MOŠTVENO IN POSAMIČNO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE DEČKE IN DEKLICE

Nedelja, 12. februar 2017

Včeraj se je na olimpijskem bazenu v Kranju pričelo državno prvenstvo za mlajše kategorije.

PK Cerkno se je kljub temu, da so plavalci opravili le za mesec dni treningov tekmovanja udeležil z devetimi plavalci. Na tekmovanju sodeluje 362 plavalcev iz 28 slovenskih klubov.

Cerkljani so kljub temu, da so s treningi pričeli meseca januarja prvi dan tekmovanja domov vračajo z dobrimi dosežki in izboljšanimi osebnimi rekordi v vseh izplavanih disciplinah.

AN PRIMOŽIČ je na 100m prsno osvojil sedmo mesto, ROK KATARIČ je bil z odličnim osebnim rekordom na 50m prosto šestindvajseti, KLARA MOČNIK, ki je prebila mejo štiridesetih sekund in s časom 37,57 osvojila petindvajseto mesto.Velja pa povedati da je mlajši letnik v kategoriji.

Čestitke za vse odlične čase TJAŠI MOČNIK, TIJI MOČNIK, ČRTU LAHAJNARJU, TIANI LAHAJNAR, ZALI MOČNIK IN TAJI PRIMOŽIČ.