Pisma bralcev

Petek, 29. februar 2008, ob 21:13
Bravo največja tovarna na Cerkljanskem,ki v celi zimi ne najde pravega datuma za smučarki dan zaposlenih. Sicer ga je določila za 1. marec in prav tako odpovedala domnevno zaradi napovedi slabega vremena.Zakaj je čakala do zadnjega trenutka? Kdo bi vedel? Čudno Kolektor, Hidria, HIT....in še mnogi drugi so ga dobili, samo za svoje delavce na svojem smučišču ga ni.Lepa gesta ni kaj od vodilnih.
Petek, 29. februar 2008, ob 19:06
SPITFIRE
Ne kar mi pride pod roko. Kar je totalnu defektnu, zj****u, modernu. De bi pa ker daw kešn dobr komad iz 80h ga pa ni razn Aleša, ka je pa tak al tak totalna faca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petek, 29. februar 2008, ob 19:00
GAšKO
A ta gospodična danes izbira glasbo po principu 'kar mi pade pod roko?! Jojmene!
Petek, 29. februar 2008, ob 18:39
žIGA
Gorazd,jaz sem jo tudi dostikrat pobral. Lušn glas in stas:).Ime ji je pa Vesna, ampak se mi zdi da ne dela več, vsaj slišat je ni več. Škoda, meni je bla tud simpatična za poslušat.LP
Petek, 29. februar 2008, ob 12:59
MAJA
Absolutno problemi ostajajo. Samo za lažje branje v prihodnje...
Petek, 29. februar 2008, ob 12:11
SPITFIRE
Točn tak kot si napisaw.
Petek, 29. februar 2008, ob 07:42
MAJA
občan Cerknega: v prihodnje ti toplo priporočam uporabo kakšnega ločila ali dveh.
Četrtek, 28. februar 2008, ob 22:19
OBčAN CERKNEGA
Stvari bi bi mogle biti v nasem majhnem kraju oz v občini Cerkno urejene
Tole je pa nekaj stvari,ki bi mogle biti urejene v našem malem kraju
Mladinski hotel ki na zunanjost lep za pogledat vse ostalo neurejeno in nedokončano in ne služi služi svojemu namenu
Teniška igrišča v cerknem totalno zanemarjena in so prava sramota kraja
Lekarna v Cerknem delovni čas samo med tednom v dopoldanskem času popoldan,sobota,nedelja,prazniki zaprta lahko bi bila med vikendi dežurna nekaj ur na dan
Zdravstveni dom med tednom sicer urejen delovni čas urniki sobota nedelja in ponoči ni dežurne zdravstvene ambulante (bolane otroke in starejše je potrebno voziti v Idrijo)Nujna medicinska pomoč je najbližja v Idriji
V kraju premoremo samo en bankomat ki je med vikendi in v zimskem času zaradi pogosto prazen ali je morda mogoče postaviti še kakšnega ker tisti na Petrolu ni glih blizu
Trgovska ponuba je v kraju je slaba Mercator na Glavnem trgu je tako majhen in zabasan da se komaj obrneš pa prav nič založen glih za silo za boljše nakupe je potrebno v Idrijo
Trgovski center ki ga nam obljublja občina ga še en lep čas ne bo in bo še kar naprej hodit v idrijo
Dom za upokojence nasši občani in občanke bojo še nekaj časa hodil če bo še kaj sploh prostora na Marofu
Prometna ureditev je v kraju zelo slaba nekatere ulice bi morale biti enosmerne npr Močnikova Pločnik na Platiševi ulici ki ga proti zdravstvenemu domu kar zmanka oz ni dokončan,pločnik pred knjižnico je postal parkirišče
ceste v centru cerknega so popokane in dotrajane in čakajo na sanacijo
Cvetkova cesta že dobre dve leti razkopana sramota za kraj
Avtobusna postajališča v občini so popolnoma ne označena in neurejena razen v Novakih in na Želinu v smeri Cerknega na njih dnevno čakajo otroci
Urejenost vodotokov skozi samo naselje Cerkno vodotoki so popolnoma zaraščeni in zanemarjeni
Kabelska televizija ena velika sramota da o sodobnih povezavah internet sploh ne govorimo
Na koncu še dobro da imamo radio Odmev to je edina dobra stvar v našem majhnem kraju
Sreda, 27. februar 2008, ob 14:59
MARKO
Glede škarpe ka ni estetska lahk rečem sam tu, de še kajt stvari ni estetskih tole u cerknam... (škarpa, asfalt, el. kabli, banka, akvarij dal za občina, dvorana (aja ups, se te pa nimama)). Mladinski dom z cca 105 postlam pa s telefonam in tušam u sob, je tud že u katalogu. Navim kuot sa wablube, de nej bi šla una društva ka sa ble prej dal, tud nazaj notr?! Mene je prou mal sram.. Sej bi ki naredu, pa ki, ka zmeri ka grema prašet na občina je glih tak kot de bi u stina gavaru...
Ponedeljek, 25. februar 2008, ob 20:26
SPITFIRE
Ja se jest se wsaku jutre pejlem skuz, pa čez cilu dapoldne sm gar in se s frendam risnu sprašujeva zaki nasnameje tistih žarnc.Se zakešne druga stvari, ka sa bel patribne za pašlihtat patle pa nabo dnarje.
Ponedeljek, 25. februar 2008, ob 00:04
NEžA

