AJDOVCI IN VIPAVCI DO ZAMGE, TOLMINCI SAMO DO REMIJA

Ponedeljek, 02. september 2019

V petek, 30. avgusta, so Tolminci gostovali pri ljubljanski Svobodi. Tekma se je končala z izidom 2:2. Za TKK Tolmin sta zadela Grega Debenjak in Sebastian Lesjak.

Na domačem igrišču so v soboto, 31. avgusta, nogometaši Primorja z 2:0 premagali ekipo Arne Tabor 69. Zadetka sta v drugem polčasu prispevala Anže Kuraj in Žan Leban. S to zmago so se Ajdovci veselili tretje zaporedne zmage ter zanesljivega vodstva na vrhu lestvice 3SNL - Zahod.

Vipavci pa so tokrat gostovali pri ekipi Ilirije, kjer jim je zmago prinesel gol, ki ga je v 64. minuti prispeval Jure Kandare.