OPLAST ZAČEL NOVO SEZONO S PORAZOM

Ponedeljek, 16. september 2019

V petek, 13. septembra, se je na Vrhniki začel uvodni krog slovenske futsal lige, ki je stopila v jubilejno 25. sezono. Na Vrhniki sta se pomerili ekipi Siliko in FSK Stripy, ki sta se razšli z remijem, rezultat je bil 1:1.
Klub malega nogometa Oplast Kobarid je igral proti ekipi iz Škofij in zaključil s porazom 3:2. Prvi gol za Kobarijce je v 6. minuti dosegel Aljaž Kusterle, v drugem polčasu pa je v nasprotnikovo mrežo žogo ponesel Dani Vulikić. Petkov večer pa je bil nekaj posebnega za KMN Sevnico, KMN Bronx Škofije in Dobovec Pivovarna Kozel, ki so sezono začeli z zmago.