TOLMINSKI NOGOMETAŠI ZNOVA IZTRŽILI ZMAGO

Ponedeljek, 08. oktober 2018

Ekipa TKK Tolmin je v 3. slovenski nogometni ligi-zahod prišla do nove zmage. V tekmi proti Jadranu Kozini je, sicer nekoliko težje od pričakovanega, prišla do zmage z 1:0 in se tako utrdila na 2. mestu prvenstvene lestvice.

Domači so pritiskali vse od začetka tekme, gostje pa so dokazali, da zadnji pozitivni rezultati niso naključni. Več od vratnice in še nekaj zrelejših priložnosti si rdeče-črni v prvem polčasu niso ustvarili, so pa igralci Jadrana zaradi preostre igre v 36. minuti ostali brez izključenega Andreja Terčiča.

V drugem polčasu je najprej zadetek dosegel Klemen Jarc, ki pa je razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. V 59. minuti pa je lep prodor v kazenski prostor s še lepšim zaključnim strelom kronal Tim Kutin. Do konca tekme so Tolminci kontrolirali potek tekme in ostalo je pri minimalni zmagi 1:0.

To soboto bo TKK Tolmin odigral še tretjo zaporedno domačo tekmo proti Plami iz Podgrada.

VIR: nktolmin.si