Pisma bralcev

Torek, 16. september 2008, ob 12:00
ALJAž
Radio Odmev in radijci radija ostanite še naprej tako dobri,naj še naprej ODMEVA še naprej tako pozitivno kot zdaj
Ponedeljek, 15. september 2008, ob 12:49
FOTO DNEVA 2
Da ne govorimo o tem, da na tem prostoru občasno vlada pravi prometni kaos. Ker, ko pripelje dovozni kamion v Merkator, ko je pred njim parkiran še avtobus ali dva, (ker plac je med drugim tudi avtobusna postaja), ko so avtomobili ravnodušnih voznikov parkirani skoraj do Metuljčka, se je praktično nemogoče peljati skozi v eno smer, kaj šele, da bi potekal dvosmerni promet. Če si zraven tega zamislimo še sejem, ki pride v kraj enkrat na mesec je prometno stanje na tem delu čista katastrofa.
Seveda je glede bankinega prizidka dokončna škoda žal že narejena, bi pa občina lahko končno začela razmišljati, da se situacija začne urejati, ker to res ni več nobenemu podobno.
Ponedeljek, 15. september 2008, ob 12:16
FOTO DNEVA
V rubriki Foto dneva je fotka "Novo leto 1990" odličen dokaz, kako je bil takrat "novi plac" v Cerknem še plac, ki je dihal, in je bil primeren za razne krajevne prireditve, ker ni bil zasičen s plehom in kar je še bolj pomembno, ni ga še kazil današnji prizidek banke, ki ne le da je plac povsem uničil, ampak je tudi arhitekturna blamaža. Le kdo dovoli, da se v Cerknem kar tako zida neke prizidke, ki so prava motnja za funkcijo prostora in za njegov izgled???
Nedelja, 14. september 2008, ob 14:01
JANEZ
pozdravljeni vsi ljudje dobre volje.
Ta klepetalnica pa deluje z enodnevno zamudo. Zgleda, da je res vse cenzurirano.
Podite na portal cerkna, tam je on line
http://www.cerkno.net/
sedaj je ura 14:00 nedelja 13.9.2008
Nedelja, 14. september 2008, ob 12:39
PRFARC
POLITIKA
VLADA SE JE SKOZI LETA ZELO MALO SPREMENILA. PREJ JE BIL JANEZ JANÅ A IN PARTIJA, SEDAJ JE PA JANEZ JANÅ A IN PATRIJA.
Nedelja, 14. september 2008, ob 10:57
Matjaz K. »2008-09-13 13:10:21

Dajte mail, pa vam pošljem zgodovino vrtenja glasbe za to dopoldne, če želite. Kaj mislite da živimo v času Kremenčkovih. Pridite enkrat med tednom naokoli in vas bom seznanil z radijsko opremo, tako tehnično kot programsko. Kar jaz delam, ko nisem na radiu je moja stvar, čeprav sem bil v okolici blagovnice službeno. Zakaj? Prisluhnite nam jutri po 9. uri. Kljub temu to ne pomeni, da se ne da preveriti, kaj se dogaja na radiu. In če ste že tako vešč mojega dela potem tudi veste, da je kompletno zgodovino predvajanja glasbe potrebno pošiljati na ustrezne ustanove v Sloveniji, kajne. Zatorej, hranimo kompletno zgodovino predvajanja za kar nekaj let nazaj Se razumeva ali bom deležen še kakšne lekcije mojega dela?
In prosim... ja, jaz vem kaj se vrti na radiju, tako da ne mi s takimi prosim.

LP in konec, ker je itak brezveze, če ne razumete.


Nedelja, 14. september 2008, ob 10:56
2008-09-13 12:45:26

Matjaž ti pa glih veš,kdaj in kaj se je predvajalo ker si celo dopoldne hodil po cerknem,okoli pol desete do dosete si bil pred blagovnico in potem naštevaš kaj se je vrtelo v tistem času obe skladbi sta se vrteli takrat ko si biu po cerknem,nevem kako ti to?

Nedelja, 14. september 2008, ob 10:55
Bukawc »2008-09-13 11:02:39

Se ni dvakrat za uprašat zakaj se popravlja samo cesta v podgoro in otalež,če še kdo neve,Simonič je itaq takoj za kavčičem na občini,podgorcev je pa tok v občinskem svetu d edn po drugmu že hodjo,z Bukovga pa zakojce in polic ni pa nobenga in zato imamo tako cesto.

