Pisma bralcev
Nedelja, 16. marec 2008, ob 08:30
JANEZ
Lepo in pohvalno je,da se župana tudi pohvali,Äe seveda za to obstajajo razlogi.Tisti,ki ga kritizirajo,za to tudi navedejo niz argumentov,samo prebrati je potrebno vsa pisma v tej rubliki,tisti,ki ga hvalijo,do Äesar imajo seveda vso pravico,pa ne navedejo popolnoma nobenega argumenta,npr.kateri projekti so se v Cerknem dokonÄali do konca v desetletni vladavini omenjenega gospoda.
Sobota, 15. marec 2008, ob 22:50
Gospod pepi,dela na dijaÅ¡kem domu stojijo že skoraj leto in pol,nedokonÄana dela na cesti proti novakom tudi že stojijo skoraj leto in pol,ploÄnik pred knjižnico se je spremenil v parkiriÅ¡Äe,parkiriÅ¡Äe pred sv.ano so pred leti spremenili v trg,toda danes in od vsega zaÄetka je tam Å¡e vedno parkiriÅ¡Äe polno avtov,ko se je predelovala stavba obÄine,ki jo je krepko financirala poÅ¡ta,so se doloÄe stvari prekopavale in ponovno zasipale na istih mestih vsaj trikrat,kar je zadevo precej podražilo,lansko leto cerkno ne bi bilo poplavljeno,Äe bi samo malo upoÅ¡tevali stroko in oÄistili potoke,ogromno ljudi v samem srediÅ¡Äu cerkna Å¡e vedno ne more do Å¡irokopasovnega interneta,ker to ni v interesu priviligiranih,ko je bil poÅ¡kodovan kabel na želinu je bilo cerkno odrezano od sveta,kje je kakÅ¡en trgovski centel,ki se ga obljublja pred vsakimi volitvami,kje je dom upokojencev,ki se ga ravno tako obljublja pred vsakimi volitvami,na križiÅ¡Äu imamo namesto semaforjev,ki naj bi delali vsaj okrog 14 ure,tri negibne spomenike zmote,Äe greÅ¡ vsak dan na sprehod po cerknu.,se vsaj dvakrat na teden zraven tebe ustavi kakÅ¡en redek turist in te vpraÅ¡uje kje je kaj,kajti oznaÄbe so katastrofalne in samo gor v idrijo bi bilo potrebmo pogledat,kako je to lepo urejeno,o ploÄnikih in cestah ni vredno izgubljat besed,kabelska televizija bi lahko priÅ¡la v guinesovo knjigo rekordov v nedelovanju in Å¡e veliko stvari bi se naÅ¡lo,tako da je radio odmev edina svetla toÄka.
Sobota, 15. marec 2008, ob 14:47
oÄitno je,da ste vi gospod pepÄek Älan ali pa vsaj simpatizer te elite,ki je v 20 letih naredila bore malo ali pa vam je osebno ali posredno kaj porihtal,saj v nasprotnem ne bi pisali bedariji.
Sobota, 15. marec 2008, ob 08:11
IVAN
Kje je ta i.s. monolog, ki ne dovoli komentarjev? ÄŒe ne na netu kakÅ¡en moj umotvor, sem prav vesel, Äe se nanj odzovete. i.s.
Petek, 14. marec 2008, ob 22:01
PEPI
ta pravi cirklani padpirama župana, ga vulma in sma znem tud zadavulni, ka nama, bama pa druzga zbral - Å¡e sriÄa, de nisma unga valil, ka bi nas tale vse s kamera pasniv in nas akul kazu
Petek, 14. marec 2008, ob 21:59
DEMOSKRATOS
zakaj se pa pod i.s. monologom ne da komentirat?
Petek, 14. marec 2008, ob 19:43
šE ENA
super radio vas zmeri posluÅ¡em sm to me mot ka za ene glasbene želje dajete remikse, kr veritn Äe kdu puÅ¡le glasbena želja Äe sliÅ¡et original pism ne pa keÅ¡nga Å¡tanc remiksa al pa kwa padubnga.
še naprej astante fajn...
