Pisma bralcev

Sobota, 22. marec 2008, ob 00:04
RADIO
Pri glasbi smo dovolj doma, da jo znamo oceniti. Predlog mi je všeč i ga bom ponudil sodelavkam in sodelavcem. Pri fotografijah je malo težje. skušali bomo motivirati ustrezne ljudi, ki bi sodelovali pri selekciji in ocenah. Ocenjevanje na klike obiskovalcev se mi zdi preveč površno, še posebej, ker nimamo propozicij. Vsekakor pa smo veseli, da jih pošiljate, zato bomo vsekakor poiskali dobre rešitve. Ivan
Petek, 21. marec 2008, ob 06:56
ALKO
Ta Mlakar je pa prou pasu za zjutraj. Pozdrav obema v studio.
Četrtek, 20. marec 2008, ob 21:07
RADIO
No, fantje, verjamem v vaš pošten namen o sodelovanju. Vendar pa bi bilo le dobro prej poklicati, se predstaviti in morda ugotoviti, da je elektronska pošta koga zgrešila. Na tak način smo na lastni spletni strani predstavljeni kot neposlovneži. Bi bilo vam to všeč? Na tej strani so objavljene telefonske številke vseh odgovornih. Kar pogumno. Ivan
Četrtek, 20. marec 2008, ob 08:14
MATJAž K.
Gre za pevko ANO GABRIEL in skladbo PENA DE AMOR, ki jo lahko najdete na njeni novi plošči Arpeggios de Amor. LP
Četrtek, 20. marec 2008, ob 07:18
MARKO
Zato bi bilo dobro da začnete pisat še o čem drugem. Serjete kar vse počez! Ko kdaj prebiram ta vaša mnenja si mislim, da tak odnos kot ga imate vi, si tako občino več kot samo zaslužite! In če sem v pravi rubriki - mislim da piše pisma bralcev, ne pa kritike občine Cerkno. Želim vam krasen dan! Preživite ga z eno samo mislijo. Ki čem wadpisat nazaj?
Sreda, 19. marec 2008, ob 18:35
Se maš prow. Sam medva tega nawa kajt spremenila. i.s.
Sreda, 19. marec 2008, ob 18:22
BORUT
Replika
Pa vi res zgleda, da ne poslušate Odmeva takrat ko je treba. Mnenjske oddaje smo lahko zasledili ob obeh večjih problematikah (knjinica in komunala). Obakrat je bilo možno sodelovati s klici. Odziv za naše strani je bil bolj jalov. Za tipkovnico se vsek rad skriva in se nad njo znaša, v program bi se pa malokdo oglasil. Kje je potem finta in čigava je krivda? Od Odmeva? Mislim, da je predvsem naša!
Sreda, 19. marec 2008, ob 17:20
nekateri imamo pospravljeno doma in tud po mozgu.
Sreda, 19. marec 2008, ob 15:12
MAJA F.
Naslov skladbe je: Pomlad. LP
Sreda, 19. marec 2008, ob 08:31
Halo, radio, pa kako ta napovedovalec naglasuje....Ajoj, ajoj, usesa bolijo....
Torek, 18. marec 2008, ob 11:56
Upam, da le poslušaš, da ne počneš še kaj drugega, bolj spotakljivega zraven, haha.
Torek, 18. marec 2008, ob 07:02
Elvis ni treba da je vsak dan. Danes je bil že ta 2x
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 18:52
SPITFIRE
Barva glasu ima dobro, ne kot neki špikerji na drugih radijih ka hmal zaspiš ka ga paslušeš. Za kej več pa ne bi mogu rečt.
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 17:15
Zakva bi bli kritični do vseh, kaj res ne znate nobenega več pohvaliti. Mislim, grozno, res.
Zanimivo pa je, da se res spravljate na najboljše kar ima radio (npr. Gregor, Maja), ne omenjate pa denimo Luko, Anjo, ipd., ki bi pa res potrebovali kakšno dobro lekcijo slovnice. Pa še česa drugega. Ampak, saj se trudijo, ne, to je pa najpomembneje.......
Ponedeljek, 17. marec 2008, ob 17:08
A je kadu djaw de mi ni ušeč? Tak BTW
« Nazaj Stran: 75 Naprej »



Pozabljeno geslo?