45 LET OKTETA SIMONA GREGORČIČA

Petek, 07. oktober 2022

Oktet Simon Gregorčič iz Kobarida bo konec letošnjega leta dopolnil že 45. leto delovanja. Ob tej priložnosti že malce prej, jutri, 8. oktobra, v kobariški cerkvi pripravljajo koncert, s katerim bodo obeležili svoj letošnji jubilej.

Ob tej priložnosti smo gostili umetniškega vodjo okteta Mateja Kavčiča in predsednika Ivana Černeta, ki je uvodoma spregovoril o delovanju okteta v zadnjih nekaj letih, ki jih je zaznamovalo predvsem slovo ustanovitelja okteta ter dolgoletnega vodje Metoda Bajta.

POGOVOR: Matej Kavčič in Ivan Černe

Simona Skočir

Foto: oktet-simon-greogrcic.org

Komentarji

Oddajte svoj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.

Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!



Pozabljeno geslo?

 

nedelja
21.09.2025
14°C / 28°C
ponedeljek
22.09.2025
14°C / 26°C
torek
23.09.2025
17°C / 25°C