Pisma bralcev
Četrtek, 24. julij 2008, ob 18:03
A se je najdla kasa mpa uosaunk? :)
Četrtek, 24. julij 2008, ob 11:59
Zvesti: najlepÅ¡a hvala, za vsak sluÄaj sem samo vpraÅ¡al. Pa upam, da bo kmalu spet na programu, ker ma res tako prijeten glas. Saj so tudi ostale prijetne.
LP iz Logatca.
Četrtek, 24. julij 2008, ob 11:35
RADIO
Le brez skrbi, dobrih voditeljic ne izloÄamo, paÄ pa imajo tudi druge obveznosti. Kar pa se tiÄe PopotniÅ¡kega odmeva - oddaja je vsekakor odliÄno zamiÅ¡ljena, Å¡koda, da smo bili zaradi okvare oddajnikov vÄeraj sliÅ¡ni le na ožjem obmoÄju. Ponovitvi pa lahko prisluhnite v soboto popoldne po 17. uri.
i.s.
Četrtek, 24. julij 2008, ob 10:55
ZVESTA
Se podpiÅ¡em pod spodnjo pohvalo. Miranda je drugaÄna,prepoznavna,topla..., a jo obiÄajno posluÅ¡alci (tudi) na tej strani premalokart omenimo.
Tudi pestra paleta glasov je popestritev zvoÄnega vtisa nekega radia. Tudi sicer se je kakovost voditeljev po obdobju eksperimentiranja pred kakima dvema letoma, po mojem skromnem mnenju, precej izboljÅ¡ala.
Pozdrav radijcem in poslušalcem!
Torek, 22. julij 2008, ob 23:25
MARK
Wat mrtvih ustav
Medruj bi namest svejÄ,nucal ma dabrih klabas,mpa zasike,ka not spadi ni neÄ za dabit!PS.De navÅ¡ na kroh pazabu!
Sobota, 19. julij 2008, ob 20:26
LEELOOJAMAIS so v soboto 26.7. v Cerknem!, dejte na radiu Odmev nardit kešn intervju z njimi. LP
Sobota, 19. julij 2008, ob 03:33
za posluÅ¡alce je že mrbit fajn, Äe pasluÅ¡eje par, tut za voditle je verjetn bulÅ¡ u paru dilat... sam je triba pa tut dva plaÄet... pa maje je u tem problem
Četrtek, 17. julij 2008, ob 18:10
ja Barbara imaÅ¡ prov, zna bit enoliÄnu Äe sa same vaditlce.
Četrtek, 17. julij 2008, ob 13:18
BARBARA
KeÅ¡n dic veÄ bi pa tut lohk bil. same voditeljice-tu tut ni. Se mi zdi de keÅ¡n moÅ¡ki pa res manka v programu. Tu je sam moje mnenje. cav!
Sreda, 16. julij 2008, ob 15:01
Je ris tak glede voditlc,vsak ma suj okus, za mene ima Maja F. najlipÅ¡ barva glasu, drgaÄ pa tud Damjana Peternelj, Sanja Rejc, al pa Miranda BratkiÄ nisa od muh, vska ima niki drujga kar je dabrga.
...
Pa še an muj predlog za nava anketa na spletn stran radia, ka je tista predvolilna že ma dolgu gar,
.
Kaj je najbolj pomembno za dobrega radijskega spikerja?:
- lepa barva glasu
- splošna razgledanost
- tekoÄ in slovniÄno pravilen govor
- duhovitost, simpatiÄnost
upam, de pride anketa gar :)
Torek, 15. julij 2008, ob 19:14
Vsak ima svoje merila in svoje oÄi, ki imajo sujga malerja.
Men je pa Å¡e zmiri bel uÅ¡iÄ ta FilipiÄeva.
Pa sej ni vazn. Vazn je, de jih kdaj tud pohvalma, pa ne sam grajema. Le tak naprej! Kat je riku gasilc, dobra voditeljca je tud tak, na kešni javni prireditvi sploh! Bodte fajn!
Torek, 15. julij 2008, ob 18:19
ADIEMUS
ma,jest pa ma bel nawiwam za una,ki že,Indihar al kaku seže piše.Fantazija wam pawim
Torek, 15. julij 2008, ob 18:00
ENA
Kje je spet ta Matjaz? Ga pa precej uziva to poletje!
LP
Nedelja, 13. julij 2008, ob 20:22
Kuga mate eni spit cajta...
Nedelja, 13. julij 2008, ob 20:16
KOMENTATOR
odogovor nepodpisanemu : saj se ne gre tukaj za obÄutljivost. Je Äisto prav, da poveÅ¡ svoje mnenje, nihÄe ni rekel, da ne smeÅ¡, samo po mojem skromnem mnenju je le treba napisat razumljivo in utemeljeno kritiko, da se ve o Äem se gre. Ampak to je samo moje mnenje, naj bo sprejeto brez zamere:) LP
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!