Pisma bralcev
Petek, 12. september 2008, ob 16:11
Najbolje, da kar ukinete to rubriko, Äe je »vox populi« tako moteÄ. Pa ne mislim samo na žaljive komentarje, ki jih upraviÄeno briÅ¡ete, zgleda, da nekatere (ali dosti njih) motijo tudi ostala mnenja, ki so sicer nežaljiva, a so oÄitno preveÄ drzna v svoji pluralnosti. OdloÄite se kaj bi tukaj sploh radi, da ne bomo stalno brali te prepire. Bi bilo pa seveda zelo lepo brati na tej spletni strani tudi razmiÅ¡ljanja in vsebine t.i. razumnikov, ampak verjetno se oni ne bodo kar tako in sami odzvali. Bo mogoÄe treba najti kakÅ¡en drug naÄin. Vsekakor pa bi bilo treba nekaj narediti v tej smeri, da bodo pravila v tej rubriki jasna in glasna, in ne bo veÄ tega spotikanja ob istem kamnu. Pa lep konstruktivni pozdrav.
Petek, 12. september 2008, ob 10:46
Razen zadnjega pisma, ki ne prinaÅ¡a niÄesar drugega od žalitev, za enkrat nismo brisali. Se pa povsem strinjamo s Å¡tevilnimi mnenji (ki prihajajo do nas tudi v drugaÄni obliki), da rubriko v imenu svobode govora izkoriÅ¡Äa nekaj posameznikov za samopotrjevanje svoje (ne)sposobnosti. Za celo goro negativizma se obiÄajno skriva neznanje in nepriljubljenost med ljudmi. Å koda, ker so v rubriki premalokrat izpostavljene pozitivne, z znanjem nabite - torej uporabne ideje razumnikov. Pogumno k pisanju! Ivan Seljak
P.S.: Piscu, ki preži na vsako naÅ¡o besedo in jih potvarja (pravkar smo ga brisali), sporoÄamo, da je naÅ¡ poziv Å¡irÅ¡i in se ne nanaÅ¡a na cerkljanske zdrahe. Zagotovo pa on po reakcijah sodeÄ ne sodi med razumnike.
Četrtek, 11. september 2008, ob 22:30
Ja ga jemljejo tisti "kolegi" katerim dela usluge,.... Obljuba dela dolg, Äe bi natanÄno posluÅ¡ali oddajo aktualna tema bi sliÅ¡ali izgovore. Ko ga novinarka vpraÅ¡a v zvezi s trgovino je kriv lastnik zemljiÅ¡Äa, kdo je vsi dobro vemo in od koga je zemljiÅ¡Äe kupil, tako da ni mogoÄe projektirati trgovskega srediÅ¡Äa. Nakar se zagovori pri heliodromu, da je najbolj primerna in verjetna trenutna lokacija. Torej ZEMLJIÅ ÄŒE NI PROBLEM, Äe je možno nazaj odkupiti zemljiÅ¡Äe za heliodrom, ga je možno tudi za trgovino. Pohvalil bi toliko radijsko ekipo, da ste upoÅ¡tevali naÅ¡a mnenja. VeÄkrat in globje. Ker tu se je pri pogovoru izkazalo kako malo dokazov o aktivnosti ima naÅ¡ županÄek v rokavu. Pa naj mi Å¡e nekdo razloži kje je naÅ¡el "KOMORNO UÄŒILNICO", Äe bi ga sliÅ¡ali Älani pihalnega orkestra bi ga vrejetno stresli iz hlaÄ. Govori tako kot da imamo v Cerknem VSE in Å¡e VEÄŒ. MogoÄe bi bilo pametno da bi svoj pogovor posluÅ¡al. In Å¡e nekaj se Äudim zakaj se vse popravlja samo do table ki oznaÄujejo kraj Cerkno, mogoÄe ni denarja za srediÅ¡Äe obÄine. Sanacija ZapoÅ¡ke se bo pa zaÄela pri obÄini da vas ne bi sluÄajno odneslo >)! Pa lahko noÄ!
Četrtek, 11. september 2008, ob 20:41
ANDREJ
Važno, da imamo v Cerknem poleg kmeÄkega turizma tudi termalni turizem! Vsaj tako je povedal župan zadnjiÄ (pa ne prviÄ) v eni skupni oddaji slo. radijskih postaj, ko je predstavljal Cerkno. Kje je ta termalni turizem ve verjetno samo on. Ali tega naÅ¡ega župana sploh kdo lahko Å¡e jemlje resno?
Četrtek, 11. september 2008, ob 15:56
LJ
Tole sicer ni namenjeno programu, ampak rubriki "Foto dneva".
Ker verjetno tudi sami opažate, lightbox (ko se stran zatemni in se slika poveÄa) zaÄne delovati Å¡ele ko so vse slike "naložene" in to ponavadi kar traja in traja.. Predlagam pa, da Äe imate možnost, da uvedete pri "foto dneva" t.i. listanje po straneh, tako kot imate pri rubriki "novice". Lep pozdrav
Sreda, 10. september 2008, ob 20:32
saj se ve ,kdo je vir v dolini krompirja
Sreda, 10. september 2008, ob 20:26
sposoben župan si denar zagotovi in zrihta iz raznih virov,državnih,iz eu itd,nesposoben pa samo deli tisto,kar ima že vnaprej zagotovljeno
Sreda, 10. september 2008, ob 20:05
ja težko je povedat,da ni denarja.Sploh pa tistemu,ki ga rabi.Trdim,da ga ni župota na tem svetu,ki bi brez denarja vse porihtau.
Sreda, 10. september 2008, ob 18:54
je preveÄ mamljiva visoka plaÄa za garanje na obÄini,da bi sploh razmiÅ¡ljal o odstopu,kako je z odstopi Älanov te stranke smo pa tako imeli priložnost videti
Sreda, 10. september 2008, ob 17:14
ma cerkljanski župan je kar neki in sploh ni župan,že parkrat sem ga sedaj poleti videl na pijaÄi v sosednji kavarni kako je bil na pijaÄi s kmeti s cerkljanske,zadnje Äase pa res ni veÄ Å¾upan,na njegovem mestu bi že razmiÅ¡ljal o odstopu.
Sreda, 10. september 2008, ob 11:16
hehe. tonsko mojstrsko ažurno... mogoÄe?! ja, zelo dobro ;)
Sreda, 10. september 2008, ob 06:46
TOOOOOOOOO, Matjaž in Maja - carja! LP
Torek, 09. september 2008, ob 20:48
Pristojni razmiÅ¡ljajo samo kako bodo "pregnali" dopoldan med delovnimi dnevi , da bodo doÄakali naslednjega 15. v mesecu.
Torek, 09. september 2008, ob 17:52
Mene pa zanima kako bo promet potekal osemnajstega ko bojo Å¡tanti v cerknem. ÄŒe bojo na sedanji lokaciji, kjer trenutno poteka tudi ves promet bo taka Å¡tala, da res ne bo. MogoÄe pa so pristojni že kaj razmiÅ¡ljali o tem...?
Torek, 09. september 2008, ob 08:29
Damjana po moje bi bilo bolje, Äe ne bi vsakega angleÅ¡kega naslova prevajala v slovenÅ¡Äino, ker se vÄasih sliÅ¡i prav obupno. Pa Å¡e vÄasih prevod ni pravi. Weather girls ni enako kot Vremenska dekleta ampak Vremenarke... Tako, da držite se rajÅ¡i original naslovov in imen skupin. lp
POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!