Pisma bralcev

Torek, 17. juni 2008, ob 20:11
SPITFIRE
Jebemuboga, spet wam niki ni prow. Pa bodte srejčni de lahk paslušete crklajnsku narejčje ne pa tista idrska špraha al pa jeblajnska spakedravščina. Ni lip šlišet ko če, čegar, čedal....
Torek, 17. juni 2008, ob 13:31
POSLUšALC
Gea - prešaltej drgam, na enga izmed tipičnu jeblanskih radijev. Boš bel kontent. Adije!
Torek, 17. juni 2008, ob 12:47
GEA
Zelo me moti ker nekateri voditelji programa delajo napake pri izgovorjavi nekaterih besed ali pa pri njihovem govoru preveč prevladuje narečje. Dejmo se mal potrudit, ker se takih absurdov ne da več poslušat!
Ponedeljek, 16. juni 2008, ob 15:02
DEJAN
Res pohvala vsem radijcem za včerajsnji žur. Ni mali zalogaj vse to izpeljat. Sem vas malo spremljal in ste bili vsi v elementu. Kar je za pohvalt je za pohvalt. Čestitam!
Ponedeljek, 16. juni 2008, ob 08:16
SCOOTER
ma odlični ste bli
Nedelja, 15. juni 2008, ob 22:34
Ober a si ti z lune padu, kdo pa si ti, da bi se ti folk opraviceval???!!!
Mimogrede, hvala za super zabavo...
Drugo leto spet?
LP, Tjaša
Nedelja, 15. juni 2008, ob 09:28
OBER
Ni se prvič zgodilo na našem radiu,da predvajate vabila za prireditve,ki so že bile.Danes ste zavrteli vabilo na ,Moje pesmi,moje sanje,ki pa se je dogajalo včeraj .Hočem opravičilo!
Sobota, 14. juni 2008, ob 09:35
POSLUšALC
Super. Komaj čakamo:)
Petek, 13. juni 2008, ob 22:44
POSLUšALC
Ob današnjem zanimivem -čeprav kratkem- intervjuju voditeljice Anje z Ladom Leskovarjem se mi je porodila ideja, da ne bi bilo slabo, če bi tovrstne, torej starejše in ne več toliko aktualne glasbenike, občasno gostili v oddaji Klepet ob glasbi, ali pa tudi ljudi, ki se sicer ukvarjajo z glasbo, jo pa ne izvajajo, naprimer priznani slo. avtorji in podobno. Na ta način bi zagotovo v oddaji izvedeli o glasbi še kaj več, kot navadno slišimo od kakšnih začetniških izvajalcev.

Ali pa bi lahko uvedli novo oddajo, kjer bi podobno kot v Klepetu ob glasbi gostili znane in zanimive ljudi, le da ti ne bi bili iz sveta glasbe, ampak iz drugih področij, naprimer Tv in Ra voditelji, igralci, režiserji, športniki, književniki...
Lep pozdrav
Sreda, 11. juni 2008, ob 16:40
MOJCA
Zelo rada poslušam Klepet ob glasbi, ampak ob tisti uri me ni doma. Kdaj boste dodali zadnje posnetke arhiv?

