Pisma bralcev

Četrtek, 24. julij 2008, ob 18:03
A se je najdla kasa mpa uosaunk? :)
Četrtek, 24. julij 2008, ob 11:59
Zvesti: najlepša hvala, za vsak slučaj sem samo vprašal. Pa upam, da bo kmalu spet na programu, ker ma res tako prijeten glas. Saj so tudi ostale prijetne.
LP iz Logatca.
Četrtek, 24. julij 2008, ob 11:35
RADIO
Le brez skrbi, dobrih voditeljic ne izločamo, pač pa imajo tudi druge obveznosti. Kar pa se tiče Popotniškega odmeva - oddaja je vsekakor odlično zamišljena, škoda, da smo bili zaradi okvare oddajnikov včeraj slišni le na ožjem območju. Ponovitvi pa lahko prisluhnite v soboto popoldne po 17. uri.
i.s.
Četrtek, 24. julij 2008, ob 10:55
ZVESTA
Se podpišem pod spodnjo pohvalo. Miranda je drugačna,prepoznavna,topla..., a jo običajno poslušalci (tudi) na tej strani premalokart omenimo.
Tudi pestra paleta glasov je popestritev zvočnega vtisa nekega radia. Tudi sicer se je kakovost voditeljev po obdobju eksperimentiranja pred kakima dvema letoma, po mojem skromnem mnenju, precej izboljšala.
Pozdrav radijcem in poslušalcem!
Torek, 22. julij 2008, ob 23:25
MARK
Wat mrtvih ustav
Medruj bi namest svejč,nucal ma dabrih klabas,mpa zasike,ka not spadi ni neč za dabit!PS.De navš na kroh pazabu!
Sobota, 19. julij 2008, ob 20:26
LEELOOJAMAIS so v soboto 26.7. v Cerknem!, dejte na radiu Odmev nardit kešn intervju z njimi. LP
Sobota, 19. julij 2008, ob 03:33
za poslušalce je že mrbit fajn, če paslušeje par, tut za voditle je verjetn bulš u paru dilat... sam je triba pa tut dva plačet... pa maje je u tem problem
Četrtek, 17. julij 2008, ob 18:10
ja Barbara imaš prov, zna bit enoličnu če sa same vaditlce.
Četrtek, 17. julij 2008, ob 13:18
BARBARA
Kešn dic več bi pa tut lohk bil. same voditeljice-tu tut ni. Se mi zdi de kešn moški pa res manka v programu. Tu je sam moje mnenje. cav!
Sreda, 16. julij 2008, ob 15:01
Je ris tak glede voditlc,vsak ma suj okus, za mene ima Maja F. najlipš barva glasu, drgač pa tud Damjana Peternelj, Sanja Rejc, al pa Miranda Bratkič nisa od muh, vska ima niki drujga kar je dabrga.

...
Pa še an muj predlog za nava anketa na spletn stran radia, ka je tista predvolilna že ma dolgu gar,
.
Kaj je najbolj pomembno za dobrega radijskega spikerja?:
- lepa barva glasu
- splošna razgledanost
- tekoč in slovnično pravilen govor
- duhovitost, simpatičnost
upam, de pride anketa gar :)
Torek, 15. julij 2008, ob 19:14
Vsak ima svoje merila in svoje oči, ki imajo sujga malerja.
Men je pa še zmiri bel ušič ta Filipičeva.
Pa sej ni vazn. Vazn je, de jih kdaj tud pohvalma, pa ne sam grajema. Le tak naprej! Kat je riku gasilc, dobra voditeljca je tud tak, na kešni javni prireditvi sploh! Bodte fajn!
Torek, 15. julij 2008, ob 18:19
ADIEMUS
ma,jest pa ma bel nawiwam za una,ki že,Indihar al kaku seže piše.Fantazija wam pawim
Torek, 15. julij 2008, ob 18:00
ENA
Kje je spet ta Matjaz? Ga pa precej uziva to poletje!
LP
Nedelja, 13. julij 2008, ob 20:22
Kuga mate eni spit cajta...
Nedelja, 13. julij 2008, ob 20:16
KOMENTATOR
odogovor nepodpisanemu : saj se ne gre tukaj za občutljivost. Je čisto prav, da poveš svoje mnenje, nihče ni rekel, da ne smeš, samo po mojem skromnem mnenju je le treba napisat razumljivo in utemeljeno kritiko, da se ve o čem se gre. Ampak to je samo moje mnenje, naj bo sprejeto brez zamere:) LP
« Nazaj Stran: 65 Naprej »



Pozabljeno geslo?