Pisma bralcev

Sobota, 30. avgust 2008, ob 17:42
radio,radia,radiu..........
Sobota, 30. avgust 2008, ob 12:46
Župan je napovedal jesenske prireditve na cerkljanskem in v okolici.
Petek, 29. avgust 2008, ob 22:50
Pa ni bil ta: Nekaj minut pred 10 dopoldan je bil v etru. Angleški komad v stilu rock n rolla
Petek, 29. avgust 2008, ob 17:56
ŽELJKO PETRUšIć

Pri branju pravilnih odgovorov jo je zgleda moderatorju zagodel radijski škrat.



  • Na vpraÅ¡anje: Kaj pri vpisu od nas zahteva računalniÅ¡ki sistem? se pravilen odgovor glasi uporabniÅ¡ko ime in geslo,

  • na vpraÅ¡anje: Kaj v elektronskem poslovanju nadomešča osebno legitimacijo in omogoča varno
    komunikacijo preko spleta?
    pa se pravilen odgovor glasi digitalno potrdilo.


Opozorilo smo nemudoma poslali na uredništvo. V imenu ekipe PikoSoft-a se za neljubo napako moderatorja iskreno opravičujemo.

Četrtek, 28. avgust 2008, ob 05:55
Predvolilna? So si kar helikopter naročili v Cerkno. Če je volja (želja) se da vse kot je videti. Res se bo v temu mesecu veliko naredilo (obljubilo).
Četrtek, 28. avgust 2008, ob 00:40
B.
škoda k vas ne mormo poslušat u lublani :( še sreča za internet :D lp na radio in v Texas,Šebrelje iz Lj. ;)
Sreda, 27. avgust 2008, ob 15:58
BUCKA
modri pa molčijo
Sreda, 27. avgust 2008, ob 13:19
No, ja, ona se kdaj mal zmede, mogoče bi bilo res bolje, da bi si večkrat kaj napisala. Drugače je čisto OK, sam to je le dobronamerno priporočilo. Verjetno to počnejo prekaljene voditeljice na radiu, kot sta recimo Damjana in Maja ali pa kot je Gregor Maver, čeprav on večkrat govori iz glave, pa se mu to kdaj mal pozna. Če je to sm pa tja kdaj, ni problem, moteče rata, če je vedno tako... Dobronamrena kritika, da ne bi imeli zdaj polno dela, saj pravim, drgač je voditeljica kar v redu, samo zmede se hitro, če si ne napiše stvari. Pametni - pišejo (-mo)
Sreda, 27. avgust 2008, ob 12:38
Ma ni je čez Tjepke ;)
Sreda, 27. avgust 2008, ob 12:02
....
.... pa da ne bom spet kritizirali.... Miranda je zakon....
Torek, 26. avgust 2008, ob 14:52
Da bi bili Cerkljani proti temu, da imamo svojo občino ne verjamem, saj je na začetku kar dobro kazalo, zdaj pa res občina že dolgo stagnira. Verjetno je oblast malo zaspala, saj se očitno zaveda, da ima zanesljivo volilno telo. Čeprav bi bil vsaj župan lahko samokritičen in bi za naslednje volitve kandidaturo prepustil drugemu. Večno pač ne bo mogel biti župan, ali pač?
Ponedeljek, 25. avgust 2008, ob 20:38
Občani Cerkna smo bili proti svoji občini, pa so jo nam vsilili tisti ki se zdaj tam redijo in nič ne naredijo.
Ponedeljek, 25. avgust 2008, ob 15:19
Toliko lepega bi ti obljubili da bi na koncu še volil za njih.
Nedelja, 24. avgust 2008, ob 21:24
TV gledalec. Na sestanku bi te tako lepo popeljali skozi vrata občine in KS z neverjetnimi obljubami, da bi bil zadovoljen še en mesec. Saj veš obljube.
Nedelja, 24. avgust 2008, ob 20:04
TV GLEDALEC
Me veseli, da je toliko komentarjev na moje prvo pisanje o TV mrku.Veliko ljudi veliko ve.Ker pa je v naši sredini tudi veliko drugih problemov, za katere imajo ali pa tudi nimajo odgovora vodilni v naši "luknji" bi bilo mogoče pametno sklicati ZBOR krajanov ali občanov in tam poiskati kakšen odgovor še pred volitvami,ko imajo še dovolj časa, da kaj naredijo.Saj tako delajo tudi drugod, ali pa smo res tako brezbrižni do vsega okoli nas in znamo samo pisati v "Pisma bralcev".Mislim, da bi dobili kakšen odgovor samo, če bi bili na "štiri oči" z občino ali KS.Če bi bilo na strani občine , KS,kakšen interes bi se tudi oglasili v tej rubriki ali pa kako drugače.Niso jim mar nezadovoljni občani, saj na volitvah tako vedno dobijo!!!!!!??
« Nazaj Stran: 60 Naprej »



Pozabljeno geslo?