Pisma bralcev
Nedelja, 13. julij 2008, ob 19:58
MIRE
Vse novice so berljive, prirejene so namenu radia in tako so tudi napisane, z vmesnimi izjavami kjer že morajo biti. Tako bralec dobi obÄutek, kako naj bi novica izpadla (izgledala) v radijskem etru. Ne vem, zakaj je to tako prekleto narobe?!
Nedelja, 13. julij 2008, ob 13:31
KOMENTATOR
Predhodniku : Lahko bi bil bolj konkreten, kaj toÄno te moti pri posameznih novicah. Dvomim, da je merilo za urejenost novic Å¡tevilo presledkov.
Meni se sicer vse novice zdijo v redu.
Pa Äe smo poÅ¡teni, bi kritika o berljivosti novic Å¡e bolj vzdržala, Äe bi bila tudi tvoja pripomba malo bolj berljiva.
Nedelja, 13. julij 2008, ob 11:04
Jaz pa imam ena pripomba. In sicer zakaj na murje bit vse novice urejene tk kat se zagri, na vim, sm mal listal dans, une ka piÅ¡ejo o Äipkarskih dnevih, pa Å¡e ene par je takih so Äist razdroblene. Une od FilipiÄeve pa Å¡e ene par jih je takih sa pa lahk Äist urejene, de se vid ki je rep in ki glava. brez en kap enih preslidkov. se mi Å¡e brat na da.
Četrtek, 10. julij 2008, ob 13:57
Pa res, te dva sta res fajn kombinacija (Matjaž in Maja).
Torek, 08. julij 2008, ob 13:08
Bravo Matjaž saj sem mislil da je tukaj že ženitna posredovalnica.
Torek, 08. julij 2008, ob 12:29
MATJAž K.
Prosim, da klepetalnico uporabljate za komentiranje PROGRAMA Radia Odmev. Ostale pripombe, želje in vprašanja lahko pošljete na tehnika@radio-odmev.net HVALA ;)
Ponedeljek, 07. julij 2008, ob 21:07
KAR AN MATJAž
Dopusta ni nkol dovol al celo preveÄ.
Ponedeljek, 07. julij 2008, ob 11:43
POSLUšALKA
mene zanima...zakaj dajate komercialno glasbo (house,remixe krÅ¡nih komadou,...) sam med malimi oglasi.... mal jo manjka tut drgaÄ....=)
fajn se mejte Å¡e naprej, Äau
Sobota, 05. julij 2008, ob 22:25
SPITFIRE
Se podpisujem, pod vajina mnenja.
Sobota, 05. julij 2008, ob 15:23
DOPOLDANSKI POSLUšALEC
Ena dobronamerna kritika: v danaÅ¡njem dopoldnevu je v izboru glasbe zelo manjkala žanrska raznolikost, ter glasba iz zakladnice glasbene zgodovine. Tako pa je bila glasba žal dolgoÄasna in zelo enoliÄna. lep pozdrav
Četrtek, 03. julij 2008, ob 10:51
....
res mu eni kr mal zavidamo... :)
si pa vsekakor zasluži...
Sreda, 02. julij 2008, ob 18:17
MaKo je na veÄ kot zasluženem dopustu... :)
Sreda, 18. juni 2008, ob 12:17
Tadej je oÄitno cel prognostik. Glede na to, da zna vse Å¡pikerje in Å¡pikerice natanÄno oceniti in secirati, lahko poslediÄno s tem nekoga zelo užali. Ne bi dajal plusov in minusov, Äe pa smo že pri tem, si predhodnik slednjega zasluži.
Sreda, 18. juni 2008, ob 06:13
ALEN
Dobro jutro želim jutranji ekipi in vsem obiskovalcem spletne strani. Upam, da tudi vi že nestrpno Äakate izboljÅ¡anje vremena. Lp
Torek, 17. juni 2008, ob 20:58
SPITFIRE
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!