Pisma bralcev
Sobota, 30. avgust 2008, ob 17:42
radio,radia,radiu..........
Sobota, 30. avgust 2008, ob 12:46
Župan je napovedal jesenske prireditve na cerkljanskem in v okolici.
Petek, 29. avgust 2008, ob 22:50
Pa ni bil ta: Nekaj minut pred 10 dopoldan je bil v etru. Angleški komad v stilu rock n rolla
Petek, 29. avgust 2008, ob 17:56
ŽELJKO PETRUšIć
Pri branju pravilnih odgovorov jo je zgleda moderatorju zagodel radijski škrat.
- Na vpraÅ¡anje: Kaj pri vpisu od nas zahteva raÄunalniÅ¡ki sistem? se pravilen odgovor glasi uporabniÅ¡ko ime in geslo,
- na vpraÅ¡anje: Kaj v elektronskem poslovanju nadomeÅ¡Äa osebno legitimacijo in omogoÄa varno
komunikacijo preko spleta? pa se pravilen odgovor glasi digitalno potrdilo.
Opozorilo smo nemudoma poslali na uredniÅ¡tvo. V imenu ekipe PikoSoft-a se za neljubo napako moderatorja iskreno opraviÄujemo.
Četrtek, 28. avgust 2008, ob 05:55
Predvolilna? So si kar helikopter naroÄili v Cerkno. ÄŒe je volja (želja) se da vse kot je videti. Res se bo v temu mesecu veliko naredilo (obljubilo).
Četrtek, 28. avgust 2008, ob 00:40
B.
Å¡koda k vas ne mormo posluÅ¡at u lublani :( Å¡e sreÄa za internet :D lp na radio in v Texas,Å ebrelje iz Lj. ;)
Sreda, 27. avgust 2008, ob 15:58
BUCKA
Sreda, 27. avgust 2008, ob 13:19
No, ja, ona se kdaj mal zmede, mogoÄe bi bilo res bolje, da bi si veÄkrat kaj napisala. DrugaÄe je Äisto OK, sam to je le dobronamerno priporoÄilo. Verjetno to poÄnejo prekaljene voditeljice na radiu, kot sta recimo Damjana in Maja ali pa kot je Gregor Maver, Äeprav on veÄkrat govori iz glave, pa se mu to kdaj mal pozna. ÄŒe je to sm pa tja kdaj, ni problem, moteÄe rata, Äe je vedno tako... Dobronamrena kritika, da ne bi imeli zdaj polno dela, saj pravim, drgaÄ je voditeljica kar v redu, samo zmede se hitro, Äe si ne napiÅ¡e stvari. Pametni - piÅ¡ejo (-mo)
Sreda, 27. avgust 2008, ob 12:38
Sreda, 27. avgust 2008, ob 12:02
....
.... pa da ne bom spet kritizirali.... Miranda je zakon....
Torek, 26. avgust 2008, ob 14:52
Da bi bili Cerkljani proti temu, da imamo svojo obÄino ne verjamem, saj je na zaÄetku kar dobro kazalo, zdaj pa res obÄina že dolgo stagnira. Verjetno je oblast malo zaspala, saj se oÄitno zaveda, da ima zanesljivo volilno telo. ÄŒeprav bi bil vsaj župan lahko samokritiÄen in bi za naslednje volitve kandidaturo prepustil drugemu. VeÄno paÄ ne bo mogel biti župan, ali paÄ?
Ponedeljek, 25. avgust 2008, ob 20:38
ObÄani Cerkna smo bili proti svoji obÄini, pa so jo nam vsilili tisti ki se zdaj tam redijo in niÄ ne naredijo.
Ponedeljek, 25. avgust 2008, ob 15:19
Toliko lepega bi ti obljubili da bi na koncu še volil za njih.
Nedelja, 24. avgust 2008, ob 21:24
TV gledalec. Na sestanku bi te tako lepo popeljali skozi vrata obÄine in KS z neverjetnimi obljubami, da bi bil zadovoljen Å¡e en mesec. Saj veÅ¡ obljube.
Nedelja, 24. avgust 2008, ob 20:04
TV GLEDALEC
Me veseli, da je toliko komentarjev na moje prvo pisanje o TV mrku.Veliko ljudi veliko ve.Ker pa je v naÅ¡i sredini tudi veliko drugih problemov, za katere imajo ali pa tudi nimajo odgovora vodilni v naÅ¡i "luknji" bi bilo mogoÄe pametno sklicati ZBOR krajanov ali obÄanov in tam poiskati kakÅ¡en odgovor Å¡e pred volitvami,ko imajo Å¡e dovolj Äasa, da kaj naredijo.Saj tako delajo tudi drugod, ali pa smo res tako brezbrižni do vsega okoli nas in znamo samo pisati v "Pisma bralcev".Mislim, da bi dobili kakÅ¡en odgovor samo, Äe bi bili na "Å¡tiri oÄi" z obÄino ali KS.ÄŒe bi bilo na strani obÄine , KS,kakÅ¡en interes bi se tudi oglasili v tej rubriki ali pa kako drugaÄe.Niso jim mar nezadovoljni obÄani, saj na volitvah tako vedno dobijo!!!!!!??
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!