Pisma bralcev

Ponedeljek, 08. september 2008, ob 18:15
...in to reče anonimnež. Pa saj se ve, da tukaj ni problem anonimnost, ker ta nikogar ne moti, ko se hvalimo. Problem je očitno le preveč občutljiva tema. Pa saj bo bolje:)
Ponedeljek, 08. september 2008, ob 17:38
Kaj vam ni Seljak že neštetokrat povedal? Ton Pavček ima modrost in jajca, da se upa povedati z imenom in priimkom. Kaj od tega imate vi?
Nedelja, 07. september 2008, ob 22:23
Voditeljica pogovorov z županom je čisto dobra tudi Maja Filipič, omenjeni Maver je že dober voditelj, samo ker ne prihaja iz tega okolja verjetno ni tako seznanjen z vsem. Sicer pa to ali bi bili poslušalci pripravljeni postaviti vprašanje županu v oddaji ni tako pomembno. Če bi novinarka pred intervjujem opravila svoje delo in se seznanila tudi z mnenjem "ljudstva", poslušalcem ne bi bilo treba klicat v oddajo. Saj se ve, od koga je župan izvoljen in plačan, dolžen je odgovorit na vprašanja, ne glede na to, kdo mu ga v oddaji postavi - novinarka ali občani. Tudi na nacionalnih medijih se novinar pred oddajo pripravi in sprašuje tudi tisto kar ljudi zanima. Žal pa je na radiu Odmev nekoliko drugačna praksa, odnos v teh oddajah (oddaja Aktualna tema) med oblastjo in medijem je preveč usklajen. Pa bi bilo včasih dobro, če bi kaj na radiu naredili tudi s pomočjo "navdiha ulice" (kot se je nekoč izrazil g. Seljak). Za ta navdih pa ni treba daleč, že v tej rubriki marsikaj piše. LP
Nedelja, 07. september 2008, ob 21:17
Na mesto novinarja, ki bi izprašal Cerkljanskega župana bi mogli posesti g. Maverja, saj bi samo on nepristransko in profesionalno vodil oddajo.

Če ne drugače pa ne da vas bi učil, ponudite obiskovalcem strani vsaj novo anketo, saj je trenutna aktualna že cca. mesec dni, ki bi se glasila: Ali bi v oddaji postavili vprašanje svojemu županu oz. preds. krajevne skupnosti?

