Pisma bralcev

Torek, 22. april 2008, ob 22:36
Problem v samem cerknem je da bodi si v tovarni al kje drugje moraš imeti samo upliven priimek in prideš na pravo stopničko!!!(drugače nisi vreden nič!!!!!!
Torek, 22. april 2008, ob 13:53
NE-GASILEC
Ivana komentirajte zadeve, ki jih poznate, ker tega očitno ne! Poveljnik GZ Cerkno je do sedaj in verjetno bo tudi v prihodnje funkcijo opravljal profesionalno! Tako, da... preverite prej! GZ nikakor ni prostovoljna organizacija! Da pa ljudi to ne zanima? Mogoče vas ne, veliko ljudi pa. Ne samo gasilce, ki jih je v teh krajih veliko ampak tudi ostale, ki so kadarkoli odvisni od dela GZ. Da ne omenjamo zopet poplav, potresov,... LP
Torek, 22. april 2008, ob 13:25
ANDREJ P.
Uf, sama huda muska. JUPI! LP
Ponedeljek, 21. april 2008, ob 22:24
CERKLJANSKI GASILEC
Mene zanima kako oziroma zakaj ni bilo nobene novice v etru oziroma na netu o sobotnem občnem zboru cerkljanske OBČINSKE GASILSKE ZVEZE . Po imformacijah udeležencev je bilo dogajanje zelo zanimivo. Prosim za kakšno novico v zvezi z tem
Nedelja, 20. april 2008, ob 11:33
BINE
danes ste pa asociacijo posneli ane ni bilo v živo lepo ste zrežirali in posneli vse s časom in tehniko naprej pa brez komentarja in stroškov
Petek, 18. april 2008, ob 12:31
Ja jest litas pa ulan nism biw neč balan, sam an ma prehlajen
Petek, 18. april 2008, ob 08:08
pa drgač, zdravje pa tu?
Četrtek, 17. april 2008, ob 17:27
FRAJTUANAR IZ ZAKRIžA
kaku ste ki ldie?
Četrtek, 17. april 2008, ob 16:24
RADIO
Mislim, da nekoliko preveč zahtevate od nas. Prvič zato, ker ne vemo, kdo ste in s katere številke ste pošiljali SMS, drugič pa tudi zato, ker je potrebno upoštevati tudi možne zamike pri pošiljanju in sprejemanju sporočil, še posebej med različnimi operaterji. Ivan
Četrtek, 17. april 2008, ob 14:44
DARKO
ta runda sa ble pa že bulše. zglida, de pamaga ma stukat! LP
Četrtek, 17. april 2008, ob 09:50
DARKO
matr folk ej! a nimate nbenih pametnejših želj. zmiri ene in iste!!
Sreda, 16. april 2008, ob 10:20
Bravo Maja in Matjaž! Ta nar ta bel ta buli, pa še tak naprej!
LP iz Logatca!
Sreda, 16. april 2008, ob 10:11
PAVLE
Pozdrav. Kdo izbira glasbo pri vas na radiu? Gre pohvala glasbenemu uredniku današnjega dopoldneva. Kar še naprej tako.
Ponedeljek, 14. april 2008, ob 09:17

dragi kar tak
kaj sploh hočeš? Seljak ni nikoli pojasnjeval v eter, pač pa v klepetalnici... da poslušalci ne bi vedeli, kaj se pričakuje od njih je pa tudi živa bedarija.... voditeljica zastavi vprašanje na katerega poslušalci iščejo odgovor... kaj tu ni jasno?
Nedelja, 13. april 2008, ob 14:05
KAR TAK
menim ,da je kritika g.Juga upravičena,saj res veliko poslušalcev ne ve kaj sploh pričakujejo od njih.Pojasnilo g Seljaka me pa tudi ni zadovoljilo ker je podal le formulacijo asociacije.Zadevo bo pač treba razložiti konkretno.Sploh pa se mi zdi čudno da taka pojasnila daje v eter človek ki ima funkcijo direktorja radia. odgovora ne potrebujem!!!!!!!!
« Nazaj Stran: 72 Naprej »



Pozabljeno geslo?