Pisma bralcev
Torek, 22. april 2008, ob 22:36
Problem v samem cerknem je da bodi si v tovarni al kje drugje moraÅ¡ imeti samo upliven priimek in prideÅ¡ na pravo stopniÄko!!!(drugaÄe nisi vreden niÄ!!!!!!
Torek, 22. april 2008, ob 13:53
NE-GASILEC
Ivana komentirajte zadeve, ki jih poznate, ker tega oÄitno ne! Poveljnik GZ Cerkno je do sedaj in verjetno bo tudi v prihodnje funkcijo opravljal profesionalno! Tako, da... preverite prej! GZ nikakor ni prostovoljna organizacija! Da pa ljudi to ne zanima? MogoÄe vas ne, veliko ljudi pa. Ne samo gasilce, ki jih je v teh krajih veliko ampak tudi ostale, ki so kadarkoli odvisni od dela GZ. Da ne omenjamo zopet poplav, potresov,... LP
Torek, 22. april 2008, ob 13:25
ANDREJ P.
Uf, sama huda muska. JUPI! LP
Ponedeljek, 21. april 2008, ob 22:24
CERKLJANSKI GASILEC
Mene zanima kako oziroma zakaj ni bilo nobene novice v etru oziroma na netu o sobotnem obÄnem zboru cerkljanske OBÄŒINSKE GASILSKE ZVEZE . Po imformacijah udeležencev je bilo dogajanje zelo zanimivo. Prosim za kakÅ¡no novico v zvezi z tem
Nedelja, 20. april 2008, ob 11:33
BINE
danes ste pa asociacijo posneli ane ni bilo v živo lepo ste zrežirali in posneli vse s Äasom in tehniko naprej pa brez komentarja in stroÅ¡kov
Petek, 18. april 2008, ob 12:31
Ja jest litas pa ulan nism biw neÄ balan, sam an ma prehlajen
Petek, 18. april 2008, ob 08:08
pa drgaÄ, zdravje pa tu?
Četrtek, 17. april 2008, ob 17:27
FRAJTUANAR IZ ZAKRIžA
Četrtek, 17. april 2008, ob 16:24
RADIO
Mislim, da nekoliko preveÄ zahtevate od nas. PrviÄ zato, ker ne vemo, kdo ste in s katere Å¡tevilke ste poÅ¡iljali SMS, drugiÄ pa tudi zato, ker je potrebno upoÅ¡tevati tudi možne zamike pri poÅ¡iljanju in sprejemanju sporoÄil, Å¡e posebej med razliÄnimi operaterji. Ivan
Četrtek, 17. april 2008, ob 14:44
DARKO
ta runda sa ble pa že bulše. zglida, de pamaga ma stukat! LP
Četrtek, 17. april 2008, ob 09:50
DARKO
matr folk ej! a nimate nbenih pametnejših želj. zmiri ene in iste!!
Sreda, 16. april 2008, ob 10:20
Bravo Maja in Matjaž! Ta nar ta bel ta buli, pa še tak naprej!
LP iz Logatca!
Sreda, 16. april 2008, ob 10:11
PAVLE
Pozdrav. Kdo izbira glasbo pri vas na radiu? Gre pohvala glasbenemu uredniku današnjega dopoldneva. Kar še naprej tako.
Ponedeljek, 14. april 2008, ob 09:17
dragi kar tak
kaj sploh hoÄeÅ¡? Seljak ni nikoli pojasnjeval v eter, paÄ pa v klepetalnici... da posluÅ¡alci ne bi vedeli, kaj se priÄakuje od njih je pa tudi živa bedarija.... voditeljica zastavi vpraÅ¡anje na katerega posluÅ¡alci iÅ¡Äejo odgovor... kaj tu ni jasno?
Nedelja, 13. april 2008, ob 14:05
KAR TAK
menim ,da je kritika g.Juga upraviÄena,saj res veliko posluÅ¡alcev ne ve kaj sploh priÄakujejo od njih.Pojasnilo g Seljaka me pa tudi ni zadovoljilo ker je podal le formulacijo asociacije.Zadevo bo paÄ treba razložiti konkretno.Sploh pa se mi zdi Äudno da taka pojasnila daje v eter Älovek ki ima funkcijo direktorja radia. odgovora ne potrebujem!!!!!!!!
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!