 2008, ob 07:42
MAJA
obÄan Cerknega: v prihodnje ti toplo priporoÄam uporabo kakÅ¡nega loÄila ali dveh.
Četrtek, 28. februar 2008, ob 22:19
OBÄAN CERKNEGA
Stvari bi bi mogle biti v nasem majhnem kraju oz v obÄini Cerkno urejene
Tole je pa nekaj stvari,ki bi mogle biti urejene v našem malem kraju
Mladinski hotel ki na zunanjost lep za pogledat vse ostalo neurejeno in nedokonÄano in ne služi služi svojemu namenu
TeniÅ¡ka igriÅ¡Äa v cerknem totalno zanemarjena in so prava sramota kraja
Lekarna v Cerknem delovni Äas samo med tednom v dopoldanskem Äasu popoldan,sobota,nedelja,prazniki zaprta lahko bi bila med vikendi dežurna nekaj ur na dan
Zdravstveni dom med tednom sicer urejen delovni Äas urniki sobota nedelja in ponoÄi ni dežurne zdravstvene ambulante (bolane otroke in starejÅ¡e je potrebno voziti v Idrijo)Nujna medicinska pomoÄ je najbližja v Idriji
V kraju premoremo samo en bankomat ki je med vikendi in v zimskem Äasu zaradi pogosto prazen ali je morda mogoÄe postaviti Å¡e kakÅ¡nega ker tisti na Petrolu ni glih blizu
Trgovska ponuba je v kraju je slaba Mercator na Glavnem trgu je tako majhen in zabasan da se komaj obrneÅ¡ pa prav niÄ založen glih za silo za boljÅ¡e nakupe je potrebno v Idrijo
Trgovski center ki ga nam obljublja obÄina ga Å¡e en lep Äas ne bo in bo Å¡e kar naprej hodit v idrijo
Dom za upokojence nasÅ¡i obÄani in obÄanke bojo Å¡e nekaj Äasa hodil Äe bo Å¡e kaj sploh prostora na Marofu
Prometna ureditev je v kraju zelo slaba nekatere ulice bi morale biti enosmerne npr MoÄnikova PloÄnik na PlatiÅ¡evi ulici ki ga proti zdravstvenemu domu kar zmanka oz ni dokonÄan,ploÄnik pred knjižnico je postal parkiriÅ¡Äe
ceste v centru cerknega so popokane in dotrajane in Äakajo na sanacijo
Cvetkova cesta že dobre dve leti razkopana sramota za kraj
Avtobusna postajaliÅ¡Äa v obÄini so popolnoma ne oznaÄena in neurejena razen v Novakih in na Želinu v smeri Cerknega na njih dnevno Äakajo otroci
Urejenost vodotokov skozi samo naselje Cerkno vodotoki so popolnoma zaraÅ¡Äeni in zanemarjeni
Kabelska televizija ena velika sramota da o sodobnih povezavah internet sploh ne govorimo
Na koncu še dobro da imamo radio Odmev to je edina dobra stvar v našem majhnem kraju
Sreda, 27. februar 2008, ob 14:59
MARKO
Glede Å¡karpe ka ni estetska lahk reÄem sam tu, de Å¡e kajt stvari ni estetskih tole u cerknam... (Å¡karpa, asfalt, el. kabli, banka, akvarij dal za obÄina, dvorana (aja ups, se te pa nimama)). Mladinski dom z cca 105 postlam pa s telefonam in tuÅ¡am u sob, je tud že u katalogu. Navim kuot sa wablube, de nej bi Å¡la una druÅ¡tva ka sa ble prej dal, tud nazaj notr?! Mene je prou mal sram.. Sej bi ki naredu, pa ki, ka zmeri ka grema praÅ¡et na obÄina je glih tak kot de bi u stina gavaru...
Ponedeljek, 25. februar 2008, ob 20:26
SPITFIRE
Ja se jest se wsaku jutre pejlem skuz, pa Äez cilu dapoldne sm gar in se s frendam risnu spraÅ¡ujeva zaki nasnameje tistih žarnc.Se zakeÅ¡ne druga stvari, ka sa bel patribne za paÅ¡lihtat patle pa nabo dnarje.
Ponedeljek, 25. februar 2008, ob 00:04
NEžA
Tekst bralke z imenom Neža je premaknjen v rubriko Internetni bonton (Aktualno)
Petek, 22. februar 2008, ob 15:21
RADIO
SpoÅ¡tovani bralci in soustvarjalci te rubrike! Upam, da bomo s to temo danes zakljuÄili. Å e enkrat bi rad povdaril: Komentiranje vsebin, ki ne sodijo na to stran, si lahko privoÅ¡Äimo, v nasprotju z mnenjem bralca, ki se je podpisal s psevdonimom Dule. To je vendarle spletna stran Radia Odmev, za katero skrbimo in zanjo odgovarjamo. Vsekakor je mnenjska rubrika namenjena vsem bralcem, ne glede na to, koliko so poduÄeni o pravilih interneta. Rubriko smo že v osnovi zasnovali kot pomoÄ naÅ¡emu uredniÅ¡tvu in ne za to, da bomo eden drugemu solili pamet o stvareh, ki ne sodijo vanjo. Kar nekaj pomembnih vpraÅ¡anj je bilo v njej že odprtih, zato ponovno velja pohvala zrelosti sodelujoÄih.
Ob koncu pa Å¡e nekaj o internetnem bontonu. Kdor spremlja naÅ¡ program, je zagotovo že marsikdaj ulovil kaÅ¡en utrinek na to temo. Nikar pa ne pozabimo, da so prava pravila zapisana edino v zakonih. Morda bo zakonodaja kdaj tesneje posegla na to podroÄje. Trenutno sta internetu blizu dva zakona: Zakon o medijih in Zakon o elektronskih komunikacijah - ki vselej visita tudi nad ustvarjalci radijskih programov. Drugih ne poznam, vsekakor pa bi me kdo lahko zlahka dopolnil. V pomoÄ Milanu in mnogim drugim pa si bomo danes sposodili tekst iz foruma OKOLJE, za katerega menim, da vkljuÄuje bistvo.
Da ne bomo obremenjevali Pisma bralcev, sem omenjena pravila vkljuÄil v rubriko Aktualno, ki po novem postaja servisna rubrika za uporabnike strani.
Ivan Seljak
Petek, 22. februar 2008, ob 14:18
MILAN
OpraviÄujem se za napaÄno razumevanje glede pravil SSKJ.Menil sem namreÄ,da se nanaÅ¡ajo na pravila ,ki veljajo pri internetnem komuniciranju in ne na slovar knjižnega jezika,ki ga omenja Dule.To pa nenazadnje tudi potrjuje ,da se moramo vedno samo uÄiti .Lep pozdrav :-)
Petek, 22. februar 2008, ob 12:57
VINOTOK
Ocenjevanje fotografij
Pozdravljeni, priÅ¡el sem na idejo, glede na to, da je v rubriki Foto tedna precej lepih fotografij, da mi obiskovalci te internetne strani lahko posamezno fotografijo komentirali in toÄkovali (ocenjevanje) za izbor najbolÅ¡e fotografije Radia Odmev. Lep pozrav
Četrtek, 21. februar 2008, ob 19:16
SPITFIRE
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!