TOLMINSKI ATLETI USPEŠNI NA ZADNJEM DVORANSKEM DRŽAVNEM PRVENSTVU V ILIRSKI BISTRICI

Ponedeljek, 18. marec 2019

V soboto je v Slovenski Bistrici potekalo še zadnje dvoransko državno prvenstvo - posamični in ekipni mnogoboj za atlete do dvanajstega leta starosti. Nastopile so tudi atletinje Atletskega društva Posočje. Med 70. atletinjami sta se zelo dobro odrezali Gaja Sovdat in Anuška Gruden. Gaja je osvojila skupno 3. mesto, Anuška pa je bila skupno 9.

V konkurenci ekip, trenerji so sestavili kar 29 ekip, pa je njun dosežek zadoščal za izvrstno 2. mesto. Pogumno in s posameznimi zelo obetavnimi rezultati sta nastopili tudi Adrijana Leban, ki se je uvrstila na 27. mesto in Beti Jarc, ki je bila 45.

Povejmo, da se s tekom Za borelo v Vrtojbi to soboto začenja tudi nova sezona Primorskih pokalnih tekov. Drugi tek v nizu primorskih tekov pa je že Tek Sotočja, ki bo v soboto 20. aprila v Tolminu.