Pisma bralcev

Nedelja, 16. marec 2008, ob 08:30
JANEZ
Lepo in pohvalno je,da se župana tudi pohvali,če seveda za to obstajajo razlogi.Tisti,ki ga kritizirajo,za to tudi navedejo niz argumentov,samo prebrati je potrebno vsa pisma v tej rubliki,tisti,ki ga hvalijo,do česar imajo seveda vso pravico,pa ne navedejo popolnoma nobenega argumenta,npr.kateri projekti so se v Cerknem dokončali do konca v desetletni vladavini omenjenega gospoda.
Sobota, 15. marec 2008, ob 22:50
Gospod pepi,dela na dijaškem domu stojijo že skoraj leto in pol,nedokončana dela na cesti proti novakom tudi že stojijo skoraj leto in pol,pločnik pred knjižnico se je spremenil v parkirišče,parkirišče pred sv.ano so pred leti spremenili v trg,toda danes in od vsega začetka je tam še vedno parkirišče polno avtov,ko se je predelovala stavba občine,ki jo je krepko financirala pošta,so se določe stvari prekopavale in ponovno zasipale na istih mestih vsaj trikrat,kar je zadevo precej podražilo,lansko leto cerkno ne bi bilo poplavljeno,če bi samo malo upoštevali stroko in očistili potoke,ogromno ljudi v samem središču cerkna še vedno ne more do širokopasovnega interneta,ker to ni v interesu priviligiranih,ko je bil poškodovan kabel na želinu je bilo cerkno odrezano od sveta,kje je kakšen trgovski centel,ki se ga obljublja pred vsakimi volitvami,kje je dom upokojencev,ki se ga ravno tako obljublja pred vsakimi volitvami,na križišču imamo namesto semaforjev,ki naj bi delali vsaj okrog 14 ure,tri negibne spomenike zmote,če greš vsak dan na sprehod po cerknu.,se vsaj dvakrat na teden zraven tebe ustavi kakšen redek turist in te vprašuje kje je kaj,kajti označbe so katastrofalne in samo gor v idrijo bi bilo potrebmo pogledat,kako je to lepo urejeno,o pločnikih in cestah ni vredno izgubljat besed,kabelska televizija bi lahko prišla v guinesovo knjigo rekordov v nedelovanju in še veliko stvari bi se našlo,tako da je radio odmev edina svetla točka.
Sobota, 15. marec 2008, ob 14:47
očitno je,da ste vi gospod pepček član ali pa vsaj simpatizer te elite,ki je v 20 letih naredila bore malo ali pa vam je osebno ali posredno kaj porihtal,saj v nasprotnem ne bi pisali bedariji.
Sobota, 15. marec 2008, ob 08:11
IVAN
Kje je ta i.s. monolog, ki ne dovoli komentarjev? Če ne na netu kakšen moj umotvor, sem prav vesel, če se nanj odzovete. i.s.
Petek, 14. marec 2008, ob 22:01
PEPI
ta pravi cirklani padpirama župana, ga vulma in sma znem tud zadavulni, ka nama, bama pa druzga zbral - še sriča, de nisma unga valil, ka bi nas tale vse s kamera pasniv in nas akul kazu
Petek, 14. marec 2008, ob 21:59
DEMOSKRATOS
zakaj se pa pod i.s. monologom ne da komentirat?
Petek, 14. marec 2008, ob 19:43
šE ENA
super radio vas zmeri poslušem sm to me mot ka za ene glasbene želje dajete remikse, kr veritn če kdu pušle glasbena želja če slišet original pism ne pa kešnga štanc remiksa al pa kwa padubnga.
še naprej astante fajn...
Petek, 14. marec 2008, ob 19:40
A kulk nawih stanwajn? Mislem, de se bi jih dal preštit na prste ane rake. Se se na prčakuje, de se bo tu spremenil z danc na jutre ampak, de se bo sploh začel, kej premikat.
Petek, 14. marec 2008, ob 15:55
NN
Točno tako! In zdaj upajmo, da bodo tukaj tudi kakšna druga pisma. Kdaj bi bilo dobro brati še pisma, kjer so ljudje s kakšno stvarjo res zadovoljni!? V upanju na boljše čase...
Petek, 14. marec 2008, ob 14:33
MILAN
Velikokrat, se po sprožitvi žolčnih razprav na tem spletu, pojavijo tudi očitki, kaj se sploh repenčimo, saj imamo tako občinsko vodstvo, kot smo ga volili.Res je tako! Imamo župana, ki smo ga izvolili, imamo občinski svet, ki je tudi izvoljen.Vedno blatimo in s prstom kažemo na župana in občinsko upravo, pozabljamo pa na predstavnike tako imenovane opozicije( LDS,SD).Do sedaj v teh pismih še nisem zasledil, da bi se kdo izmed nas, ki tukaj sodelujemo vprašal, kaj so naredili, da bi se obstoječe stanje v občini izboljšalo.Ali je dovolj, da se pred zasedanjem občinskega sveta, za kratek čas, sestanejo v gostinskem lokalu in se dogovorijo za strategijo? Ali je dovolj, da med in po branju sejnega gradiva ,nemalokrat postavljajo neumna in otročja vprašanja (razvidno iz ABC-velja pa tudi za t.i.pozicijo)? Ali je dovolj, da po seji nemočno skomigajo z rameni in razglašajo - mi bi že, a so nas preglasovali- ? Ne,ni dovolj! Zaradi take pasivnosti ,(ne samo na sejah OS), so se udtujili od ljudi,pred volitvami ne morejo predstaviti novih kandidatov (mladih ni,starih obrazov so volilci siti).Ne morejo najti dveh, treh kandidatov, ki bi jim občani zaupali in bi bili pripravljeni kandidirati za župana.Zakaj se recimo sedaj, ob splošnem nezadovoljstvu, ne bi angažirali in poskušali sklicati zbor občanov ali krajevne skupnosti, ki ga predvideva tudi statut Občine Cerkno(člen 70,71).Za sklic se potrebuje samo 208 podpisov (5% od 4.156 volilcev).Ko boste s svojo dejavnostjo prepričali občane, da delate v njihovo dobro, bo tudi volilna udeležba in možnosti za spremembe v naši občini večja.Dokler pa se bo skomigalo z rameni in čakalo na izplačilo sejnin, bodo psi lajali, karavana pa bo šla dalje.Še nekaj bi dodal, glede politike v naši občini.To ni politika, niti politikanstvo, to je čisto navadno sosedsko zdraharstvo, kjer se gre zgolj za to, kdo bo koga, zato se zavrže tudi pametne predloge nasprotne strani.Dokler bo prevladovala taka miselnost, se nam ne bo godilo nič bolje pa naj bo župan vaš ali naš.
Četrtek, 13. marec 2008, ob 18:49
Kera dva komada sta se suka pred uganka pa pa ne. Hwala lp
Sreda, 12. marec 2008, ob 19:44
ZVESTI POSLUSALEC
Hvala za info. Sm jo zamudu. Å koda ;=(
Očitno. Bom jo pa jutri poslušal. Dobra je. LP
Sreda, 12. marec 2008, ob 19:08
SPITFIRE
Ja takat blu pa use brž pašlihtanu in se strinjam s taje izjava.
Sreda, 12. marec 2008, ob 12:36
Ne da ni denarja, interesa ni.
Torek, 11. marec 2008, ob 18:54
SPITFIRE
@Ivan: Ta bo taprawa. Hvala.
« Nazaj Stran: 77 Naprej »



Pozabljeno geslo?