Pisma bralcev
Ponedeljek, 08. september 2008, ob 18:15
...in to reÄe anonimnež. Pa saj se ve, da tukaj ni problem anonimnost, ker ta nikogar ne moti, ko se hvalimo. Problem je oÄitno le preveÄ obÄutljiva tema. Pa saj bo bolje:)
Ponedeljek, 08. september 2008, ob 17:38
Kaj vam ni Seljak že neÅ¡tetokrat povedal? Ton PavÄek ima modrost in jajca, da se upa povedati z imenom in priimkom. Kaj od tega imate vi?
Nedelja, 07. september 2008, ob 22:23
Voditeljica pogovorov z županom je Äisto dobra tudi Maja FilipiÄ, omenjeni Maver je že dober voditelj, samo ker ne prihaja iz tega okolja verjetno ni tako seznanjen z vsem. Sicer pa to ali bi bili posluÅ¡alci pripravljeni postaviti vpraÅ¡anje županu v oddaji ni tako pomembno. ÄŒe bi novinarka pred intervjujem opravila svoje delo in se seznanila tudi z mnenjem "ljudstva", posluÅ¡alcem ne bi bilo treba klicat v oddajo. Saj se ve, od koga je župan izvoljen in plaÄan, dolžen je odgovorit na vpraÅ¡anja, ne glede na to, kdo mu ga v oddaji postavi - novinarka ali obÄani. Tudi na nacionalnih medijih se novinar pred oddajo pripravi in spraÅ¡uje tudi tisto kar ljudi zanima. Žal pa je na radiu Odmev nekoliko drugaÄna praksa, odnos v teh oddajah (oddaja Aktualna tema) med oblastjo in medijem je preveÄ usklajen. Pa bi bilo vÄasih dobro, Äe bi kaj na radiu naredili tudi s pomoÄjo "navdiha ulice" (kot se je nekoÄ izrazil g. Seljak). Za ta navdih pa ni treba daleÄ, že v tej rubriki marsikaj piÅ¡e. LP
Nedelja, 07. september 2008, ob 21:17
Na mesto novinarja, ki bi izprašal Cerkljanskega župana bi mogli posesti g. Maverja, saj bi samo on nepristransko in profesionalno vodil oddajo.
ÄŒe ne drugaÄe pa ne da vas bi uÄil, ponudite obiskovalcem strani vsaj novo anketo, saj je trenutna aktualna že cca. mesec dni, ki bi se glasila: Ali bi v oddaji postavili vpraÅ¡anje svojemu županu oz. preds. krajevne skupnosti?
.
Cenzura, mogoÄe se res vsake objave ne izbriÅ¡e se pa oglasi kdo ki poskuÅ¡a na vsak naÄin temo prekinit - mogoÄe celo z zaklepom komentarjev pod novico - se je že zgodilo. Na lep naÄin odslovljen: "Verjetni imate vi, tako kot jaz, svojo ÄloveÅ¡ko logiko. Da pa bosta obe zdravi, pa predlagam, da prepustiva prostor v tej rubriki Å¡e drugim. Ivan". Pa nimam niÄesar proti ampak zdi se mi da smo v demokratiÄni in pravni državi kjer je svoboda govora pravica vsakega državljana, pa naj bo v profesionalni rabi - kot novinarji na radiu, ali pa kot laiki oz. bralci ali posluÅ¡alci novic.
Nedelja, 07. september 2008, ob 16:55
-Debata o cenzuri v tej rubriki oz. na tej spletni strani, ki jo je nekdo naÄel, je itak zgreÅ¡ena. Kar redno spremljam pisanja v to rubriko in Å¡e nikoli nisem zasledil, da bi bilo karkoli zbrisano. Taki oÄitki so neupraviÄeni.
-Kar se tiÄe kritiÄnega novinarstva Radia Odmev pa vÄasih res izgleda kot, da tega na Radiu ne poznajo. Lahko bi rekli, da je to en zelo prijazen radio. Bi bila pa lahko enkrat za spremembo mnenja in kritike v tej rubriki, ki se glede cerkljanskega župana že kar ponavljajo signal za Radio, da posede župana v studio in ga tokrat izpraÅ¡a o temah, ki jih naÄenjajo bralci na teh straneh. PreveÄkrat se zdi, da župan pride v studio povedat samo tisto, kar si on želi, medtem, ko na drugi strani ni novinarke, ki bi od njega zahtevala nekaj veÄ.
LP
Nedelja, 07. september 2008, ob 16:16
LAVRA KACIN
Pozdravljena, Luka in Danijel. Kar takoj moram napisati. Železo se kuje dokler je Å¡e vroÄe, pravi pregovor. Že vse popoldne vaju posluÅ¡am. OdliÄen "duet" sta. Danijel, le kje si naÅ¡el toliko dobre in lepe glasbe. ÄŒeprav sodim med posluÅ¡alce starejÅ¡e generacije, rada posluÅ¡am vse zvrsti glasbe, posebno, Äe je tako skrbno izbrana, kot to popoldne. Å e enkrat hvala za lepo popoldne.
