Pisma bralcev

Nedelja, 13. julij 2008, ob 19:58
MIRE
Vse novice so berljive, prirejene so namenu radia in tako so tudi napisane, z vmesnimi izjavami kjer že morajo biti. Tako bralec dobi občutek, kako naj bi novica izpadla (izgledala) v radijskem etru. Ne vem, zakaj je to tako prekleto narobe?!
Nedelja, 13. julij 2008, ob 13:31
KOMENTATOR
Predhodniku : Lahko bi bil bolj konkreten, kaj točno te moti pri posameznih novicah. Dvomim, da je merilo za urejenost novic število presledkov.
Meni se sicer vse novice zdijo v redu.

Pa če smo pošteni, bi kritika o berljivosti novic še bolj vzdržala, če bi bila tudi tvoja pripomba malo bolj berljiva.
Nedelja, 13. julij 2008, ob 11:04
Jaz pa imam ena pripomba. In sicer zakaj na murje bit vse novice urejene tk kat se zagri, na vim, sm mal listal dans, une ka pišejo o čipkarskih dnevih, pa še ene par je takih so čist razdroblene. Une od Filipičeve pa še ene par jih je takih sa pa lahk čist urejene, de se vid ki je rep in ki glava. brez en kap enih preslidkov. se mi še brat na da.
Četrtek, 10. julij 2008, ob 13:57
Pa res, te dva sta res fajn kombinacija (Matjaž in Maja).
Torek, 08. julij 2008, ob 13:08
Bravo Matjaž saj sem mislil da je tukaj že ženitna posredovalnica.
Torek, 08. julij 2008, ob 12:29
MATJAž K.
Prosim, da klepetalnico uporabljate za komentiranje PROGRAMA Radia Odmev. Ostale pripombe, želje in vprašanja lahko pošljete na tehnika@radio-odmev.net HVALA ;)
Ponedeljek, 07. julij 2008, ob 21:07
KAR AN MATJAž
Dopusta ni nkol dovol al celo preveč.
Ponedeljek, 07. julij 2008, ob 11:43
POSLUšALKA
mene zanima...zakaj dajate komercialno glasbo (house,remixe kršnih komadou,...) sam med malimi oglasi.... mal jo manjka tut drgač....=)
fajn se mejte še naprej, čau
Sobota, 05. julij 2008, ob 22:25
SPITFIRE
Se podpisujem, pod vajina mnenja.
Sobota, 05. julij 2008, ob 15:23
DOPOLDANSKI POSLUšALEC
Ena dobronamerna kritika: v današnjem dopoldnevu je v izboru glasbe zelo manjkala žanrska raznolikost, ter glasba iz zakladnice glasbene zgodovine. Tako pa je bila glasba žal dolgočasna in zelo enolična. lep pozdrav
Četrtek, 03. julij 2008, ob 10:51
....
res mu eni kr mal zavidamo... :)
si pa vsekakor zasluži...
Sreda, 02. julij 2008, ob 18:17
MaKo je na več kot zasluženem dopustu... :)
Sreda, 18. juni 2008, ob 12:17
Tadej je očitno cel prognostik. Glede na to, da zna vse špikerje in špikerice natančno oceniti in secirati, lahko posledično s tem nekoga zelo užali. Ne bi dajal plusov in minusov, če pa smo že pri tem, si predhodnik slednjega zasluži.
Sreda, 18. juni 2008, ob 06:13
ALEN
Dobro jutro želim jutranji ekipi in vsem obiskovalcem spletne strani. Upam, da tudi vi že nestrpno čakate izboljšanje vremena. Lp
Torek, 17. juni 2008, ob 20:58
SPITFIRE
Mah pustma stat.
« Nazaj Stran: 66 Naprej »



Pozabljeno geslo?