Pisma bralcev
Nedelja, 13. april 2008, ob 13:48
BALETKA
Menim, da za taka vpraÅ¡anja res ni potrebno klicati v eter. Obstajajo slovarji tujk.... sicer dopoldne nisem posluÅ¡ala programa, lahko pa predvidevam, da vpraÅ¡anje niti ni bilo resno miÅ¡ljeno in so posluÅ¡alca zato izloÄili iz etra.
Nedelja, 13. april 2008, ob 12:22
ENA...
Menim, da bi danes voditeljica programa morala posluÅ¡alcu odgovoriti na vpraÅ¡anje, kaj je asociacija! Ne pa, kar izloÄiti ga iz etra.
Torek, 08. april 2008, ob 23:55
RADIO
Druga glasbena želja pri glasbeni uganki je bila: Roy Orbison - California Blue. LP!
Torek, 08. april 2008, ob 11:58
ANžE
pozdrav. huda podlaga med branjem malih oglasov. kdo izvaja?
Torek, 08. april 2008, ob 06:40
TILEN
Bravo Matjaž, bravo Maja, jaz sem prav vesel, ker sta vidva v etru.
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 18:48
ANDREJ
Sm napisal, da je to moje mnejnje kajne. Vsake oÄi imajo paÄ svojega malarja. Tako kot ste eni neki hudi zagovorniki Maje in Gregorja imamko nekateri tudi kontra miÅ¡lenje. In s tem ni niÄ narobe. Z izjavo, da mi je vÅ¡eÄ enoliÄnost, se ne morem strinjati. Osebno mi je kombinacija Maja & Gregor skupaj v studiu zelo vÅ¡eÄ, in tega tudi nisem zanikal, mi pa neko komentiranje tem, za katere se vidi, da Gregor nima kakÅ¡nega hudega interesa, Maja pa se na vse pretege trudi, da bi izpadla Äimbolj duhovita in izvirna, ne zdi ravno zabavno in zanimivo. Sem pa takoj za to, da uvedejo na radiu skupne dopoldneve, se pravi, da bi skupaj vodila celoten dopoldanski program. Komentiranje novih kazni v prometu pa zame res ni zabavna tematika! Å e enkrat; to je samo moje mnenje in ne priÄakujem, da se z njim strinjate. Menim, da je moja kritika veliko bolj konstruktivna kot veÄina drugega blebetanja na teh straneh s komentarji. Sploh pa se ne bom spuÅ¡Äal na nivo ljudi, ki govorijo kako naj si življenje urejam doma. Dom ni javna ustanova. lp
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 15:03
BOJAN
Blebet je lahko tudi popestritev vÄasih preveÄ resnega programa. So pa mnogo veÄji absurdi z veliko veÄ tolerance sprejeti na komercialnih radijskih postajah-od seksa dalje. Jaz se zaradi tega ne bi preveÄ sekiral. To je moje mnenje in tudi ne priÄakujem, da se bo z njim kdorkoli strinjal. Lol.
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 12:17
FRANC
Pred nekaj dnevi je bil izpad programa zaradi strel.Danes nisem sliÅ¡al nobenega grmenja,pa programa vseeno ni mogoÄe posluÅ¡ati.Ali gospoda iz RTV hodi samo po dnevnice na teren?!
Petek, 04. april 2008, ob 12:06
RIBICA
men se je ful dafadla addaja a ribiÄih in bi rada Å¡e enkrat vse pasluÅ¡a, hvala!
Četrtek, 03. april 2008, ob 14:51
Ja tabel fajn je pr Andrjonu ti Albinca da še ki zastojn:-)
Četrtek, 03. april 2008, ob 07:52
BALETKA
mislim da. povej kaj veÄ. ko smo že pri gostincih, me zanima kolikÅ¡ne so cene v cerkljanskih lokalih za pol litra vode? V idriji sem namreÄ v baru na avtobusni postaji za pollitrsko plastenko odÅ¡tela 1,5 €!!!!!!!!
Sreda, 02. april 2008, ob 15:58
POSNETKI ODDAJ
So posnetki oddaj za zadnjih 14 dni v kakÅ¡ni novi rubriki ali jih ne objavljate veÄ?
Ponedeljek, 31. marec 2008, ob 08:49
OBER
Odgovorite mi,zakaj se Å¡e danes vrti vabilo za koncert v Cankarjevem domu,ki je bil že vÄeraj?
Sobota, 29. marec 2008, ob 21:42
VeÄ razlogov je, da pod tekstom ni imena avtorjev. VÄasih se avtor pozabi podpisati, oziroma ime izpade pri prenosu tekstov na spletno stran. DrugiÄ za tekstom stoji veÄ avtorjev ipd. Bom pa opozoril, da to nekatere bralce moti. V vsakem primeru pa za tekste na spletni strani odgovarjamo isti kot v programu Radia Odmev. In Å¡e odgovor na drugi del vpraÅ¡anja. Kolegica Damjana, ki je spremljala sreÄanje, je naredila tipiÄno radijski izdelek. ÄŒe ste ga posluÅ¡ali v programu, je bil brezhiben. Seveda se stvari spremenijo, ko jih postavljamo na spletno stran. VÄasih so te stvari na spletni strani res moteÄe, vendar sem prepriÄan, da so redke. Vsekakor pa se bomo prizadevali, da bo vsaka novica objavljena na tem mestu dosegljiva in razumljiva vsem obiskovalcem strani. Ivan Seljak
Sobota, 29. marec 2008, ob 21:03
MARKO
Sveže danes zveÄer. Pohvalil bi muziko. L.P.
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!