Pa še pohvale Gregorju Maverju za ponedeljkova jutra.
Ponedeljek, 09. juni 2008, ob 22:56
IVAN SELJAK
Ta članek, ki se je znašel med pismi bralcev, je za mnoge nerazumljiv, zato moram bralce opozoriti, da je odgovor na polemike, ki so se odvijale v eni izmed novic v Črni kroniki. Moj komentar bo zelo kratek: Avtor teksta Danilo Čelik je dovolj modro kometiral zaplete, ki so pogosto plod dejstva, da se pogovarjamo eden mimo drugega. Pohvala velja obema, ki sta dokazala, da imata jajca! S tem, vsaj upam, se bo polemika prenesla med ljudi, ki se znajo pogovarjati. In prav tako sem prepričan, da ste vendarle spoznali, da anonimna obtoževanja sejejo sovraštvo in slabo voljo. Ta svet bodo gnali naprej ljudje, ki imajo imena.
Ponedeljek, 09. juni 2008, ob 18:34
DANILO ÄŒELIK
Nemirna noč za cerkljane in razprtije med gasilci
Ker so se teme v komentarjih na članek črne kronike Nemirna noč za cerkljane razširile, bom svoje strnil v spodnjem pismu.
Ker se sam javno dovolj izpostavljam mi tudi sedaj ni težko napisati svojega imena in priimka. V enemu od komentarjev pod člankom(Gasilc)sem svojemnenje na omenjno napisal. Tukaj pa bi rad izpostavil pisanje g. Seljaka, ki je napisal ...pač pa v dejstvu, da ste mnogi, ki ste bili nekoč kot rit in hlače, med seboj sprti do onemoglosti. Osebno spremljam delo cerkljanskih gasilcev in ni dobro, da se sedaj sprenevedate... in Uroša ki meni ...Kako se kaj zastopijo g. Čuk & Co, ter g. Močnik & Co? Verjetno res super, ja. Sta oba člana PGD Cerkno odnos pa ni ravno cvetoč... . Sam sem med temi co. in ne vem za nobene spor. Z novim poveljnikom Stankom Močnik ne komuniciramo prav nič drugače kot smo pred izvolitvijo. Že isti dan in še mnogo dni od takrat naprej smo se pogovarjali o aktualnih projektih in temah, ki so nujne, da delo med gasilci napreduje. Mogoče kdo meni, da smo s kom sprti ali da smo proti nekomu. Vse to je plod domišljije ali neinteresa za pogovor. Če se kdo počuti tako, naj se mirne vesti oglasi in bomo tudi ta problem, kot že nešteto problemov, rešili skupaj . O emocijah nekaterih zaradi sobotne noči pa samo to. Če si ne kriv in ne dolžen zaradi nečesa izpostavljen, je normalno da se braniš. Nekateri gasilci smo bili s strani občanov v nedeljskem jutru pač večkrat klicani, kaj smo ponoči počeli in tako je takoj slaba volja. Izjav v tem stilu ...Drgač sm pa šlišew de sa še ma sprobwal gasilci..., ki so tudi med komentarji na vaši strani, se ni manjkalo. Potem mogoče še malce nerodno zapisan članek in rezultat je tak. Tudi mi smo samo ljudje. Moj namen ni, da bi kogarkoli obtoževal, ne g. Seljaka, ki je novico zapisal, ne župana ker se ni oz. se je opravičil, ker se je sistem za katerega odgovornost nosi, pokvaril. Moj namen je, da opozarjam na probleme, ki so potrebni reševanja. Med nami gasilci je veliko zagnanih ljudi, ki so pripravljeni v prostem času pomagati in reševati take probleme. V pretklosti smo se bolj ali manj javno tudi ponujali za različne pomoči, zakaj nismo bili uslišani pa naj presodi vsak zase. To je moj poizkus, da se nekatere stvari pač prikaže v pravi luči, če menite da imam tudi nasprotno stran, pa jo najdite in povprašajte kaj je res in kaj ne. Z gasilskim pozdravom NA POMOČ !
Ponedeljek, 09. juni 2008, ob 14:15
ha,ha,ha, sun, a si mal zgrešu priimek ;)
Ponedeljek, 09. juni 2008, ob 13:02
RADIO ODMEV
NOGOMET V IDRIJI
V teh dneh smo prejeli pismo, ki se nanaša na stanje nogometa v Idriji. Ker je nepodpisano, ne ustreza kriterijem objave v programu, zato pa ga v celoti objavljamo v tej rubriki:

NOGOMET - AKTUALNO


K temu pisanju nas je spodbudilo dejstvo oziroma ugotovitev, da je v NK Idrija nekaj hudo narobe, oziroma če smo bolj natančni – “s sedanjo vodilno garnituro”.


Vprašati se je potrebno za kakšne interese dela ta uprava in ali so ti interesi povezani s klubom in dobrim igranjem nogometa in uvrstitvijo v višjo ligo, ali jim je to šele druga prioriteta, skozi katero pa spretno “krmarijo” za lastne interese.


PA GREMO KAR LEPO PO VRSTI:
- Že pred izvolitvijo novega predsednika je potekalo agitiranje in napeljevanje igralcev k temu koga naj volijo za predsednika.


