DRŽAVNO PRVENSTVO V SLALOMU ZA MLAJŠE KATEGORIJE

Ponedeljek, 15. julij 2019

V tem koncu tedna je Kajak klub Soške elektrarne v Kobaridu organiziral državno prvenstvo v slalomu za mlajše kategorije. Tekmovalci in tekmovalke so tekmovali v desetih kategorijah, pa poglejmo, kdo so bili zmagovalci.

Med mladinci C1 je zmagal Adam Križaj (KK Soške elektrarne), med mladinci K1 Andraž Pavšič, najhitrejša v mladinski kategoriji K1 je bila Neža Jan Stupica (KKK Tacen), med mladinci v C2 pa čateški dvojec Zobec Urbančič/Pinterič.

V kategoriji starejše deklice C1 je zmagala Naja Pinterič (KKK Čatež), med starejšimi dečki v isti kategoriji pa član Soških elektrarn Matic Ličen.

Med mlajšimi dečki v kategoriji C1 je slavil Žiga Lin Hočevar, član Kajak kluba Simon,  med starejšimi deklicami v kategoriji K1 pa tacenska tekmovalka Ula Skok.

Med mlajšimi deklicami K1 je s progo najhitreje opravila Julija Zobec Urbančič (KKK Čatež), med starejšimi dečki v isti kategoriji pa Tjaš Til Kupš. Žiga Lin Hočevar, član Kajak kluba Simon pa je zmagal v kategoriji K1 mlajši dečki.