Pisma bralcev

Ponedeljek, 28. julij 2008, ob 15:01
Dan zjutr ste sukal dabra muska, pasebaj sa pasal Hazardi, Čuki, mpa patle Clasu. Dejma jutr lih še tak ki prajte?
Ponedeljek, 28. julij 2008, ob 08:03
FIZIK
Vibracije
Zvok nizke frekvence lahko pripravi do
oscilacij tudi vaš prsni koš, ker so spremljajoče spremembe zračnega tlaka dovolj počasne, da jim prsni koš lahko sledi. Pri tem lahko pride do krvavitve notranjih organov zaradi medsebojnega trenja, ki so mu izpostavljeni v času osciliranja. Iz istih razlogov lahko infrazvok slabše jakosti izzove vrtoglavico in slabost. Tudi bolečina, ki se jo pogosto čuti pri vožnji, je deloma lahko rezultat infrazvočnih vibracij avtomobila.

(Vir: Leteči cirkus fizike)

Javne prireditve morajo računati na to, da bodo padale tudi pripombe. Morda bi bilo treba ljudi vnaprej opozoriti, da so na sporedu tudi zelo glasne točke, tako kot se dela npr. na začetku filma z neprimerno vsebino za določen del populacije. Dosedanje replike pa se
izogibajo bistvu problema in raje pošiljajo ljudi v Davčo, kakor nas je še ne tako dolgo nazaj nekdo pošiljal v Gradec in Filadelfijo.
Ponedeljek, 28. julij 2008, ob 04:55
...
Marko, če bi prišel pogledat še tistih par sto metrov naprej kaj se sploh dogaja, bi takoj vidu da brez tega ni šlo, ker je bilo to del tekmovanja. Z britofa dol pa ti verjamem da nisi vedel kaj se dogaja kot to, da imajo tudi musko. Folk zmeraj jamra da se v cerknem nič ne dogaja, ko pa se nekaj ljudi potrudi in izpelje nekaj novega, je pa takoj vse narobe. 1x na leto malo bolj hrupno v predmestju, pa je že ceu halo. Ti svetujem da se odseliš v davčo. Tam boš imel 2uri do prvega soseda in te nihče ne bo niti 1x letno uzburjau. P.s: bravo relijaši.
Nedelja, 27. julij 2008, ob 17:14
CERKNO= toma u kojc
Nedelja, 27. julij 2008, ob 09:36
A je bil tut carwashing?
Sobota, 26. julij 2008, ob 23:22
Pohvale organizatorju (Cerkno RACING) avtotuninga v sklopu poletja v cerknem. Več takih dogodkov!
Sobota, 26. julij 2008, ob 22:34
Naj se dviga in zažiga
Petek, 25. julij 2008, ob 17:34

Cene pijač na poletju v cerknem
Je že res da bodo gostinci služili ampak če bi uporabniki teh storitev enkrat stopili skupaj in bi bojkotirali uporabo storitev bi se mogoče kaj premaknilo. A očitno je nekaterim vseeno koliko dajo za steklenico piva, če samo pogledamo da je nabavna cena z DDV za 1 l piva v sodu - torej za točeno pivo nekaj več kot 1 € , vidimo da imajo pri samo enem velikem pivu dobrih 1,6 € dobička - natakarji itak delajo na pol zastonj. Da ne govorim o manjših količinah, če ste pripravljeni plačati za 0,3 l piva 1,9 € in še bolj absurdno 1,6 € za 0,2 € potem imate očitno dovolj polhne denarnice. Pa naj kdo reče, da je taka prireditev velik strošek za vsakega oštirja, pa poglejmo dejstvo da morajo prispevati malenkost pri organizaciji t.j. najem šanka, katerega postavijo pred lastno gostilno da nebi imeli preveč dela - tu pogledamo na drugo stvar: Zakaj je potrebno prireditev v soboto prestaviti na Trg prekom. brigad? Očitno so tu v vlogi zopet nekateri gostilničarji pa ne bom omenjal kdo ampak si lahko sami predstavljate. To je samo moje mnenje, ki pa je v takem turističnem mestu seveda neumesno in naravnost smešno.
Pa lep dan še naprej!
Petek, 25. julij 2008, ob 16:53
PIKA
happy tv
Danes je popTV,A kanal, RTL , pa še bi se našlo kakšen program, ki ga je zopet zamenjal kanal HAPPY tv z podnapisi v cirilici.Kje pa živimo? Ko smo bili še v Jugi se to zagotovo ne bi zgodilo.Kaj se pa greste oz. kje ste odgovorni za Cerkljansko kabelsko?Kako si dovolite spreminjati programe na tak način.Ker nisem ljubitelj domače glasbe, bi tudi vprašala kje je TV PIKA, ki jo je zamenjala Golica ali nekaj podobnega.Mislim,da je vaša samovolja prešla vse meje in kot naročnik in PLAČNIK zahtevam, da mene in vse od katerih pobirate naročnino uradno obvestite katere programe lahko gledamo za svoj denar in se tega tudi držite.Če pa dodajate nove, stare pustite na miru.To je naša pravica in vaša dolžnost.Danes je pravica plačnika vedeti kaj plačuje in mačka v žaklju se ponavadi NE.
Petek, 25. julij 2008, ob 15:31
Ja sam kasa more bit sklepana, če ni neč. ;-)
Petek, 25. julij 2008, ob 14:39
Pozdrav!
Mislim da je le peščica ljudi,ki ne hodi več v gostilne odkar so se dvignile cene piva..že takrat je bilo veliko zgražanja,pa kaj,še vedno hodimo v gostilne.gostinci služijo še vedno.njihov zaslužek ni nič majnši..brezveze kakšne bojkote ker ponavadi le tisti neumno izpadejo ki se tega držijo..dokler cene ne bojo res osupljive,in si jih ne bomo mogli privoščiti,bojo gostinci še vedno služili..žal..lp
Petek, 25. julij 2008, ob 13:52
uosaunk mam jest če ga nucaš ti sam pavej, kasa pa navim kam je del vače
Petek, 25. julij 2008, ob 13:23
A ste lahko malo bolj konkretni, ker smo z eno nogo že na dopustu ;)
Petek, 25. julij 2008, ob 12:54
Danes 25.7.2008 imate pa dolg radijski spored. Vas je zmotila jutrišnja sv. Ana ali boste prekosili samega sebe? Lep pozdrav ste pa vseeno dobri!
Petek, 25. julij 2008, ob 10:15
O, Maja, zdaj si pa kar 2-krat bila v programu! Lep pozdrav ti pošiljam in te pozdravljam!
« Nazaj Stran: 64 Naprej »



Pozabljeno geslo?