Vanja Hvala
Voditeljica programa
Danes se z Živ žavom za otroke in Kinom na prostem pričenja že tradicionalna prireditev Poletje v Cerknem v organizaciji LTO Laufar Cerkno. Prireditev bo potekala vse do nedelje 24. julija. Raznoliko dogajanje se bo pričelo že čez dan in se bo v petek in soboto nadaljevalo pozno v noč.
Jutri se bodo lahko obiskovalci zibali na ritme lokalnih izvajalcev – Greg Even, Lan Tertinek, M.J. Harmony, Tequila band in Keltika band. Za sobotno večerno dogajanje pa bodo poskrbeli Ansambel dveh dolin in Rok’n’band. Poleg raznolikega glasbenega programa bo poskrbljeno tudi za bogat spremljevalni program. Odvijale se bodo različne športne aktivnosti, rajanje za najmlajše, vodeni ogledi po lokalnih znamenitostih, potekala pa bosta tudi Festival lesa in rokodelstva Larfa art in Anin sejem.
Kot pravi direktor LTO Laufar Cerkno Gregor Novaković se bo dogajanje razkropilo po celotnem Cerknem.
Maja Vojska
Foto: Arhiv dogodka
Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.
Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!