.
Cenzura, mogoče se res vsake objave ne izbriše se pa oglasi kdo ki poskuša na vsak način temo prekinit - mogoče celo z zaklepom komentarjev pod novico - se je že zgodilo. Na lep način odslovljen: "Verjetni imate vi, tako kot jaz, svojo človeško logiko. Da pa bosta obe zdravi, pa predlagam, da prepustiva prostor v tej rubriki še drugim. Ivan". Pa nimam ničesar proti ampak zdi se mi da smo v demokratični in pravni državi kjer je svoboda govora pravica vsakega državljana, pa naj bo v profesionalni rabi - kot novinarji na radiu, ali pa kot laiki oz. bralci ali poslušalci novic.
Nedelja, 07. september 2008, ob 16:55
-Debata o cenzuri v tej rubriki oz. na tej spletni strani, ki jo je nekdo načel, je itak zgrešena. Kar redno spremljam pisanja v to rubriko in še nikoli nisem zasledil, da bi bilo karkoli zbrisano. Taki očitki so neupravičeni.
-Kar se tiče kritičnega novinarstva Radia Odmev pa včasih res izgleda kot, da tega na Radiu ne poznajo. Lahko bi rekli, da je to en zelo prijazen radio. Bi bila pa lahko enkrat za spremembo mnenja in kritike v tej rubriki, ki se glede cerkljanskega župana že kar ponavljajo signal za Radio, da posede župana v studio in ga tokrat izpraša o temah, ki jih načenjajo bralci na teh straneh. Prevečkrat se zdi, da župan pride v studio povedat samo tisto, kar si on želi, medtem, ko na drugi strani ni novinarke, ki bi od njega zahtevala nekaj več.
LP
Nedelja, 07. september 2008, ob 16:16
LAVRA KACIN
Pozdravljena, Luka in Danijel. Kar takoj moram napisati. Železo se kuje dokler je še vroče, pravi pregovor. Že vse popoldne vaju poslušam. Odličen "duet" sta. Danijel, le kje si našel toliko dobre in lepe glasbe. Čeprav sodim med poslušalce starejše generacije, rada poslušam vse zvrsti glasbe, posebno, če je tako skrbno izbrana, kot to popoldne. Še enkrat hvala za lepo popoldne.
Nedelja, 07. september 2008, ob 10:57
Verjetni imate vi, tako kot jaz, svojo človeško logiko. Da pa bosta obe zdravi, pa predlagam, da prepustiva prostor v tej rubriki še drugim. Ivan
Nedelja, 07. september 2008, ob 08:42
Pravnoformalno vse to drži,ampak po zdravi človeški logiki je vsakomur jasno,da nihče o svojem lastniku,oziroma o tistem,ki ga delno financira ne bo pisal slabih stvari ?
Četrtek, 04. september 2008, ob 16:01
predlagam kar trojno vodstvo.Intihar,Zorzut ter benčina.Za mičalno mizo na pa ostane Matjaž K
Četrtek, 04. september 2008, ob 13:17
Verjetno voditeljskega kadra le ni toliko, da bi vsak dan dopoldan program vodila dva voditelja. Čeprav bi to znala biti velika popestritev v programu. Tudi predlog glede tehnika je zanimiv, samo dvomim, da bodo šli to. Morebiti bi pa vsaj v oddaji Od enih do treh lahko to realizirali (dva voditelja). Bi bilo v tej oddaji vsaj nekaj posebnega, tako pa ni najbolj jasno zakaj si ta termin zasluži svoje ime, ko pa ni v njem prav nič drugače kot je sicer v programu. Moto oddaje je med drugim tudi -glasbeno , zabavno...- kaj v programu Od enih do treh je sploh mišljeno pod zabavno? lp
Četrtek, 04. september 2008, ob 08:14
Včeraj se je Simonič pohvalil na radiu z obnovo ceste skozi Otalež proti Sovodnju. Dela po cesti od Pluženj do Otaleža potekajo dokaj hitro in zgleda, da bomo res kmalu imeli tisti del ceste na novo asfaltiran. Pozabil pa je povedati, da je cesta čez vrh kanavca v Jaznah že skoraj celo leto zrita. Omenil je samo, da ČE bo ostalo kaj denarja, se bo asfaltiral tudi ta del. Dober hec, saj vsi vemo, da če slučajno ostane kaj denarja, se hitro najde kak posameznik, ki ga pospravi, ljudje naj se pa vozijo po luknjah, ki so velike tudi po več kvadratnih metrov in globoke do 20 cm. Občinske veljake je lahko upravičeno sram, da zagotovijo sredstva za popolno uničenje že tako slabe ceste, nekaj metrov asfalta pa je očitno že znanstvena fantastika. Upam, da se bo kdo izmed vas kdaj moral vsak dan voziti v službo skozi tak adrenalinski park in si misliti, zakaj s plačevanjem davkov redim take nesposobneže.
Torek, 02. september 2008, ob 09:48
RADIO
Res nam je žal, da se  nekateri nesporazumi v zvezi z naÅ¡o nagradno igro, ki se je zaključila včeraj, neprestano odražajo tudi na naÅ¡i spletni strani. Ker vsa stvar presega vse meje običajne poslovne etike, bomo ukrepali v skladu z zakoni. Vse o nagradi, ki jo je 93 odstotno financiral Radio Odmev, 7 pa Pikosoft, najdete v rubriki Aktualno. Kljub obtožbam smo tja preselili vsebine zadnjih komentarjev. Upamo, da bo ta poziv vendarle zalegel in da nam za zaščito dobrega imena ne bo potrebno omejevati dostopov. Å e enkrat se opravičujem za nevÅ¡ečnosti - Ivan Seljak.
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 23:15
RADIO
Lepo prosim, da prenehamo v tej rubriki drug drugemu soliti pamet. To verjetno sodi kamorkoli drugam, še najman pa v rubriko, kjer od poslušalcev pričakujemo mnenja o programu. In če že sprašujete pravilih v 5. točki, jasno piše, da se podatki objavijo po prevzemu nagrade. Nagrado bo v skladu z Zakonom o dohodnini nagrajenec prevzel po poravnavi obveznosti do države. To vse piše v posebni rubriki Aktualno. Jutri pa je nov dan - med drugim primeren tudi za to, da bomo poiskali kakšen boljši posel. i.s.
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 22:18
G. Seljak in g. Petrušić na bojni nogi? Sicer pa pravila igre so zato, da se jih spoštuje in ne nakaj spreminja. Vsaj tako naj bi bilo...!
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 18:39
evo Željko,sedaj pa imaš.A nisi bil baje sodelovic radija?
« Nazaj Stran: 59 Naprej »



Pozabljeno geslo?