Pisma bralcev

Nedelja, 08. juni 2008, ob 22:06
JAKA
Glede poveljnika gasilcev je pa zanimivo, da ostaja družinska tradicija, pa čeprav je to državna služba. Bi bilo pa zanimivo o tem kaj več izvedeti ??
Sobota, 07. juni 2008, ob 12:56
SABINA
kakšen je naslov tega komada ko ga zdaj vrtite in kdo poje
Sobota, 07. juni 2008, ob 09:06
SPITFIRE
In katera je bila ta pesem?
Petek, 06. juni 2008, ob 13:48
LEPA BRENA
Res dober prispevk! Sej je zmerej tako. Pa pohvale voditeljci Mirandi, ki je dobro izpeljala oddajo.
Petek, 06. juni 2008, ob 11:20
MIRI
Izredno čustvena pesem med pogovorom z reševalcem Petrom
Petek, 06. juni 2008, ob 11:19
KRITIKA
samo toliko. poslušam sosedje dober dan. se lahko gresta alpski val in radio sora skriti na celi črti z njunima prispevkoma. prispevek odmava je bil res zanimiv. bravo odmev.
Sreda, 04. juni 2008, ob 12:17
Spostovani realist, to je le moje mnenje, ce mi delujeta zaspano, se ne pomeni, da imam kaj proti njima ali njunemu znanju, a ne? Ta dans voditelca mi je stokrat bols, pa kljub tem, da ma ogromno km, men je bla ze od nekdaj vsec. Mah, pustimo si mnenja, a ne? Vsake oci majo svojga malarja, kljub vsemu... lp, Mare
Sreda, 04. juni 2008, ob 07:44
MATJAž K.
Jutro. Gre za nemškega producenta in Dj-ja, z umetniškim imenom TOCADISCO. Pri skladbi STREETGIRLS, ki ste jo slišali pa mu je na pomoč priskočila Meral Al-Mer. LP
Torek, 03. juni 2008, ob 21:01
Ja, ta Anja in Sanja delujeta kot bi spali. Mare
Torek, 03. juni 2008, ob 11:36
BOžO
Fina glasba, z vodenjem pa se pa nebi strinjal.
Petek, 30. maj 2008, ob 00:20
HEHE
pa tiste reklame v živo.z enimi shujševalnimi tabletami ob 10ih zjutraj tud morijo oz. so:D:D
Sreda, 28. maj 2008, ob 17:19
ej,taTadej pa majm vid kaku trava rase.Maguače mu pa ni ime Tadej.Lahku je kešn August pa nenazadne lahku tud Maj.Ajd
Sreda, 28. maj 2008, ob 15:40
Ha ha,...sam znajde pa se in ma ja.ca..
Torek, 27. maj 2008, ob 22:17
URšIKA ZALA
eh, važno da brizgalna brizga ;)
Torek, 27. maj 2008, ob 16:21
Pr vatrogascih.
« Nazaj Stran: 68 Naprej »



Pozabljeno geslo?