- Novopečena uprava, natančneje trije člani od skupaj osmih, je sredi sezone vehementno zamenjala dolgoletnega trenerja članov, g. Freliha, z obrazložitvijo, ki se ji lahko smejijo še v vrtcu (poraz v Sežani). Lepo vas prosimo, ali smo Barcelona, da lahko že en poraz odnese trenerja in to trenerja, ki že leta in leta žrtvuje svoj prosti čas in se z dušo in telesom posveča vzgoji nogometašev. Javnosti bi morali postreči z drugim argumentom, a ker drugega razloga očitno ni bilo, je bil za hitre “rošade” v upravi v danem trenutku dober in edini ta.


- Po trenerski odstavitvi so šok doživeli tako igralci kot vsi navijači in privrženci nogometa v Idriji, kakor tudi širša trenerska javnost izven Idrije, ki kar ne more verjeti, da je do zamenjave prišlo, saj g. Frelih uživa spoštovanje in ugled tudi izven domacega okolja.
Igralcem so “med vrsticami” povedali, da kdor bo le pomislil na morebitni bojkot, naj se nikakor ne vrača na igrišče.


- Vse zgoraj navedeno je močno vplivalo tudi na igralce. Igra, moštveni duh, borbenost, so začeli počasi, a vztrajno pešati, kar se kaže tudi iz tekme v tekmo, vse to pa se odraža in kaže na lestvici.


- Treningi bi morali biti vsaj 4x tedensko, na treningu bi moral biti vedno prisoten glavni trener, ne samo pomočnik trenerja, kvaliteta treninga bi morala delovati na višji ravni, glede igranja igralcev na tekmi pa naj bi bili merilo kvaliteta, borbenost, obisk treningov, nivo odigrane tekme ...


- Razumemo, da ni vsak vedno razpoložen za igro ter da mu kdaj pa kdaj kljub borbenosti in volji ne gre, ne razumemo pa, zakaj ni menjav več, saj lahko tudi spočiti igralec, ki je verjetno še bolj motiviran, da se izkaže (ker večino časa


presedi na klopi) doseže več kot eden, ki je tisti dan neučinkovit ali pa mu ne gre dobro.


- Razumemo tudi to, da se nekateri igralci šolajo izven Idrije in da ne morejo zmeraj na trening, ampak vsaj 2x tedensko je pa dobro, da so na treningu prisotni.. Vse se da, če se hoče, a le če se to zares hoče.


- Nekateri pridejo na trening samo v petek, ali pa imajo še to dan izgovor, zmeraj igrajo celo tekmo, znajo pa vseskozi grajati svoje soigralce in jim deliti napotke kako naj igrajo, sami pa med tekmo naredijo sto in eno napako - pa nič.


- Toliko funkcionarjev, kot jih ima NK Idrija, ki med tekmo sedijo na klopi za rezervne igralce, ne vidiš nikjer.
Kljub velikemu stevilu športnih funkcionarjev na naši klopi, se pa niti ne ve kdo dejansko vodi tekmo. Videti je, da je trener zgolj marioneta, ki igra pod taktirko uprave. Skratka, trener postavlja ekipo kot mu je naročeno, ne pa po strokovni plati.
Velikokrat, ko se ozremo na našo klop, vidimo, da med seboj nimajo dorečenih stvari, vsak po svoje vpije na igralce, da ze sami ne vedo več koga naj poslusajo, za namenček pa se velikokrat obnašajo neprimerno in izgleda tako, kot da se bodo med seboj zdaj, zdaj “zmikastili”.


- Zelo dobro bi bilo, da sedanja garnitura pripelje sezono do konca, pa naj bo rezultat kakršen pač bo, saj je napredovanje v 3. ligo že tako ali tako zamujeno (pa ne zaradi g. Freliha, da se mu slučajno ne bi na koncu pripisovalo še tega).


Po koncu sezone naj se celotno vodstvo umakne s položaja in prepusti delo drugim, drugim, ki za to klub živijo in delajo z vsem svojim srcem in to v korist kluba. Konec koncev, če je g. Freliha odnesel en poraz, morajo tega trenerja in celotno vodilno garnituro gotovo odnesti zadnje tekme, ki so bile katastrofalne in pod slehernim nivojem, za namenček pa se zapravljeno 1. mesto na lestvici in preboj v 3. ligo.



Večji del javnosti in navijači NK Idrije vam izrekamo nezaupnico in vas pozivamo k odstopu!


 

Ponedeljek, 09. juni 2008, ob 10:58
SUN
pohvale voditeljici damjani kokalj
« Nazaj Stran: 67 Naprej »



Pozabljeno geslo?