Pisma bralcev
Sreda, 05. marec 2008, ob 08:26
OPTIMIST
@Radio! Nisem mislil, da bi oglase glasovno ponavljali tu na netu, ampak bi bili zapisani!
Torek, 04. marec 2008, ob 18:57
NIVES
rok zate radiojo sploh ne obstaja zate le obstaja praava ljubezen ! radijo kar pozabi in se sredotoÄi na nastope
Torek, 04. marec 2008, ob 14:56
Torek, 04. marec 2008, ob 08:56
RADIO
Mislim, da sem v zvezi s tem že odgovarjal: Mali oglasi so brezplaÄna servisno - informativna rubrika, ki ima svoj smisel le v Äasu oddaje oglasa. V programskem smislu je to osrednji Äas, ki bi sicer izgubil pomen, predvsem pa aktualnost. Radio nima administracije, da bi sledila in prepisovala oglase v tekstovno obliko. Posnetek oddaje bi bil za mnoge moteÄ. Dejstvo je, da so najbolj zanimivi oglasi aktualni le nekaj minut. Kaj pa bi sploh imeli od tega, da bi v veÄernih urah in to dan za dnem lahko posluÅ¡ali, da si nekdo želi v dar pliÅ¡asto igraÄo ali harmoniko, in da nekdo drug želi prodati videorekorder? Ivan
Ponedeljek, 03. marec 2008, ob 12:01
ANITA
Pozdrav Matjaž. Katera je skladba, ki se danes vrti v ozadju ob ponavljanju malih oglasov? Hvala za odg. LP*
Nedelja, 02. marec 2008, ob 17:11
LOKI
Nedelja, 02. marec 2008, ob 10:59
Loki pravi,da je povsod enako.Pa poglejmo v sosednjo nekdaj skupno obÄino Idrija.Ravnokar so uredili semaforje,zgradil se je vrtec,gradili bodo dom upokojencev,uredili so celotno mestno srediÅ¡Äe,trgovski centri rasejo kot gobe po dežju in Å¡e bi lahko naÅ¡teval.Kaj se je naredilo v Cerknem - praktiÄno n i Ä.
Nedelja, 02. marec 2008, ob 10:01
Ja pa nej pa ajnkrat rukneje tist alsfalt mimu tastarga gasilskga doma, pa umakneje tist sekret ka je tam že 2 lit, pa boma tut mi jejnel nergat.
Nedelja, 02. marec 2008, ob 08:56
PIKA
SpoÅ¡tovani NEKDO! Priznam, da nisem posluÅ¡ala županove oddaje, vendar sem upoÅ¡tevala vaÅ¡ nasvet in posluÅ¡ala posnetek.Res posnetek, ki bi lahko nastal kadarkoli, saj ni povedal niÄ novega.To, da bo enkrat to in to narejeno, ÄŒE bo to in to uspelo ali Äe bodo pridobili sredstva ali Äe....Mislim, da na radiu ODMEV manjka kakÅ¡en UroÅ¡ Slak.
Gospo NEKDO ali ste bili vi zadovoljni z odgovori oz.z vpraÅ¡anji!? Recimo to, da rabijo že 2 leti in veÄ, da bodo meddrugim naredili obvoz pri obnovi Cvetkove ceste.
Sobota, 01. marec 2008, ob 18:34
žIGA
nekdo s posluhom,nisem rekel da je bila najboljÅ¡a.je pa znala kaj povedat brez da bi brala kot to delajo nekatere. temu reÄem dobra speakerca. delo speakerja je v 1.vrsti oblikovanje programa, vsaj ostali programi imajo tako.za branje novic imajo za to doloÄene ljudi.tudi na tem radiu bi to bilo super, saj Å¡e marsikatera ne zna brat.lp
Sobota, 01. marec 2008, ob 17:21
TILEN
Dejte si snet pogovor, ki je na netu pod posnetki, pa boste slisali kako je zupan odgovarjal. Mu verjamete ali ne?
Sobota, 01. marec 2008, ob 16:52
CERKLJANKA
Sobota, 01. marec 2008, ob 16:16
LOKI
Cel bataljon opazk in kritiziranja Äez cerkljansko obÄino. Ok, mogoÄe res ni vse tako kot je treba, pa mislite da drugje so pa stvari poÅ¡lihtane? Ozrite se malo Äez svoje prag in glejte na stvari bolj odprto. Povsod je isti problem, povosod se premalo posluÅ¡a ljudi in vsaki obÄini so nereÅ¡ena vpraÅ¡anja. Kar se tiÄe interneta je pa Å¡e celo v Idriji problem priti do prikljuÄka in to v samem centru mesta. Kar se pa volitev tiÄe, ni problem volit, samo koga? ÄŒe je kdo in ne kar neka podobica, potem ga bodo ljudje volili, dokler pa v Cerknem ni pametnega kandidata... Ni vse samo v besedah, dejanja so se pokazala, kaj bo prinesel Äas... bomo videli...
Sobota, 01. marec 2008, ob 14:49
PIKA
Vsi piÅ¡emo podobna pisma, kar se tika problemov v Cerknem.Vsi smo pametni in se pritožujemo Äez izvoljene, ki so že kar nekaj mandatov eni in ISTI in tako odgovorni za dogajanje v obÄini Cerkno.
Jaz pa krivim tudi tiste, ki ne pridejo na volitve in tako dopuÅ¡Äajo tistim, ki se jih udeležijo, da odloÄajo kot odloÄajo.ÄŒe bi bila volilna udeležba veÄja kot je, bi bili tudi rezultati drugaÄni.Mislim, da se jih ne udeleži prav tisti del, ki je nad vsem razoÄaran.Zato, udeležimo se volitev in nekaj spremenimo.MogoÄe pa nam uspe, Äe ne bo posegla vmes kakÅ¡na viÅ¡ja sila, kot na primer vreme za žur na ÄŒrnem vrhu.
Na radiu ODMEV pa bi bilo tudi lepo sliÅ¡ati kakÅ¡en komentar od pristojnih na vse to pisanje.Mislim, da imate tem za oddaje Å¡e preveÄ.Saj ste s to rubriko to hoteli.Ali ne?
Petek, 29. februar 2008, ob 21:25
JANEZ
PoÄakajmo Å¡e nekaj mesecev in v Cerknem bodo z vso silovitostjo stekli stari,že vse predolgo Äasa nedokonÄani projekti in tudi novi projekti se bodo zaÄeli uresniÄevati,vendar pa pri vsem tem obstaja majhen,zelo majhen problemÄek.Vsi ti projekti imajo namreÄ rok trajanja in ta se vedno brez kakrÅ¡nekoli izjeme izteÄe dober mesec po volitvah,pa naj gre za državnozborske,ki nas Äakajo letos,ali pa lokalne,vedno je enako,pred volitvami se veliko dela na projektih,ko pa so te mimo in je stara-nova oblast krepko ponovno v sedlu,pa so tudi projekti konÄani do novih volitev itd.
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!