Pisma bralcev
Nedelja, 25. maj 2008, ob 17:05
Ja jebat ga. Ta uplivni boje use pabral.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 16:39
V Cerknem položaji ostajajo v rokah familije.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 11:40
SPITFIRE
Pamaje sa tu djal pr horoskopu, pa je pa še to djaw. Nawim, kak lahk folk verjame u horoskop.
Nedelja, 25. maj 2008, ob 10:45
URšIKA ZALA
kar pa se tiÄe PreÅ¡ernove Zdravljice, ni ne kod, ne kot ampak: KO
ni take je mladenke,
ko naše je krvi dekle
Nedelja, 25. maj 2008, ob 08:20
BOšKO
NakladaÄi potolažite se !
Tud na Odmevu bo zapihal nov veter, saj so obljubili,da bodo odprli okna ko bo vetrOvno.Lp
Sobota, 24. maj 2008, ob 11:27
Ma nemoj brate moje. Sam ja radijo slovenÄino sa pet in sam ja dvadeset pet godina v Slovenijama.
Petek, 23. maj 2008, ob 17:04
FRANCE PREšEREN
Ni lepše je mladenke, kod naše krvi je dekle.
Sreda, 21. maj 2008, ob 20:05
veritnu vas mut anjeeee, ka Maja ni u idrji ampak u tel preklit lukn anjeeee, boste že mogl prebalit al kwaaaa:)))
Sreda, 21. maj 2008, ob 19:16
Ja imaÅ¡ pow, je kar ornh ÄeÄa.
Torek, 20. maj 2008, ob 17:40
ZADOVOLJEN CERKLJAN
Da ne boste nekateri stalno posploÅ¡evali glede t.i. cerkljanskega veÄnega nezadovoljstva in zaplankanosti ;
nisem reden posluÅ¡alec jazza v Cerknem, ampak vseeno Äestitke vsem, ki se trudijo vsako leto za ta glasbeni dogodek. Se vsaj nekaj kulturnega dogaja v Cerknem, ki je zanimivo tudi za druge. Kar naj ostane jazz Å¡e naprej v Cerknem, zaradi dveh dni zaprtja ene ulice se pa res ni vredno sekirat.
Torek, 20. maj 2008, ob 17:05
VREMENOLOG
za Sanjo R.ne motijo se samo meteorologi
Torek, 20. maj 2008, ob 11:30
DEJAN
NajboljÅ¡e so izjave: saj nimam niÄ proti, me pa moti to in to. Ljudje božji... Preprosto vas zelo moti! Res je da Jazz ni dogodek, ki ga vsi podpirajo, saj je namenjen le peÅ¡Äici, Äe že komu v tej kotlini, a stvar je treba pohvalit. Jaz se ne bi preveÄ oziral na nekaj tistih, ki mislijo drugaÄe, navsezadnje ima vsak pravico do svojega mnenja. Samo v tej luknji se mi vÄasih zazdi, da so se ljudje že samo zaradi mnenj pripravljeni skregati med sabo - za zmeraj Äe je treba. Je pa lažje kritizirati kot pohvaliti. Pri kritiziranju pa se je za sekirat samo takrat, ko od peÅ¡ice nastane veÄina in veÄina zaÄne kritizirat, takrat je verjetno nekaj narobe. Jaz mislim, da nismo tako slabi ljudje, samo vÄasih preveÄ zagrenjeni.
Torek, 20. maj 2008, ob 11:16
JAZ
Kako je vse to žalostno! Samo kritike in kritike. Zdi se mi, da so/ste Cerkljani najbolj nezadovoljen del slovenske države. V nobeni stvari se ne vidi niÄ dobrega. ÄŒe Vam je kritika edina duhovna hrana potem bo ta kotlina cerkljanska slej ko prej propadla. Glavo pokonci in najdite v stvareh tudi kaj lepega in koristnega. Na svetu je dovolj drugih tragedij. No ja, morda pa se to Vas tako in tako ne dotika. Ali morda...!?
Ponedeljek, 19. maj 2008, ob 21:50
AGATA
Dober glasbeni izbor ta veÄer.Pohvala.
Ponedeljek, 19. maj 2008, ob 17:03
Ma ja. A sa u Cjerknam tu nardil? Tut ti pa je banda!!!!
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!