Petek, 14. marec 2008, ob 19:40
A kulk nawih stanwajn? Mislem, de se bi jih dal preÅ¡tit na prste ane rake. Se se na prÄakuje, de se bo tu spremenil z danc na jutre ampak, de se bo sploh zaÄel, kej premikat.
Petek, 14. marec 2008, ob 15:55
NN
ToÄno tako! In zdaj upajmo, da bodo tukaj tudi kakÅ¡na druga pisma. Kdaj bi bilo dobro brati Å¡e pisma, kjer so ljudje s kakÅ¡no stvarjo res zadovoljni!? V upanju na boljÅ¡e Äase...
Petek, 14. marec 2008, ob 14:33
MILAN
Velikokrat, se po sprožitvi žolÄnih razprav na tem spletu, pojavijo tudi oÄitki, kaj se sploh repenÄimo, saj imamo tako obÄinsko vodstvo, kot smo ga volili.Res je tako! Imamo župana, ki smo ga izvolili, imamo obÄinski svet, ki je tudi izvoljen.Vedno blatimo in s prstom kažemo na župana in obÄinsko upravo, pozabljamo pa na predstavnike tako imenovane opozicije( LDS,SD).Do sedaj v teh pismih Å¡e nisem zasledil, da bi se kdo izmed nas, ki tukaj sodelujemo vpraÅ¡al, kaj so naredili, da bi se obstojeÄe stanje v obÄini izboljÅ¡alo.Ali je dovolj, da se pred zasedanjem obÄinskega sveta, za kratek Äas, sestanejo v gostinskem lokalu in se dogovorijo za strategijo? Ali je dovolj, da med in po branju sejnega gradiva ,nemalokrat postavljajo neumna in otroÄja vpraÅ¡anja (razvidno iz ABC-velja pa tudi za t.i.pozicijo)? Ali je dovolj, da po seji nemoÄno skomigajo z rameni in razglaÅ¡ajo - mi bi že, a so nas preglasovali- ? Ne,ni dovolj! Zaradi take pasivnosti ,(ne samo na sejah OS), so se udtujili od ljudi,pred volitvami ne morejo predstaviti novih kandidatov (mladih ni,starih obrazov so volilci siti).Ne morejo najti dveh, treh kandidatov, ki bi jim obÄani zaupali in bi bili pripravljeni kandidirati za župana.Zakaj se recimo sedaj, ob sploÅ¡nem nezadovoljstvu, ne bi angažirali in poskuÅ¡ali sklicati zbor obÄanov ali krajevne skupnosti, ki ga predvideva tudi statut ObÄine Cerkno(Älen 70,71).Za sklic se potrebuje samo 208 podpisov (5% od 4.156 volilcev).Ko boste s svojo dejavnostjo prepriÄali obÄane, da delate v njihovo dobro, bo tudi volilna udeležba in možnosti za spremembe v naÅ¡i obÄini veÄja.Dokler pa se bo skomigalo z rameni in Äakalo na izplaÄilo sejnin, bodo psi lajali, karavana pa bo Å¡la dalje.Å e nekaj bi dodal, glede politike v naÅ¡i obÄini.To ni politika, niti politikanstvo, to je Äisto navadno sosedsko zdraharstvo, kjer se gre zgolj za to, kdo bo koga, zato se zavrže tudi pametne predloge nasprotne strani.Dokler bo prevladovala taka miselnost, se nam ne bo godilo niÄ bolje pa naj bo župan vaÅ¡ ali naÅ¡.
Četrtek, 13. marec 2008, ob 18:49
Kera dva komada sta se suka pred uganka pa pa ne. Hwala lp
Sreda, 12. marec 2008, ob 19:44
ZVESTI POSLUSALEC
Hvala za info. Sm jo zamudu. Å koda ;=(
OÄitno. Bom jo pa jutri posluÅ¡al. Dobra je. LP
Sreda, 12. marec 2008, ob 19:08
SPITFIRE
Ja takat blu pa use brž pašlihtanu in se strinjam s taje izjava.
Sreda, 12. marec 2008, ob 12:36
Ne da ni denarja, interesa ni.
Torek, 11. marec 2008, ob 18:54
SPITFIRE
@Ivan: Ta bo taprawa. Hvala.
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!