Tekst bralke z imenom Neža je premaknjen v rubriko Internetni bonton (Aktualno)

Petek, 22. februar 2008, ob 15:21
RADIO
Spoštovani bralci in soustvarjalci te rubrike! Upam, da bomo s to temo danes zaključili. Še enkrat bi rad povdaril: Komentiranje vsebin, ki ne sodijo na to stran, si lahko privoščimo, v nasprotju z mnenjem bralca, ki se je podpisal s psevdonimom Dule. To je vendarle spletna stran Radia Odmev, za katero skrbimo in zanjo odgovarjamo. Vsekakor je mnenjska rubrika namenjena vsem bralcem, ne glede na to, koliko so podučeni o pravilih interneta. Rubriko smo že v osnovi zasnovali kot pomoč našemu uredništvu in ne za to, da bomo eden drugemu solili pamet o stvareh, ki ne sodijo vanjo. Kar nekaj pomembnih vprašanj je bilo v njej že odprtih, zato ponovno velja pohvala zrelosti sodelujočih.
Ob koncu pa še nekaj o internetnem bontonu. Kdor spremlja naš program, je zagotovo že marsikdaj ulovil kašen utrinek na to temo. Nikar pa ne pozabimo, da so prava pravila zapisana edino v zakonih. Morda bo zakonodaja kdaj tesneje posegla na to področje. Trenutno sta internetu blizu dva zakona: Zakon o medijih in Zakon o elektronskih komunikacijah - ki vselej visita tudi nad ustvarjalci radijskih programov. Drugih ne poznam, vsekakor pa bi me kdo lahko zlahka dopolnil. V pomoč Milanu in mnogim drugim pa si bomo danes sposodili tekst iz foruma OKOLJE, za katerega menim, da vključuje bistvo.
Da ne bomo obremenjevali Pisma bralcev, sem omenjena pravila vključil v rubriko Aktualno, ki po novem postaja servisna rubrika za uporabnike strani.
Ivan Seljak
Petek, 22. februar 2008, ob 14:18
MILAN
Opravičujem se za napačno razumevanje glede pravil SSKJ.Menil sem namreč,da se nanašajo na pravila ,ki veljajo pri internetnem komuniciranju in ne na slovar knjižnega jezika,ki ga omenja Dule.To pa nenazadnje tudi potrjuje ,da se moramo vedno samo učiti .Lep pozdrav :-)
Petek, 22. februar 2008, ob 12:57
VINOTOK
Ocenjevanje fotografij
Pozdravljeni, prišel sem na idejo, glede na to, da je v rubriki Foto tedna precej lepih fotografij, da mi obiskovalci te internetne strani lahko posamezno fotografijo komentirali in točkovali (ocenjevanje) za izbor najbolše fotografije Radia Odmev. Lep pozrav
Četrtek, 21. februar 2008, ob 19:16
SPITFIRE
Vse je za niki dabr
« Nazaj Stran: 80 Naprej »



Pozabljeno geslo?