Pisma bralcev

Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 16:36
ENA...
ne vem sicer kaj je danes govoril Gregor...bodite kritičnih do vseh, ne samo do tistih, ki vam niso všeč.
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 15:21
YNOS
Jest sm pa čisz u iziiii...ha ha, to ta je bil komad..jest sm čist u izii
lp in kar tako naprej
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 08:47
Odgovorni, a se tale Gregor sploh zaveda, kaj govori v eter. Mislim, obucutek imam, da se niti malo ne pripravi na svoje delo in kar kvasi tja v tri dni...
Nedelja, 16. marec 2008, ob 20:14
RADIO
Vsi foto materiali se pošiljajo na info@radio-odmev.net, velikost prilagodimo mi (seveda mora biti slika velikosti najmanj 800x600)
Nedelja, 16. marec 2008, ob 19:05
Buh dej, Mene zanima kaku lahk jest adam slika u fotka dneva?
Nedelja, 16. marec 2008, ob 18:51
SIN AD FOTRA
Mene bel tist avtomat dal na brtifau mot, kodr lahk swejče kupš. De jih je sam dnar se pa kampli. Na brtiaf se prideš spomnt preminulega ne pa anmu dabičk dilat. Pa še presnetu drage sa tiste swejče. Če je tu nardlia občina, se je spustila na zlo nizk njivo. Namest tistga dnara ka sa ga zabil u tule, bi nardil ločenu zbirajne za rože in swejče. Sram jih je žiher ka sa tu nardil
Nedelja, 16. marec 2008, ob 14:27
RADIO
Nikakor se ne motite - pohvalno. =)
Sta pa skladbo nazadnje precej uspešno odpela tudi RW in NK. Prisluhnite radijskemu programu, zavrteli jo bomo v naslednjih minutah.
Nedelja, 16. marec 2008, ob 14:21
SPITFIRE
Ali nista skladbo Something stupid izvajala Frank in Nancy Sinatra? Morda se motim
Nedelja, 16. marec 2008, ob 14:18
RADIO
V podlagi za čestitke se je vrtela instrumentalna priredba pesmi Something stupid, ki jo morda bolje poznate v pevski izvedbi Robbija Williamsa in Nicole Kidman. LP
Nedelja, 16. marec 2008, ob 13:27
MARKO
Mater ste pikolovski. Vsak se zmoti. Največkrat pa takrat, ko je treba kaj javno povedat. Z moje strani so napake oproščene.
Nedelja, 16. marec 2008, ob 13:21
SPITFIRE
Pozdrav, mene zanima katera skladba se je vrtela v podlagi za čestitke?
Nedelja, 16. marec 2008, ob 13:00
RADIO
Seveda se motim, kot vsi. Vam je sedaj lažje? Mimogrede - Bljondinec se piše brez j. Lep nedeljski dan še naprej. Ivan
Nedelja, 16. marec 2008, ob 11:25
CIRKLAN
župan je zato ,da denar zrihta ,v nasprotnem ga niti ne bi potrebovali.
Nedelja, 16. marec 2008, ob 10:21
PEPI
če so projekti v delu, to se pravi, da se dela, le konca še ni ...
če je projekt projekt, se ga pripravi, že za to je potrebno velik dela, ne bo pa župan delal in nekje kradel denar, da bo sam financiral .... če denarja ni, ga ni in konec je dela .. le poglejte vas iz opozicije, nekateri veliko denarja skrijete pred ajpesom in ne plačujete dajatev ... to je po domače rečeno sranje v svojo skledo ....
Nedelja, 16. marec 2008, ob 10:17
Kaj ste težki vsi po vrsti. Ja preberite si vse zapiske pa boste videli, da ne govorite o ničemer drugem, kot o županu in problematiki Cerknega. Lajnate eno in isto eno in isto eno in isto eno in isto... Dajte no! Saj niste resni!
« Nazaj Stran: 76 Naprej »



Pozabljeno geslo?