Pisma bralcev
Torek, 12. avgust 2008, ob 07:18
SANDI
Jutro. Mene pa zanima izvajalec in naslov pesmi, ki se je vrtela pred nekaj trenutki po nagradnem vprašanju. Hvala...
Nedelja, 10. avgust 2008, ob 14:35
DAVID B.
Odgovor posluÅ¡alcu na temo liste predvajanih pesmi. V pripravi je že nekaj Äasa možnost prikazovanja trenutne pesmi na naÅ¡i spletni strani, kot tudi pri predvajanju programa preko interneta (streaming). Tukaj pa smo omejeni na programsko opremo, ki jo je potrebno Å¡e dodatno posodobiti. Prikazovati celotno listo predvajanih skladb na internetu, pa se ne poslužuje nobena radijska postaja, kveÄjemu se pojavlja zgodovina zadnjih desetih. Smo pa o tej opciji že razmiÅ¡ljali in se bomo potrudili, da jo bomo realizirali. Vsaka lista, ki jo v program vnaÅ¡a tehnik, pomeni doloÄen trud pri izboru glasbene opreme. Zgolj moje osebno mnenje. Hvala za vaÅ¡ predlog.
Petek, 08. avgust 2008, ob 20:47
FIZIK
Zvok
Morda ne bi bilo odveÄ prebrati kak fizikalen uÄbenik, zlasti poglavji o valovanju in zvoku, ali pa vsaj spletno stran
http://sl.wikipedia.org/wiki/Zvok
in se malo poglobiti v zadevo. Je že tako, da so naravni pojavi eno, kar pa poÄne Älovek, pa drugo.
Petek, 08. avgust 2008, ob 12:46
ANDRO
vibracije
hahahahah se se morm ma pasmejet na te pripombe glede avtotuninga ka se nekateri pritožujejo Äez glasnost pa vibracije in tako naprej....
nej pamisleje naslednje se ka pa panaÄ cila nuÄ grmi pa triska a takat pa benga neÄ na motje vibracije.....
Torek, 05. avgust 2008, ob 13:57
MATJAž K.
Gre za pevko SARO BAREILLES in skladbo Love song. Pred to sta bila pa URŠKA MAJDIČ in ROK GOLOB s skladbo Vedno prvi. LP
Torek, 05. avgust 2008, ob 13:55
ROBI
Kdo izvaja ta komad ki se zdej vrti? Hvala!
Torek, 05. avgust 2008, ob 12:12
NEJC
Komad si lahko potegneš z njihove strani
www.electrix.si
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 21:59
MIHA
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 21:52
Electrix in Anita Key: Ljubezen v avtu
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 10:34
MATJAž K.
Gre za skladbo Alfija NipiÄa in Nece Falk z naslovom V avtu pred menoj. LP
Ponedeljek, 04. avgust 2008, ob 09:25
Kako je naslov skladbe ki se predvaja sedaj?
Sobota, 02. avgust 2008, ob 19:13
PriÅ¡el sem na idejo, da bi na vaÅ¡o spletno stran dodajali playlisto predvajanih komadov tekom dneva. Npr. tonski tehnik, ki je v službi v ponedeljek doda playlisto nedelje. Stvar bi marsikateremu posluÅ¡alcu priÅ¡la prav, saj posluÅ¡a komad in ne pozna naslova oz izvajalca. Pa tudi spraÅ¡evanja o doloÄenih pemih ne bi bilo. Premislite.
Sreda, 30. julij 2008, ob 23:17
dopustniÅ¡ka je bla danes popoldne tudi muzika, prežveÄena, samo da se nekaj vrti, Å¡e glasbene želje so bile danes bolj izvirne, sploh pa ta komad Moby- Lift me up, je to kakÅ¡na prežveÄenka leta na radiu?
Sreda, 30. julij 2008, ob 18:27
......so vsi na dopustu! Prašaj konc avgusta!
Torek, 29. julij 2008, ob 02:34
Zanimivo, kaj vse se ti lahko zgodi. Pomojem so bile te frekvence na prireditvi daleÄ stran od teh. ÄŒe so tisti fantje preživeli v avtu pri 150decibelih v Äasu merjenja, pa to poÄnejo kar pogosto, potem pomojem ni bojazni, da bi v okolici komu kaj Å¡kodovalo in pomojem tudi ni bil to problem. Problem je v tem, da v cerknem so taki ljudje, da raje kot pohvalo, povejo kako kritiko in na vsako stvar najprej gledajo iz slabe plati.
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!