Pisma bralcev

Petek, 28. marec 2008, ob 13:49
ANITA
Včeri sm v rubriki minutka za iskalce zaposlitve slišala, da na Postaji 9, Most na Soči iščejo več vrst zaposlitve. Pa me zanima če bi mi lahko prosim posredovali telefonsko številko in ime kontaktne osebe, ker si nism uteglna zapisat! HVALA!!!!
Petek, 28. marec 2008, ob 08:26
BARBARA
OKI HVALA LP
Petek, 28. marec 2008, ob 08:24
RADIO
Pošljite jih v normalni velikosti na info@radio-odmev.net. LP
Sreda, 26. marec 2008, ob 21:07
Ma ste vi ldje sami negativisti. Dejte mir, pa nehejte kritizirat kar naprej enga. Pejte pa sami spruobat pred mikrofon gavart; pa majm bi se vsi pa vrst padilal... Vsa pohvala RO in kar tako naprej!
Sreda, 26. marec 2008, ob 18:50
RADIO
Predvajanje glasbe na radijskih postajah je mnogo bolj zapleteno, kot na osebnih računalnikih. Gre za programsko opremo, ki omogoča predvajanje v prisotnosti tehnika, pa tudi v avtomatski režiji (programirano predvajanje posnetkov, radijskih jinglov, reklam, vmesnikov in glasbe). Na trgu je več tovrstnih izdelkov. Tudi to ni skrivnost, da uporabljamo programe Redox, kar poznavalci vidijo na vsaki fotografiji studia. Ivan Seljak
Mimogrede: sekunde so evri postali.
Sreda, 26. marec 2008, ob 15:02
SAMO MIMOGREDE
Da se razumemo, to se nanaša na objavljeno komercialno besedilo na vaših spletnih straneh! Da ne bo pomote!
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 19:38
Tudi ni treba biti kakšen hud prognostik, da se vidi, da ste nekateri omejeni s svojimi izjavami.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 19:30
FRANJO
Mene pa zanima, do kdaj nab bi bili spikerji in tonci v službi. Ker včasih je slika od ekipe na spletu do pl devete, drugič je pa že 7.15 ni.Ali sta onadva še vedno tam, samo slike ni?
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 18:18
AGATA
Kar balije uha ka paslušaš tega Lukata -nateguje in naglašuje beside tak de morš že prow pamislt ki pamin spet kešna 'na novo nategnena besida', skar u vsakmu drugmu stavku.Sej glas ima vredu, sam naglašwajne besid, fonetika, izgovorjava - to pa nuca strokovan pomoč.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:31
Kar je nas Crklanaw...
... pa pa douga neč.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:21
čIKOš
za tak kmički radio ni prav neč važnu, kaku se naglašuje beside, bel ka je narube, bel se prav sliš, velik navih ldi spaznaš in nove kraje pa zemlevidu iššeš ... le tak naprej!
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 16:05
RADIO
Pravilno se reče Tíbet.
Ponedeljek, 24. marec 2008, ob 14:37
Brez zamere, spiker Luka bi pa moral na kakšne vaje naglaševanja.Namesto da bi govoril, poje.Sicer pa ima dober glas.
Sobota, 22. marec 2008, ob 20:00
RADIO
Pozdravljeni!
Ob 18:53 smo vrteli: Johnny Cymbal - Mr. Bass Man.
LP!
Sobota, 22. marec 2008, ob 19:00
Pozdrav.Mene zanima naslov skladbe, ki se je suka ma pred 7 po eni naši skladbi, ki predvidevam da jo je pel A. Šifrar. Hvala lp
« Nazaj Stran: 74 Naprej »



Pozabljeno geslo?