Pisma bralcev
Torek, 11. marec 2008, ob 16:46
SPITFIRE
Danc zjutr je biw na radiu adn komad ad Adi Smolarja. Gawaru je ad dveh študentov. A bi ker ad toncev widu kerga mislem. lp
Torek, 11. marec 2008, ob 15:12
Se mal domaÄe glasbe ne Å¡kodje. Vsega po mal pa je.
Torek, 11. marec 2008, ob 13:27
Ta radio posluÅ¡ajo prebivalci treh glavnih in najmanj desetih nareÄnih podskupin. Kateri bi bil pravi? Pa tudi sicer so knjige in javni mediji že stoletja med Slovenci, Äeprav niso bili nikoli nareÄni. Knjižni jezik je dogovor, ki se ga skuÅ¡amo držati, zato pa nikakor nismo proti nareÄjem. To je bogastvo, ki se ga pogosto premalo zavedamo. Ne morete pa nam oÄitati, da uporabljamo ljubljanÅ¡Äino. To bi prej lahko prisodili nekaterim nacionalnim, Å¡e posebej pa komercialnim medijem s sedežem v naÅ¡i prestilnici. I.S. p.s... pa Å¡e nekaj o goveji župci. Ta ne vem Äe bo, nekaj te glasbe pa bo vsak dan opoldne.
Torek, 11. marec 2008, ob 12:19
Se je tak kot ob nedeljah. Goveja župca, krompir in domaÄe viže... A zdej bo vsak dan tak?
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 14:07
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 14:07
RADIO
S Pisem bralcev so brisane vsebine, ki ne sodijo vanjo. Za mnenja o programu se, prosim, poslužujte rubrike Klepetalnica o programu. Ivan
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 13:13
Ja a se boma spominl še kešna bel bedasta skomercializirana stvar?
Ponedeljek, 10. marec 2008, ob 08:34
PUNCA
Gregor in Matjaž vse naj naj ob dnevu moÅ¡kih. Da bi se vama vsaj danes vse uresniÄilo. Pa seveda Å¡e tako naprej.
Sobota, 08. marec 2008, ob 11:06
KANOMLC
UÄitlca, deejte keÅ¡n hud komad iz 80h. lp
Sobota, 08. marec 2008, ob 07:25
MARKO
Dan žena
Vsem ženam in dekletom na Radio Odmev želim ob Dnevu žena vse najboljše.
Petek, 07. marec 2008, ob 09:17
PEPI
Äe bi biv JezerÅ¡ekov France župan dale, bi gatav ves svuj dabiÄk u abÄina ulažu
Petek, 07. marec 2008, ob 05:56
BRATRANKA
Četrtek, 06. marec 2008, ob 08:15
Vsak cerklan bi razumel,da nov župan ne more v nekaj mesecih porihtat vsega,kar dozdajÅ¡na nista v skoraj 20 letih,pri Äemer je seveda potrebno upoÅ¡tevati tudi koliko pufa,ki ga je seveda potrebno odplaÄevat,se je ustvarilo v mandatih omenjenih dveh županov.
Sreda, 05. marec 2008, ob 08:50
RADIO
Mislim, da se bova morala loti bolj produktivnih poslov, kot drug drugega uÄiti stvari, na kar se ne razumeva. Dvajset oglasov z vsemi imeni, Å¡etvilkami, podatki... naÅ¡e punce že prebirajo povpreÄno 8 minut. Pa mislim, da sem naÅ¡tel tudi druge utemeljene zadržke. Za nekatere stvari je res potrebno posluÅ¡ati prevsem RADIO. To je naÅ¡a osnovna dejavnost in - ta ima vso prioriteto. Ivan
Sreda, 05. marec 2008, ob 08:27
OPTIMIST
20 oglasov natipkat tu gori pa ne vzame veÄ kot 5 min?
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!