Pisma bralcev
Torek, 16. september 2008, ob 12:00ALJAž
FOTO DNEVA 2
Seveda je glede bankinega prizidka dokonÄna Å¡koda žal že narejena, bi pa obÄina lahko konÄno zaÄela razmiÅ¡ljati, da se situacija zaÄne urejati, ker to res ni veÄ nobenemu podobno.
FOTO DNEVA
JANEZ
Ta klepetalnica pa deluje z enodnevno zamudo. Zgleda, da je res vse cenzurirano.
Podite na portal cerkna, tam je on line
http://www.cerkno.net/
sedaj je ura 14:00 nedelja 13.9.2008
PRFARC
POLITIKA
Dajte mail, pa vam poÅ¡ljem zgodovino vrtenja glasbe za to dopoldne, Äe želite. Kaj mislite da živimo v Äasu KremenÄkovih. Pridite enkrat med tednom naokoli in vas bom seznanil z radijsko opremo, tako tehniÄno kot programsko. Kar jaz delam, ko nisem na radiu je moja stvar, Äeprav sem bil v okolici blagovnice službeno. Zakaj? Prisluhnite nam jutri po 9. uri. Kljub temu to ne pomeni, da se ne da preveriti, kaj se dogaja na radiu. In Äe ste že tako veÅ¡Ä mojega dela potem tudi veste, da je kompletno zgodovino predvajanja glasbe potrebno poÅ¡iljati na ustrezne ustanove v Sloveniji, kajne. Zatorej, hranimo kompletno zgodovino predvajanja za kar nekaj let nazaj Se razumeva ali bom deležen Å¡e kakÅ¡ne lekcije mojega dela?
In prosim... ja, jaz vem kaj se vrti na radiju, tako da ne mi s takimi prosim.
LP in konec, ker je itak brezveze, Äe ne razumete.
Matjaž ti pa glih veÅ¡,kdaj in kaj se je predvajalo ker si celo dopoldne hodil po cerknem,okoli pol desete do dosete si bil pred blagovnico in potem naÅ¡tevaÅ¡ kaj se je vrtelo v tistem Äasu obe skladbi sta se vrteli takrat ko si biu po cerknem,nevem kako ti to?
Se ni dvakrat za upraÅ¡at zakaj se popravlja samo cesta v podgoro in otalež,Äe Å¡e kdo neve,SimoniÄ je itaq takoj za kavÄiÄem na obÄini,podgorcev je pa tok v obÄinskem svetu d edn po drugmu že hodjo,z Bukovga pa zakojce in polic ni pa nobenga in zato imamo tako cesto.
JANEZ - ZAKRIž
Kdo nadzoruje stroÅ¡ke pri asfaltaciji obÄinskih cest ?
Asfaltira se 100 m- odpelje mehanizacija in se jo spet pripelje Äez 2 dni?
Kako je doloÄena cena za izvedbo teh del, ali je fiksna ali bo stalo kolikor bo paÄ postalo.
pa še in še.
Janez
BUKAWC
POSLUšALEC & GLEDALEC
Ne gre se zato da bi samo pljuvali Äez, gre se zato da se lahko dokaže da ljudem ni vseeno kako kraj izgleda, kaj nam in turistom ponuja (Äe se že tako hvalijo da smo turistiÄni kraj). Zanimivo bo 18. 9. - je Äetrtek t.j. dostava v vse gostilne, cvetkova cesta je zaprta, tržnica, smeti pobirajo, Å¡e traktoristi bodo imeli tehniÄne preglede in Å¡e Å¡ola je tako da je polno avtobusov... pa Å¡e bi lahko naÅ¡teval. Prav zanimivo se bo sprehoditi Äez glavni trg (oz. glavno prometnico). G. Ivan Vi ste radio daleÄ pripeljali, dan za dnevom ste mu popolnoma predani, zato poglejte na problem s profesionalne plati. NaÅ¡i obÄinarji ki so voljeni s strani obÄanov pa oÄitno nimajo ne volje ne idej oz. volje da bi dobili ideje kako pridobiti investitorje v kraj. In upam da se nebo naÅ¡el nekdo ki bo rekel da se trudijo in trudijo, ker Äe posluÅ¡ate župana pred volitvam 2 mandata nazaj je govoril isto.
Žalostno....
Pa ne pravim da bi morali imeti vse kot v Lj a osnovne stvari, kot je trgovina, parkriÅ¡Äa, avtobusna postaja, dom za starejÅ¡e obÄane in mogoÄe Å¡e a to je že preveÄ kakÅ¡en objekt ki bi bil namenjen, rekreaciji in druženju, pa se mi zdi da bi s pomoÄjo javno-zasebnega partnerstva lahko zagotovili. ÄŒe tistim ki odloÄajo o tem ni težko govoriti o tem in dajati ljudem prazne obljube potem nevem komu bo. P.S. G. župan Äe obÄinska blagajna ne premore doloÄenega projekta vsaj ljudem javno povejte. PaÄ zadeva se je zaradi finanÄnega primankljaja zaustavila iÅ¡Äemo investitorja.
TADEJ












POŠLJITE SVOJE PISMO
Za pošiljanje pisma se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!