DRŽAVNO PLAVALNO PRVENSTVO

Nedelja, 05. februar 2012
Na državnem prvenstvu za mlajše dečke in deklice, ki poteka ta vikend v ljubljanskem bazenuTivoli,(sodeluje 276 plavalcev, ki prihajajo iz 22slovenskih klubov)stekmujejo tudi štirje cerkljani( letniki 2002 in mlajši; vsi so dve leti oz.mlajši od kategorije).
Prvi dan tekmovanja se je najbolje odrezal NEVEN TUÅ AR, ki si zasluži pohvale za vse odplavane discipline, posebno pa za 400m prosto, ter GAL TROST za odplavane rezultate v disciplini 50m hrbtno in 50m prosto, kjer se je prvič spustil pod mejo 40sekund.
Na tekmovanju nastopata še NEJC GABERÅ čŒEK in BLAŽ KLASIč†.
Tekmovanje se nadaljuje še danes.
 
Naslednji konec tedna pa odhajajo na državno prvenstvo dečki in deklice in sicer bo tekmovanje v olimpijskem kranjskem bazenu.
Ana Hadalin

Komentarji

Oddajte svoj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.

Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!



Pozabljeno geslo?

 

nedelja
07.12.2025
3°C / 15°C
ponedeljek
08.12.2025
2°C / 16°C
torek
09.12.2025
2°C / 14°C