Pisma bralcev

Torek, 11. marec 2008, ob 16:46
SPITFIRE
Danc zjutr je biw na radiu adn komad ad Adi Smolarja. Gawaru je ad dveh študentov. A bi ker ad toncev widu kerga mislem. lp
Torek, 11. marec 2008, ob 15:12
Se mal domače glasbe ne škodje. Vsega po mal pa je.
Torek, 11. marec 2008, ob 13:27
Ta radio poslušajo prebivalci treh glavnih in najmanj desetih narečnih podskupin. Kateri bi bil pravi? Pa tudi sicer so knjige in javni mediji že stoletja med Slovenci, čeprav niso bili nikoli narečni. Knjižni jezik je dogovor, ki se ga skušamo držati, zato pa nikakor nismo proti narečjem. To je bogastvo, ki se ga pogosto premalo zavedamo. Ne morete pa nam očitati, da uporabljamo ljubljanščino. To bi prej lahko prisodili nekaterim nacionalnim, še posebej pa komercialnim medijem s sedežem v naši prestilnici. I.S. p.s... pa še nekaj o goveji župci. Ta ne vem če bo, nekaj te glasbe pa bo vsak dan opoldne.
Torek, 11. marec 2008, ob 12:19
Se je tak kot ob nedeljah. Goveja župca, krompir in domače viže... A zdej bo vsak dan tak?
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 14:07
kam so šli komentarji!!
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 14:07
RADIO
S Pisem bralcev so brisane vsebine, ki ne sodijo vanjo. Za mnenja o programu se, prosim, poslužujte rubrike Klepetalnica o programu. Ivan
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 13:13
Ja a se boma spominl še kešna bel bedasta skomercializirana stvar?
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 08:34
PUNCA
Gregor in Matjaž vse naj naj ob dnevu moških. Da bi se vama vsaj danes vse uresničilo. Pa seveda še tako naprej.
Sobota, 08. marec 2008, ob 11:06
KANOMLC
Učitlca, deejte kešn hud komad iz 80h. lp
Sobota, 08. marec 2008, ob 07:25
MARKO
Dan žena
Vsem ženam in dekletom na Radio Odmev želim ob Dnevu žena vse najboljše.
Petek, 07. marec 2008, ob 09:17
PEPI
če bi biv Jezeršekov France župan dale, bi gatav ves svuj dabičk u abčina ulažu
Petek, 07. marec 2008, ob 05:56
BRATRANKA
MA SUPER STE!
Četrtek, 06. marec 2008, ob 08:15
Vsak cerklan bi razumel,da nov župan ne more v nekaj mesecih porihtat vsega,kar dozdajšna nista v skoraj 20 letih,pri čemer je seveda potrebno upoštevati tudi koliko pufa,ki ga je seveda potrebno odplačevat,se je ustvarilo v mandatih omenjenih dveh županov.
Sreda, 05. marec 2008, ob 08:50
RADIO
Mislim, da se bova morala loti bolj produktivnih poslov, kot drug drugega učiti stvari, na kar se ne razumeva. Dvajset oglasov z vsemi imeni, Å¡etvilkami, podatki... naÅ¡e punce že prebirajo povprečno 8 minut. Pa mislim, da sem naÅ¡tel tudi druge utemeljene zadržke. Za nekatere stvari je res potrebno posluÅ¡ati prevsem RADIO. To je naÅ¡a osnovna dejavnost in - ta ima vso prioriteto. Ivan
Sreda, 05. marec 2008, ob 08:27
OPTIMIST
20 oglasov natipkat tu gori pa ne vzame več kot 5 min?
« Nazaj Stran: 78 Naprej »



Pozabljeno geslo?