Pisma bralcev

Nedelja, 25. maj 2008, ob 17:05
Ja jebat ga. Ta uplivni boje use pabral.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 16:39
V Cerknem položaji ostajajo v rokah familije.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 11:40
SPITFIRE
Pamaje sa tu djal pr horoskopu, pa je pa še to djaw. Nawim, kak lahk folk verjame u horoskop.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 10:45
URšIKA ZALA
kar pa se tiče Prešernove Zdravljice, ni ne kod, ne kot ampak: KO

ni take je mladenke,
ko naše je krvi dekle
Nedelja, 25. maj 2008, ob 08:20
BOšKO
Nakladači potolažite se !
Tud na Odmevu bo zapihal nov veter, saj so obljubili,da bodo odprli okna ko bo vetrOvno.Lp
Sobota, 24. maj 2008, ob 11:27
Ma nemoj brate moje. Sam ja radijo slovenčino sa pet in sam ja dvadeset pet godina v Slovenijama.
Petek, 23. maj 2008, ob 17:04
FRANCE PREšEREN
Ni lepše je mladenke, kod naše krvi je dekle.
Sreda, 21. maj 2008, ob 20:05
veritnu vas mut anjeeee, ka Maja ni u idrji ampak u tel preklit lukn anjeeee, boste že mogl prebalit al kwaaaa:)))
Sreda, 21. maj 2008, ob 19:16
Ja imaš pow, je kar ornh čeča.
Torek, 20. maj 2008, ob 17:40
ZADOVOLJEN CERKLJAN
Da ne boste nekateri stalno posploševali glede t.i. cerkljanskega večnega nezadovoljstva in zaplankanosti ;
nisem reden poslušalec jazza v Cerknem, ampak vseeno čestitke vsem, ki se trudijo vsako leto za ta glasbeni dogodek. Se vsaj nekaj kulturnega dogaja v Cerknem, ki je zanimivo tudi za druge. Kar naj ostane jazz še naprej v Cerknem, zaradi dveh dni zaprtja ene ulice se pa res ni vredno sekirat.
Torek, 20. maj 2008, ob 17:05
VREMENOLOG
za Sanjo R.ne motijo se samo meteorologi
Torek, 20. maj 2008, ob 11:30
DEJAN
Najboljše so izjave: saj nimam nič proti, me pa moti to in to. Ljudje božji... Preprosto vas zelo moti! Res je da Jazz ni dogodek, ki ga vsi podpirajo, saj je namenjen le peščici, če že komu v tej kotlini, a stvar je treba pohvalit. Jaz se ne bi preveč oziral na nekaj tistih, ki mislijo drugače, navsezadnje ima vsak pravico do svojega mnenja. Samo v tej luknji se mi včasih zazdi, da so se ljudje že samo zaradi mnenj pripravljeni skregati med sabo - za zmeraj če je treba. Je pa lažje kritizirati kot pohvaliti. Pri kritiziranju pa se je za sekirat samo takrat, ko od pešice nastane večina in večina začne kritizirat, takrat je verjetno nekaj narobe. Jaz mislim, da nismo tako slabi ljudje, samo včasih preveč zagrenjeni.
Torek, 20. maj 2008, ob 11:16
JAZ
Kako je vse to žalostno! Samo kritike in kritike. Zdi se mi, da so/ste Cerkljani najbolj nezadovoljen del slovenske države. V nobeni stvari se ne vidi nič dobrega. Če Vam je kritika edina duhovna hrana potem bo ta kotlina cerkljanska slej ko prej propadla. Glavo pokonci in najdite v stvareh tudi kaj lepega in koristnega. Na svetu je dovolj drugih tragedij. No ja, morda pa se to Vas tako in tako ne dotika. Ali morda...!?
Ponedeljek, 19. maj 2008, ob 21:50
AGATA
Dober glasbeni izbor ta večer.Pohvala.
Ponedeljek, 19. maj 2008, ob 17:03
Ma ja. A sa u Cjerknam tu nardil? Tut ti pa je banda!!!!
« Nazaj Stran: 69 Naprej »



Pozabljeno geslo?