Pisma bralcev
Torek, 06. maj 2008, ob 14:38
JANO
ma dej,Intiharjeva vzem se v roke pa moderiraj tako kot se gre
Torek, 06. maj 2008, ob 12:04
Ej, Maja F., ti si dans zihr ful dobre volje... Dobr te je poslušat!
Torek, 06. maj 2008, ob 06:14
Hvala bogu za današnja ekipa - dobra spikerca in dobr tehnik - muska mpa glas - hvala na kvadrat - za razlika vciri popoldne!!!!!!
Ponedeljek, 05. maj 2008, ob 14:29
Sm jest tu u Piranu widew, kak se loÄenu zbiraj e adpejle. Pride tip s kamjonam in vrže usa usebina iz kontejnerjew u adn kamjon. xD
Sreda, 30. april 2008, ob 15:11
Tudi jaz sm posluÅ¡al oddajo dopoldne o kaznih, vsaka Äast voditeljici in gostom, dobro si je to zamislila s sogovorniki, da ne govorimo samo o kaznih v Å¡tevilkah. Tako nisem imel nikoli obÄutka kaj pomeni prekoraÄit hitrost 10 km/h v naselju. Vse pohvale. LP Jože.
Sreda, 30. april 2008, ob 11:20
A jo boste ponovili, jo nismo vsi slišali?
Sreda, 30. april 2008, ob 11:05
KakÅ¡na odliÄna oddaja danes - vse pohvale novinarki, voditeljici Maji FilipiÄ in njenima sogovornikoma. Z veseljem sem posluÅ¡al, verjetno Å¡e marsikdo. Tomaž
Sreda, 30. april 2008, ob 08:09
MATJAž K.
Terry Jack, the Canadian singer and songwriter released song Season in the sun in 1974. A few years earlier this song was released by The Kingston trio in 1963 and The Fortunes in 1970. At 7:20 you heard it from Terry Jack. BYE
Sreda, 30. april 2008, ob 07:24
STEVE
please, who are group, which play last .... GOOD bye my Michaele .. my litle one ... thank you ... BYE- BYE ...
Nedelja, 27. april 2008, ob 11:27
SANJA R.
Nina, proÅ¡nja bo prej opažena, Äe jo poÅ¡ljeÅ¡ v sms beraÄk. Sicer pa bo pogovor s Älanom zasedbe Bohem v torek po 18. uri.
Sobota, 26. april 2008, ob 12:45
NINA
Romanca
Ful mi je vsec nova pesem od Bohemov, Romanca. Prosim ce je to kdo prebral, da jo zavrti.
hvala in lp
Nina
Petek, 25. april 2008, ob 22:06
DAVID B.
Mojca, gre za Nino Badrić - Takvi kao ti, v koncertni razliÄici. LP!
Četrtek, 24. april 2008, ob 08:56
En VEEELIK plus današnjemu žametnemu glasu Radia Odmev :)
Sreda, 23. april 2008, ob 19:12
mene pa zanima kakšen je naslov pesmi, ki ji bila danes (23.4.) v glasbenih željah okrog 18.53. hvala.
Sreda, 23. april 2008, ob 09:38
dobro bi bilo Äe bi se kdo vpraÅ¡al zakaj ostali zainteresirani in aktivni gasilci ne morejo priti do pogojev za poveljnika-to pomeni da s3e je verjetno namensko tako delalo da ostali kandidati niso priÅ¡li zraven, povrhu vsega pa mi je tudi znano da se glede izobraževanj malo naredi v gz cerkno pod poveljstvom bivÅ¡ega gospodas moÄnika,verjetno bo naprej isti Å¡morn
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!