Pisma bralcev

Sreda, 05. marec 2008, ob 08:26
OPTIMIST
@Radio! Nisem mislil, da bi oglase glasovno ponavljali tu na netu, ampak bi bili zapisani!
Torek, 04. marec 2008, ob 18:57
NIVES
rok zate radiojo sploh ne obstaja zate le obstaja praava ljubezen ! radijo kar pozabi in se sredotoči na nastope
Torek, 04. marec 2008, ob 14:56
Najlepša ti dala.
Torek, 04. marec 2008, ob 08:56
RADIO
Mislim, da sem v zvezi s tem že odgovarjal: Mali oglasi so brezplačna servisno - informativna rubrika, ki ima svoj smisel le v času oddaje oglasa. V programskem smislu je to osrednji čas, ki bi sicer izgubil pomen, predvsem pa aktualnost. Radio nima administracije, da bi sledila in prepisovala oglase v tekstovno obliko. Posnetek oddaje bi bil za mnoge moteč. Dejstvo je, da so najbolj zanimivi oglasi aktualni le nekaj minut. Kaj pa bi sploh imeli od tega, da bi v večernih urah in to dan za dnem lahko poslušali, da si nekdo želi v dar plišasto igračo ali harmoniko, in da nekdo drug želi prodati videorekorder? Ivan
Ponedeljek, 03. marec 2008, ob 12:01
ANITA
Pozdrav Matjaž. Katera je skladba, ki se danes vrti v ozadju ob ponavljanju malih oglasov? Hvala za odg. LP*
Nedelja, 02. marec 2008, ob 17:11
LOKI
Murphy pravi drugače.
Nedelja, 02. marec 2008, ob 10:59
Loki pravi,da je povsod enako.Pa poglejmo v sosednjo nekdaj skupno občino Idrija.Ravnokar so uredili semaforje,zgradil se je vrtec,gradili bodo dom upokojencev,uredili so celotno mestno središče,trgovski centri rasejo kot gobe po dežju in še bi lahko našteval.Kaj se je naredilo v Cerknem - praktično n i č.
Nedelja, 02. marec 2008, ob 10:01
Ja pa nej pa ajnkrat rukneje tist alsfalt mimu tastarga gasilskga doma, pa umakneje tist sekret ka je tam že 2 lit, pa boma tut mi jejnel nergat.
Nedelja, 02. marec 2008, ob 08:56
PIKA
Spoštovani NEKDO! Priznam, da nisem poslušala županove oddaje, vendar sem upoštevala vaš nasvet in poslušala posnetek.Res posnetek, ki bi lahko nastal kadarkoli, saj ni povedal nič novega.To, da bo enkrat to in to narejeno, ČE bo to in to uspelo ali če bodo pridobili sredstva ali če....Mislim, da na radiu ODMEV manjka kakšen Uroš Slak.
Gospo NEKDO ali ste bili vi zadovoljni z odgovori oz.z vprašanji!? Recimo to, da rabijo že 2 leti in več, da bodo meddrugim naredili obvoz pri obnovi Cvetkove ceste.
Sobota, 01. marec 2008, ob 18:34
žIGA
nekdo s posluhom,nisem rekel da je bila najboljša.je pa znala kaj povedat brez da bi brala kot to delajo nekatere. temu rečem dobra speakerca. delo speakerja je v 1.vrsti oblikovanje programa, vsaj ostali programi imajo tako.za branje novic imajo za to določene ljudi.tudi na tem radiu bi to bilo super, saj še marsikatera ne zna brat.lp
Sobota, 01. marec 2008, ob 17:21
TILEN
Dejte si snet pogovor, ki je na netu pod posnetki, pa boste slisali kako je zupan odgovarjal. Mu verjamete ali ne?
Sobota, 01. marec 2008, ob 16:52
CERKLJANKA
Loki, se podpišem!
Sobota, 01. marec 2008, ob 16:16
LOKI
Cel bataljon opazk in kritiziranja čez cerkljansko občino. Ok, mogoče res ni vse tako kot je treba, pa mislite da drugje so pa stvari pošlihtane? Ozrite se malo čez svoje prag in glejte na stvari bolj odprto. Povsod je isti problem, povosod se premalo posluša ljudi in vsaki občini so nerešena vprašanja. Kar se tiče interneta je pa še celo v Idriji problem priti do priključka in to v samem centru mesta. Kar se pa volitev tiče, ni problem volit, samo koga? Če je kdo in ne kar neka podobica, potem ga bodo ljudje volili, dokler pa v Cerknem ni pametnega kandidata... Ni vse samo v besedah, dejanja so se pokazala, kaj bo prinesel čas... bomo videli...
Sobota, 01. marec 2008, ob 14:49
PIKA
Vsi pišemo podobna pisma, kar se tika problemov v Cerknem.Vsi smo pametni in se pritožujemo čez izvoljene, ki so že kar nekaj mandatov eni in ISTI in tako odgovorni za dogajanje v občini Cerkno.
Jaz pa krivim tudi tiste, ki ne pridejo na volitve in tako dopuščajo tistim, ki se jih udeležijo, da odločajo kot odločajo.Če bi bila volilna udeležba večja kot je, bi bili tudi rezultati drugačni.Mislim, da se jih ne udeleži prav tisti del, ki je nad vsem razočaran.Zato, udeležimo se volitev in nekaj spremenimo.Mogoče pa nam uspe, če ne bo posegla vmes kakšna višja sila, kot na primer vreme za žur na Črnem vrhu.
Na radiu ODMEV pa bi bilo tudi lepo slišati kakšen komentar od pristojnih na vse to pisanje.Mislim, da imate tem za oddaje še preveč.Saj ste s to rubriko to hoteli.Ali ne?
Petek, 29. februar 2008, ob 21:25
JANEZ
Počakajmo še nekaj mesecev in v Cerknem bodo z vso silovitostjo stekli stari,že vse predolgo časa nedokončani projekti in tudi novi projekti se bodo začeli uresničevati,vendar pa pri vsem tem obstaja majhen,zelo majhen problemček.Vsi ti projekti imajo namreč rok trajanja in ta se vedno brez kakršnekoli izjeme izteče dober mesec po volitvah,pa naj gre za državnozborske,ki nas čakajo letos,ali pa lokalne,vedno je enako,pred volitvami se veliko dela na projektih,ko pa so te mimo in je stara-nova oblast krepko ponovno v sedlu,pa so tudi projekti končani do novih volitev itd.
« Nazaj Stran: 79 Naprej »



Pozabljeno geslo?