Pisma bralcev

Nedelja, 13. april 2008, ob 13:48
BALETKA
Menim, da za taka vprašanja res ni potrebno klicati v eter. Obstajajo slovarji tujk.... sicer dopoldne nisem poslušala programa, lahko pa predvidevam, da vprašanje niti ni bilo resno mišljeno in so poslušalca zato izločili iz etra.
Nedelja, 13. april 2008, ob 12:22
ENA...
Menim, da bi danes voditeljica programa morala poslušalcu odgovoriti na vprašanje, kaj je asociacija! Ne pa, kar izločiti ga iz etra.
Torek, 08. april 2008, ob 23:55
RADIO
Druga glasbena želja pri glasbeni uganki je bila: Roy Orbison - California Blue. LP!
Torek, 08. april 2008, ob 11:58
ANžE
pozdrav. huda podlaga med branjem malih oglasov. kdo izvaja?
Torek, 08. april 2008, ob 06:40
TILEN
Bravo Matjaž, bravo Maja, jaz sem prav vesel, ker sta vidva v etru.
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 18:48
ANDREJ
Sm napisal, da je to moje mnejnje kajne. Vsake oči imajo pač svojega malarja. Tako kot ste eni neki hudi zagovorniki Maje in Gregorja imamko nekateri tudi kontra miÅ¡lenje. In s tem ni nič narobe. Z izjavo, da mi je vÅ¡eč enoličnost, se ne morem strinjati. Osebno mi je kombinacija Maja & Gregor skupaj v studiu zelo vÅ¡eč, in tega tudi nisem zanikal, mi pa neko komentiranje tem, za katere se vidi, da Gregor nima kakÅ¡nega hudega interesa, Maja pa se na vse pretege trudi, da bi izpadla čimbolj duhovita in izvirna, ne zdi ravno zabavno in zanimivo. Sem pa takoj za to, da uvedejo na radiu skupne dopoldneve, se pravi, da bi skupaj vodila celoten dopoldanski program. Komentiranje novih kazni v prometu pa zame res ni zabavna tematika! Å e enkrat; to je samo moje mnenje in ne pričakujem, da se z njim strinjate. Menim, da je moja kritika veliko bolj konstruktivna kot večina drugega blebetanja na teh straneh s komentarji. Sploh pa se ne bom spuščal na nivo ljudi, ki  govorijo kako naj si življenje urejam doma. Dom ni javna ustanova. lp
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 15:03
BOJAN
Blebet je lahko tudi popestritev včasih preveč resnega programa. So pa mnogo večji absurdi z veliko več tolerance sprejeti na komercialnih radijskih postajah-od seksa dalje. Jaz se zaradi tega ne bi preveč sekiral. To je moje mnenje in tudi ne pričakujem, da se bo z njim kdorkoli strinjal. Lol.
Ponedeljek, 07. april 2008, ob 12:17
FRANC
Pred nekaj dnevi je bil izpad programa zaradi strel.Danes nisem slišal nobenega grmenja,pa programa vseeno ni mogoče poslušati.Ali gospoda iz RTV hodi samo po dnevnice na teren?!
Petek, 04. april 2008, ob 12:06
RIBICA
men se je ful dafadla addaja a ribičih in bi rada še enkrat vse pasluša, hvala!
Četrtek, 03. april 2008, ob 14:51
Ja tabel fajn je pr Andrjonu ti Albinca da še ki zastojn:-)
Četrtek, 03. april 2008, ob 07:52
BALETKA
mislim da. povej kaj več. ko smo že pri gostincih, me zanima kolikšne so cene v cerkljanskih lokalih za pol litra vode? V idriji sem namreč v baru na avtobusni postaji za pollitrsko plastenko odštela 1,5 €!!!!!!!!
Sreda, 02. april 2008, ob 15:58
POSNETKI ODDAJ
So posnetki oddaj za zadnjih 14 dni v kakšni novi rubriki ali jih ne objavljate več?
Ponedeljek, 31. marec 2008, ob 08:49
OBER
Odgovorite mi,zakaj se še danes vrti vabilo za koncert v Cankarjevem domu,ki je bil že včeraj?
Sobota, 29. marec 2008, ob 21:42
Več razlogov je, da pod tekstom ni imena avtorjev. Včasih se avtor pozabi podpisati, oziroma ime izpade pri prenosu tekstov na spletno stran. Drugič za tekstom stoji več avtorjev ipd. Bom pa opozoril, da to nekatere bralce moti. V vsakem primeru pa za tekste na spletni strani odgovarjamo isti kot v programu Radia Odmev. In Å¡e odgovor na drugi del vpraÅ¡anja. Kolegica Damjana, ki je spremljala srečanje, je naredila tipično radijski izdelek. ÄŒe ste ga posluÅ¡ali v programu, je bil brezhiben. Seveda se stvari spremenijo, ko jih postavljamo na spletno stran. Včasih so te stvari na spletni strani res moteče, vendar sem prepričan, da so redke. Vsekakor pa se bomo prizadevali, da bo vsaka novica objavljena na tem mestu dosegljiva in razumljiva vsem obiskovalcem strani. Ivan Seljak
Sobota, 29. marec 2008, ob 21:03
MARKO
Sveže danes zvečer. Pohvalil bi muziko. L.P.
« Nazaj Stran: 73 Naprej »



Pozabljeno geslo?