Gaja Obid
Voditeljica programa
Jutrišnja nedelja bo zopet v znamenju že tradicionalnega, letos 23. teka na Špičasti vrh, ki ga prireja društvo TRMA Zadlog.
Start in cilj teka, ki sodi tudi v okvir Primorskih gorskih tekov, je igrišče Storžice v Zadlogu. Ob 10. uri bodo štartale mladinske kategorije, pol ure kasneje člani in članice, ob 10.40 pa se bodo na krajši progi na tek podali tudi predšolski otroci ter šolarji in šolarke, za katere tek sicer ni tekmovalnega značaja.
Ob sončnem vremenu, ki se obeta jutri, bo tek lepo športno doživetje za udeležence. Florjan Lampe, predsednik društva TRMA Zadlog.
Vzporedno s tekom na Špičasti vrh se bo čez cel dan odvijal tudi pohod na tega najvišjega zadloškega očaka.
Foto: Rafael Bonča
Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.
Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!