Pisma bralcev

Četrtek, 01. januar 1970, ob 01:00
Četrtek, 01. januar 1970, ob 01:00

ja če ti jih bojo drugi redili vsi zahtevate od države otroÅ¡ke dodatke in vsee drugo. Jaz sem tudi mati in nisem nikoli dobila nobenih dodatkov ,danes pa samo treba izkoristit. NImam nobenih materialnih dobrin kot penzijo 450 eu. tolkk da ti je jasno.oče kar imej jih, ko ti odrastejo se pa spomni name. lp pozdrav 

« Nazaj Stran: 88 Naprej »



Pozabljeno geslo?