Pisma bralcev

Torek, 12. avgust 2008, ob 07:18
SANDI
Jutro. Mene pa zanima izvajalec in naslov pesmi, ki se je vrtela pred nekaj trenutki po nagradnem vprašanju. Hvala...
Nedelja, 10. avgust 2008, ob 14:35
DAVID B.
Odgovor poslušalcu na temo liste predvajanih pesmi. V pripravi je že nekaj časa možnost prikazovanja trenutne pesmi na naši spletni strani, kot tudi pri predvajanju programa preko interneta (streaming). Tukaj pa smo omejeni na programsko opremo, ki jo je potrebno še dodatno posodobiti. Prikazovati celotno listo predvajanih skladb na internetu, pa se ne poslužuje nobena radijska postaja, kvečjemu se pojavlja zgodovina zadnjih desetih. Smo pa o tej opciji že razmišljali in se bomo potrudili, da jo bomo realizirali. Vsaka lista, ki jo v program vnaša tehnik, pomeni določen trud pri izboru glasbene opreme. Zgolj moje osebno mnenje. Hvala za vaš predlog.
Petek, 08. avgust 2008, ob 20:47
FIZIK
Zvok
Morda ne bi bilo odveč prebrati kak fizikalen učbenik, zlasti poglavji o valovanju in zvoku, ali pa vsaj spletno stran

http://sl.wikipedia.org/wiki/Zvok

in se malo poglobiti v zadevo. Je že tako, da so naravni pojavi eno, kar pa počne človek, pa drugo.
Petek, 08. avgust 2008, ob 12:46
ANDRO
vibracije
hahahahah se se morm ma pasmejet na te pripombe glede avtotuninga ka se nekateri pritožujejo čez glasnost pa vibracije in tako naprej....
nej pamisleje naslednje se ka pa panač cila nuč grmi pa triska a takat pa benga neč na motje vibracije.....
Torek, 05. avgust 2008, ob 13:57
MATJAž K.
Gre za pevko SARO BAREILLES in skladbo Love song. Pred to sta bila pa URŠKA MAJDIČ in ROK GOLOB s skladbo Vedno prvi. LP
Torek, 05. avgust 2008, ob 13:55
ROBI
Kdo izvaja ta komad ki se zdej vrti? Hvala!
Torek, 05. avgust 2008, ob 12:12
NEJC
Komad si lahko potegneš z njihove strani
www.electrix.si
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 21:59
MIHA
hvala
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 21:52
Electrix in Anita Key: Ljubezen v avtu
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 10:34
MATJAž K.
Gre za skladbo Alfija Nipiča in Nece Falk z naslovom V avtu pred menoj. LP
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 09:25
Kako je naslov skladbe ki se predvaja sedaj?
Sobota, 02. avgust 2008, ob 19:13
Prišel sem na idejo, da bi na vašo spletno stran dodajali playlisto predvajanih komadov tekom dneva. Npr. tonski tehnik, ki je v službi v ponedeljek doda playlisto nedelje. Stvar bi marsikateremu poslušalcu prišla prav, saj posluša komad in ne pozna naslova oz izvajalca. Pa tudi spraševanja o določenih pemih ne bi bilo. Premislite.
Sreda, 30. julij 2008, ob 23:17
dopustniška je bla danes popoldne tudi muzika, prežvečena, samo da se nekaj vrti, še glasbene želje so bile danes bolj izvirne, sploh pa ta komad Moby- Lift me up, je to kakšna prežvečenka leta na radiu?
Sreda, 30. julij 2008, ob 18:27
......so vsi na dopustu! Prašaj konc avgusta!
Torek, 29. julij 2008, ob 02:34
Zanimivo, kaj vse se ti lahko zgodi. Pomojem so bile te frekvence na prireditvi daleč stran od teh. Če so tisti fantje preživeli v avtu pri 150decibelih v času merjenja, pa to počnejo kar pogosto, potem pomojem ni bojazni, da bi v okolici komu kaj škodovalo in pomojem tudi ni bil to problem. Problem je v tem, da v cerknem so taki ljudje, da raje kot pohvalo, povejo kako kritiko in na vsako stvar najprej gledajo iz slabe plati.
« Nazaj Stran: 63 Naprej »



Pozabljeno geslo?