Pisma bralcev
Petek, 28. marec 2008, ob 13:49
ANITA
VÄeri sm v rubriki minutka za iskalce zaposlitve sliÅ¡ala, da na Postaji 9, Most na SoÄi iÅ¡Äejo veÄ vrst zaposlitve. Pa me zanima Äe bi mi lahko prosim posredovali telefonsko Å¡tevilko in ime kontaktne osebe, ker si nism uteglna zapisat! HVALA!!!!
Petek, 28. marec 2008, ob 08:26
BARBARA
Petek, 28. marec 2008, ob 08:24
RADIO
Pošljite jih v normalni velikosti na info@radio-odmev.net. LP
Sreda, 26. marec 2008, ob 21:07
Ma ste vi ldje sami negativisti. Dejte mir, pa nehejte kritizirat kar naprej enga. Pejte pa sami spruobat pred mikrofon gavart; pa majm bi se vsi pa vrst padilal... Vsa pohvala RO in kar tako naprej!
Sreda, 26. marec 2008, ob 18:50
RADIO
Predvajanje glasbe na radijskih postajah je mnogo bolj zapleteno, kot na osebnih raÄunalnikih. Gre za programsko opremo, ki omogoÄa predvajanje v prisotnosti tehnika, pa tudi v avtomatski režiji (programirano predvajanje posnetkov, radijskih jinglov, reklam, vmesnikov in glasbe). Na trgu je veÄ tovrstnih izdelkov. Tudi to ni skrivnost, da uporabljamo programe Redox, kar poznavalci vidijo na vsaki fotografiji studia. Ivan Seljak
Mimogrede: sekunde so evri postali.
Sreda, 26. marec 2008, ob 15:02
SAMO MIMOGREDE
Da se razumemo, to se nanaša na objavljeno komercialno besedilo na vaših spletnih straneh! Da ne bo pomote!
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 19:38
Tudi ni treba biti kakšen hud prognostik, da se vidi, da ste nekateri omejeni s svojimi izjavami.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 19:30
FRANJO
Mene pa zanima, do kdaj nab bi bili spikerji in tonci v službi. Ker vÄasih je slika od ekipe na spletu do pl devete, drugiÄ je pa že 7.15 ni.Ali sta onadva Å¡e vedno tam, samo slike ni?
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 18:18
AGATA
Kar balije uha ka pasluÅ¡aÅ¡ tega Lukata -nateguje in naglaÅ¡uje beside tak de morÅ¡ že prow pamislt ki pamin spet keÅ¡na 'na novo nategnena besida', skar u vsakmu drugmu stavku.Sej glas ima vredu, sam naglaÅ¡wajne besid, fonetika, izgovorjava - to pa nuca strokovan pomoÄ.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:31
Kar je nas Crklanaw...
... pa pa douga neÄ.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:21
ÄIKOÅ¡
za tak kmiÄki radio ni prav neÄ važnu, kaku se naglaÅ¡uje beside, bel ka je narube, bel se prav sliÅ¡, velik navih ldi spaznaÅ¡ in nove kraje pa zemlevidu iššeÅ¡ ... le tak naprej!
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:05
RADIO
Pravilno se reÄe TÃbet.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 14:37
Brez zamere, spiker Luka bi pa moral na kakšne vaje naglaševanja.Namesto da bi govoril, poje.Sicer pa ima dober glas.
Sobota, 22. marec 2008, ob 20:00
RADIO
Pozdravljeni!
Ob 18:53 smo vrteli: Johnny Cymbal - Mr. Bass Man.
LP!
Sobota, 22. marec 2008, ob 19:00
Pozdrav.Mene zanima naslov skladbe, ki se je suka ma pred 7 po eni naši skladbi, ki predvidevam da jo je pel A. Šifrar. Hvala lp
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!