Nedelja, 07. september 2008, ob 10:57
Verjetni imate vi, tako kot jaz, svojo ÄloveÅ¡ko logiko. Da pa bosta obe zdravi, pa predlagam, da prepustiva prostor v tej rubriki Å¡e drugim. Ivan
Nedelja, 07. september 2008, ob 08:42
Pravnoformalno vse to drži,ampak po zdravi ÄloveÅ¡ki logiki je vsakomur jasno,da nihÄe o svojem lastniku,oziroma o tistem,ki ga delno financira ne bo pisal slabih stvari ?
Četrtek, 04. september 2008, ob 16:01
predlagam kar trojno vodstvo.Intihar,Zorzut ter benÄina.Za miÄalno mizo na pa ostane Matjaž K
Četrtek, 04. september 2008, ob 13:17
Verjetno voditeljskega kadra le ni toliko, da bi vsak dan dopoldan program vodila dva voditelja. ÄŒeprav bi to znala biti velika popestritev v programu. Tudi predlog glede tehnika je zanimiv, samo dvomim, da bodo Å¡li to. Morebiti bi pa vsaj v oddaji Od enih do treh lahko to realizirali (dva voditelja). Bi bilo v tej oddaji vsaj nekaj posebnega, tako pa ni najbolj jasno zakaj si ta termin zasluži svoje ime, ko pa ni v njem prav niÄ drugaÄe kot je sicer v programu. Moto oddaje je med drugim tudi -glasbeno , zabavno...- kaj v programu Od enih do treh je sploh miÅ¡ljeno pod zabavno? lp
Četrtek, 04. september 2008, ob 08:14
VÄeraj se je SimoniÄ pohvalil na radiu z obnovo ceste skozi Otalež proti Sovodnju. Dela po cesti od Pluženj do Otaleža potekajo dokaj hitro in zgleda, da bomo res kmalu imeli tisti del ceste na novo asfaltiran. Pozabil pa je povedati, da je cesta Äez vrh kanavca v Jaznah že skoraj celo leto zrita. Omenil je samo, da ÄŒE bo ostalo kaj denarja, se bo asfaltiral tudi ta del. Dober hec, saj vsi vemo, da Äe sluÄajno ostane kaj denarja, se hitro najde kak posameznik, ki ga pospravi, ljudje naj se pa vozijo po luknjah, ki so velike tudi po veÄ kvadratnih metrov in globoke do 20 cm. ObÄinske veljake je lahko upraviÄeno sram, da zagotovijo sredstva za popolno uniÄenje že tako slabe ceste, nekaj metrov asfalta pa je oÄitno že znanstvena fantastika. Upam, da se bo kdo izmed vas kdaj moral vsak dan voziti v službo skozi tak adrenalinski park in si misliti, zakaj s plaÄevanjem davkov redim take nesposobneže.
Torek, 02. september 2008, ob 09:48
RADIO
Res nam je žal, da se nekateri nesporazumi v zvezi z naÅ¡o nagradno igro, ki se je zakljuÄila vÄeraj, neprestano odražajo tudi na naÅ¡i spletni strani. Ker vsa stvar presega vse meje obiÄajne poslovne etike, bomo ukrepali v skladu z zakoni. Vse o nagradi, ki jo je 93 odstotno financiral Radio Odmev, 7 pa Pikosoft, najdete v rubriki Aktualno. Kljub obtožbam smo tja preselili vsebine zadnjih komentarjev. Upamo, da bo ta poziv vendarle zalegel in da nam za zaÅ¡Äito dobrega imena ne bo potrebno omejevati dostopov. Å e enkrat se opraviÄujem za nevÅ¡eÄnosti - Ivan Seljak.
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 23:15
RADIO
Lepo prosim, da prenehamo v tej rubriki drug drugemu soliti pamet. To verjetno sodi kamorkoli drugam, Å¡e najman pa v rubriko, kjer od posluÅ¡alcev priÄakujemo mnenja o programu. In Äe že spraÅ¡ujete pravilih v 5. toÄki, jasno piÅ¡e, da se podatki objavijo po prevzemu nagrade. Nagrado bo v skladu z Zakonom o dohodnini nagrajenec prevzel po poravnavi obveznosti do države. To vse piÅ¡e v posebni rubriki Aktualno. Jutri pa je nov dan - med drugim primeren tudi za to, da bomo poiskali kakÅ¡en boljÅ¡i posel. i.s.
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 22:18
G. Seljak in g. Petrušić na bojni nogi? Sicer pa pravila igre so zato, da se jih spoštuje in ne nakaj spreminja. Vsaj tako naj bi bilo...!
Nedelja, 31. avgust 2008, ob 18:39
evo Željko,sedaj pa imaš.A nisi bil baje sodelovic radija?
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!