Pisma bralcev

Petek, 12. september 2008, ob 16:11
Najbolje, da kar ukinete to rubriko, če je »vox populi« tako moteč. Pa ne mislim samo na žaljive komentarje, ki jih upravičeno brišete, zgleda, da nekatere (ali dosti njih) motijo tudi ostala mnenja, ki so sicer nežaljiva, a so očitno preveč drzna v svoji pluralnosti. Odločite se kaj bi tukaj sploh radi, da ne bomo stalno brali te prepire. Bi bilo pa seveda zelo lepo brati na tej spletni strani tudi razmišljanja in vsebine t.i. razumnikov, ampak verjetno se oni ne bodo kar tako in sami odzvali. Bo mogoče treba najti kakšen drug način. Vsekakor pa bi bilo treba nekaj narediti v tej smeri, da bodo pravila v tej rubriki jasna in glasna, in ne bo več tega spotikanja ob istem kamnu. Pa lep konstruktivni pozdrav.
Petek, 12. september 2008, ob 10:46

Razen zadnjega pisma, ki ne prinaša ničesar drugega od žalitev, za enkrat nismo brisali. Se pa povsem strinjamo s številnimi mnenji (ki prihajajo do nas tudi v drugačni obliki), da rubriko v imenu svobode govora izkorišča nekaj posameznikov za samopotrjevanje svoje (ne)sposobnosti. Za celo goro negativizma se običajno skriva neznanje in nepriljubljenost med ljudmi. Škoda, ker so v rubriki premalokrat izpostavljene pozitivne, z znanjem nabite - torej uporabne ideje razumnikov. Pogumno k pisanju! Ivan Seljak


P.S.:  Piscu, ki preži na vsako naÅ¡o besedo in jih potvarja (pravkar smo ga brisali), sporočamo, da je naÅ¡ poziv Å¡irÅ¡i in se ne nanaÅ¡a na cerkljanske zdrahe. Zagotovo pa on po reakcijah sodeč ne sodi med razumnike.

Četrtek, 11. september 2008, ob 22:30
Ja ga jemljejo tisti "kolegi" katerim dela usluge,.... Obljuba dela dolg, če bi natančno poslušali oddajo aktualna tema bi slišali izgovore. Ko ga novinarka vpraša v zvezi s trgovino je kriv lastnik zemljišča, kdo je vsi dobro vemo in od koga je zemljišče kupil, tako da ni mogoče projektirati trgovskega središča. Nakar se zagovori pri heliodromu, da je najbolj primerna in verjetna trenutna lokacija. Torej ZEMLJIŠČE NI PROBLEM, če je možno nazaj odkupiti zemljišče za heliodrom, ga je možno tudi za trgovino. Pohvalil bi toliko radijsko ekipo, da ste upoštevali naša mnenja. Večkrat in globje. Ker tu se je pri pogovoru izkazalo kako malo dokazov o aktivnosti ima naš županček v rokavu. Pa naj mi še nekdo razloži kje je našel "KOMORNO UČILNICO", če bi ga slišali člani pihalnega orkestra bi ga vrejetno stresli iz hlač. Govori tako kot da imamo v Cerknem VSE in še VEČ. Mogoče bi bilo pametno da bi svoj pogovor poslušal. In še nekaj se čudim zakaj se vse popravlja samo do table ki označujejo kraj Cerkno, mogoče ni denarja za središče občine. Sanacija Zapoške se bo pa začela pri občini da vas ne bi slučajno odneslo >)! Pa lahko noč!
Četrtek, 11. september 2008, ob 20:41
ANDREJ
Važno, da imamo v Cerknem poleg kmečkega turizma tudi termalni turizem! Vsaj tako je povedal župan zadnjič (pa ne prvič) v eni skupni oddaji slo. radijskih postaj, ko je predstavljal Cerkno. Kje je ta termalni turizem ve verjetno samo on. Ali tega našega župana sploh kdo lahko še jemlje resno?
Četrtek, 11. september 2008, ob 15:56
LJ
Tole sicer ni namenjeno programu, ampak rubriki "Foto dneva".
Ker verjetno tudi sami opažate, lightbox (ko se stran zatemni in se slika poveča) začne delovati šele ko so vse slike "naložene" in to ponavadi kar traja in traja.. Predlagam pa, da če imate možnost, da uvedete pri "foto dneva" t.i. listanje po straneh, tako kot imate pri rubriki "novice". Lep pozdrav
Sreda, 10. september 2008, ob 20:32
saj se ve ,kdo je vir v dolini krompirja
Sreda, 10. september 2008, ob 20:26
sposoben župan si denar zagotovi in zrihta iz raznih virov,državnih,iz eu itd,nesposoben pa samo deli tisto,kar ima že vnaprej zagotovljeno
Sreda, 10. september 2008, ob 20:05
ja težko je povedat,da ni denarja.Sploh pa tistemu,ki ga rabi.Trdim,da ga ni župota na tem svetu,ki bi brez denarja vse porihtau.
Sreda, 10. september 2008, ob 18:54
je preveč mamljiva visoka plača za garanje na občini,da bi sploh razmišljal o odstopu,kako je z odstopi članov te stranke smo pa tako imeli priložnost videti
Sreda, 10. september 2008, ob 17:14
ma cerkljanski župan je kar neki in sploh ni župan,že parkrat sem ga sedaj poleti videl na pijači v sosednji kavarni kako je bil na pijači s kmeti s cerkljanske,zadnje čase pa res ni več župan,na njegovem mestu bi že razmišljal o odstopu.
Sreda, 10. september 2008, ob 11:16
hehe. tonsko mojstrsko ažurno... mogoče?! ja, zelo dobro ;)
Sreda, 10. september 2008, ob 06:46
TOOOOOOOOO, Matjaž in Maja - carja! LP
Torek, 09. september 2008, ob 20:48
Pristojni razmišljajo samo kako bodo "pregnali" dopoldan med delovnimi dnevi , da bodo dočakali naslednjega 15. v mesecu.
Torek, 09. september 2008, ob 17:52
Mene pa zanima kako bo promet potekal osemnajstega ko bojo štanti v cerknem. Če bojo na sedanji lokaciji, kjer trenutno poteka tudi ves promet bo taka štala, da res ne bo. Mogoče pa so pristojni že kaj razmišljali o tem...?
Torek, 09. september 2008, ob 08:29
Damjana po moje bi bilo bolje, če ne bi vsakega angleškega naslova prevajala v slovenščino, ker se včasih sliši prav obupno. Pa še včasih prevod ni pravi. Weather girls ni enako kot Vremenska dekleta ampak Vremenarke... Tako, da držite se rajši original naslovov in imen skupin. lp
« Nazaj Stran: 58 Naprej »



Pozabljeno geslo?