Sobota, 13. september 2008, ob 16:17
JANEZ - ZAKRIž
Kdo nadzoruje stroške pri asfaltaciji občinskih cest ?
Javno vprašanje za občinsko vodstvo, kdo nadzoruje učinkovitost in racionalnost dela pri izvajanju asfaltacij?. Namreč- najprej se asfaltira- naslednnji dan se spet odkoplje prejšnji dan položeni asfalt.
Asfaltira se 100 m- odpelje mehanizacija in se jo spet pripelje čez 2 dni?
Kako je določena cena za izvedbo teh del, ali je fiksna ali bo stalo kolikor bo pač postalo.
pa še in še.
Janez
Sobota, 13. september 2008, ob 11:02
BUKAWC
Se ni dvakrat za uprašat zakaj se popravlja samo cesta v podgoro in otalež,če še kdo neve,Simonič je itaq takoj za kavčičem na občini,podgorcev je pa tok v občinskem svetu d edn po drugmu že hodjo,z Bukovga pa zakojce in polic ni pa nobenga in zato imamo tako cesto.
Petek, 12. september 2008, ob 22:56
POSLUšALEC & GLEDALEC
Kje je kaj podmazano je bolje videno kje drugje, kot slišano na radiju. Poglejte malo na TV koga, razen trenutno oblast (in podobno misleče) v Cerknem, še vidite. In kdo je kriv za to? Sploh pa kakor mi je prišlo na ušesa oz. kakor se govori po 'mestu', je ta priseljenec v Ravnah naredil mineštro. Skupaj s tem premišljenim in s trezno glavo narejenim obnovljenim koritom, ki je časovno zelo, zelo dobro usklajen. Izgleda, da se nekje pa res podmazuje ;) lp
Petek, 12. september 2008, ob 22:40
Če bi spoštovani gospod župan rihtav internet,bi ga imeli samo on in njegovi prijatelji.Če je resnica sranje,potem imate popolnoma prav.
Petek, 12. september 2008, ob 20:34
G. Ivan pa vi omenite eno pozitivno stvar ki so jo v tekočem mandatu naredili občinarji v Cerknem oz. tam kjer ni preds. krajevne sk. iz županove stranke oz. žla... !

Ne gre se zato da bi samo pljuvali čez, gre se zato da se lahko dokaže da ljudem ni vseeno kako kraj izgleda, kaj nam in turistom ponuja (če se že tako hvalijo da smo turistični kraj). Zanimivo bo 18. 9. - je četrtek t.j. dostava v vse gostilne, cvetkova cesta je zaprta, tržnica, smeti pobirajo, še traktoristi bodo imeli tehnične preglede in še šola je tako da je polno avtobusov... pa še bi lahko našteval. Prav zanimivo se bo sprehoditi čez glavni trg (oz. glavno prometnico). G. Ivan Vi ste radio daleč pripeljali, dan za dnevom ste mu popolnoma predani, zato poglejte na problem s profesionalne plati. Naši občinarji ki so voljeni s strani občanov pa očitno nimajo ne volje ne idej oz. volje da bi dobili ideje kako pridobiti investitorje v kraj. In upam da se nebo našel nekdo ki bo rekel da se trudijo in trudijo, ker če poslušate župana pred volitvam 2 mandata nazaj je govoril isto.
Žalostno....
Pa ne pravim da bi morali imeti vse kot v Lj a osnovne stvari, kot je trgovina, parkrišča, avtobusna postaja, dom za starejše občane in mogoče še a to je že preveč kakšen objekt ki bi bil namenjen, rekreaciji in druženju, pa se mi zdi da bi s pomočjo javno-zasebnega partnerstva lahko zagotovili. Če tistim ki odločajo o tem ni težko govoriti o tem in dajati ljudem prazne obljube potem nevem komu bo. P.S. G. župan če občinska blagajna ne premore določenega projekta vsaj ljudem javno povejte. Pač zadeva se je zaradi finančnega primankljaja zaustavila iščemo investitorja.
Petek, 12. september 2008, ob 19:25
TADEJ
Zaljubil sem se v Sašin novi komad. Ne morenm verjet! Ubijte me! Neeee!!!
Petek, 12. september 2008, ob 18:25
Prav imate gospod Ivan,niti najmanj ne sodim med razumnike,toda verjemite,da tudi tisti,ki sodijo(te) ne morejo(te) hvaliti nečesa,česar ni ali pa se mogoče motim? P.S. Upam,da nisem potvoril kakšno vašo besedo!
« Nazaj Stran: 57 Naprej »



Pozabljeno geslo?