Pisma bralcev
Sobota, 22. marec 2008, ob 00:04
RADIO
Pri glasbi smo dovolj doma, da jo znamo oceniti. Predlog mi je vÅ¡eÄ i ga bom ponudil sodelavkam in sodelavcem. Pri fotografijah je malo težje. skuÅ¡ali bomo motivirati ustrezne ljudi, ki bi sodelovali pri selekciji in ocenah. Ocenjevanje na klike obiskovalcev se mi zdi preveÄ povrÅ¡no, Å¡e posebej, ker nimamo propozicij. Vsekakor pa smo veseli, da jih poÅ¡iljate, zato bomo vsekakor poiskali dobre reÅ¡itve. Ivan
Petek, 21. marec 2008, ob 06:56
ALKO
Ta Mlakar je pa prou pasu za zjutraj. Pozdrav obema v studio.
Četrtek, 20. marec 2008, ob 21:07
RADIO
No, fantje, verjamem v vaÅ¡ poÅ¡ten namen o sodelovanju. Vendar pa bi bilo le dobro prej poklicati, se predstaviti in morda ugotoviti, da je elektronska poÅ¡ta koga zgreÅ¡ila. Na tak naÄin smo na lastni spletni strani predstavljeni kot neposlovneži. Bi bilo vam to vÅ¡eÄ? Na tej strani so objavljene telefonske Å¡tevilke vseh odgovornih. Kar pogumno. Ivan
Četrtek, 20. marec 2008, ob 08:14
MATJAž K.
Gre za pevko ANO GABRIEL in skladbo PENA DE AMOR, ki jo lahko najdete na njeni novi ploÅ¡Äi Arpeggios de Amor. LP
Četrtek, 20. marec 2008, ob 07:18
MARKO
Zato bi bilo dobro da zaÄnete pisat Å¡e o Äem drugem. Serjete kar vse poÄez! Ko kdaj prebiram ta vaÅ¡a mnenja si mislim, da tak odnos kot ga imate vi, si tako obÄino veÄ kot samo zaslužite! In Äe sem v pravi rubriki - mislim da piÅ¡e pisma bralcev, ne pa kritike obÄine Cerkno. Želim vam krasen dan! Preživite ga z eno samo mislijo. Ki Äem wadpisat nazaj?
Sreda, 19. marec 2008, ob 18:35
Se maš prow. Sam medva tega nawa kajt spremenila. i.s.
Sreda, 19. marec 2008, ob 18:22
BORUT
Replika
Pa vi res zgleda, da ne posluÅ¡ate Odmeva takrat ko je treba. Mnenjske oddaje smo lahko zasledili ob obeh veÄjih problematikah (knjinica in komunala). Obakrat je bilo možno sodelovati s klici. Odziv za naÅ¡e strani je bil bolj jalov. Za tipkovnico se vsek rad skriva in se nad njo znaÅ¡a, v program bi se pa malokdo oglasil. Kje je potem finta in Äigava je krivda? Od Odmeva? Mislim, da je predvsem naÅ¡a!
Sreda, 19. marec 2008, ob 17:20
nekateri imamo pospravljeno doma in tud po mozgu.
Sreda, 19. marec 2008, ob 15:12
MAJA F.
Naslov skladbe je: Pomlad. LP
Sreda, 19. marec 2008, ob 08:31
Halo, radio, pa kako ta napovedovalec naglasuje....Ajoj, ajoj, usesa bolijo....
Torek, 18. marec 2008, ob 11:56
Upam, da le posluÅ¡aÅ¡, da ne poÄneÅ¡ Å¡e kaj drugega, bolj spotakljivega zraven, haha.
Torek, 18. marec 2008, ob 07:02
Elvis ni treba da je vsak dan. Danes je bil že ta 2x
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 18:52
SPITFIRE
Barva glasu ima dobro, ne kot neki Å¡pikerji na drugih radijih ka hmal zaspiÅ¡ ka ga pasluÅ¡eÅ¡. Za kej veÄ pa ne bi mogu reÄt.
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 17:15
Zakva bi bli kritiÄni do vseh, kaj res ne znate nobenega veÄ pohvaliti. Mislim, grozno, res.
Zanimivo pa je, da se res spravljate na najboljÅ¡e kar ima radio (npr. Gregor, Maja), ne omenjate pa denimo Luko, Anjo, ipd., ki bi pa res potrebovali kakÅ¡no dobro lekcijo slovnice. Pa Å¡e Äesa drugega. Ampak, saj se trudijo, ne, to je pa najpomembneje.......
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 17:08
A je kadu djaw de mi ni uÅ¡eÄ? Tak BTW
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!